מצפה היום יום עליות בודד או שזה כמה ימים?

מצב
הנושא נעול.

NS101

New member
אני מכיר את ההסתכלות הזו

תקרא כאן תמיד מכוונים לדעי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3521336,00.html
אני מכיר את ההסתכלות הזו
האטה זה יפה, אבל אם הסינים וההודים יגדילו את המינוע שלהם, זה לא ישנה בביקוש המצרפי.

voguemaster

New member
ניר

אני מכיר את ההסתכלות הזו
האטה זה יפה, אבל אם הסינים וההודים יגדילו את המינוע שלהם, זה לא ישנה בביקוש המצרפי.
ניר
קלוט את הצניחה של המדדים בארה"ב. סגירה בנמוך היומי, קו משופע אחיד. יותר מובהקות מזה אי אפשר לקבל... אני כמעט מצטער ששמתי בצד חלק מהרווחים

NS101

New member
אני מצטער שלא הצלחתי לתפוס את השורט

ניר
קלוט את הצניחה של המדדים בארה"ב. סגירה בנמוך היומי, קו משופע אחיד. יותר מובהקות מזה אי אפשר לקבל... אני כמעט מצטער ששמתי בצד חלק מהרווחים
היום בנמוך היומי, אבל ככה זה בחיים, אתה יודע. מעניין אותי כמה ירד פה מחר בציפיות לסוף שבוע אדום בארה"ב. כל יום ראשון מתעוררים פה לירידות של 2% לפחות.

voguemaster

New member
סתם הערכה גסה

היום בנמוך היומי, אבל ככה זה בחיים, אתה יודע. מעניין אותי כמה ירד פה מחר בציפיות לסוף שבוע אדום בארה"ב. כל יום ראשון מתעוררים פה לירידות של 2% לפחות.
סתם הערכה גסה
ספקולציה לשמה - מחר נרד חזק אבל לא כל התעודות יזוזו מיידית. הסיבה היא שיש תעודות בשורט שלא סונכרנו עם המדדים שלהם בסגירה. הנדל"ן לדוגמא עלה 4.77 אחוז אבל התעודה בשורט פי 2 שהחזקתי לא הסתנכרנה איתו בסיום המסחר. היא הייתה אמורה לרדת יותר ממה שהיא ירדה, אם אני מבין נכון. מה זה אומר זה שחלק מהירידות האלה "נאגרו" ויבטלו חלק מאפקט העליות של התעודות בשורט מחר. לא יודע, נראה איך זה יתפתח. אם אני צודק, פתיחת המסחר זה הזמן הכי טוב לחזק שורט. תעקוב ונראה אם צדקתי
ובנימה זו, לילה טוב...

NS101

New member
שמע

סתם הערכה גסה
ספקולציה לשמה - מחר נרד חזק אבל לא כל התעודות יזוזו מיידית. הסיבה היא שיש תעודות בשורט שלא סונכרנו עם המדדים שלהם בסגירה. הנדל"ן לדוגמא עלה 4.77 אחוז אבל התעודה בשורט פי 2 שהחזקתי לא הסתנכרנה איתו בסיום המסחר. היא הייתה אמורה לרדת יותר ממה שהיא ירדה, אם אני מבין נכון. מה זה אומר זה שחלק מהירידות האלה "נאגרו" ויבטלו חלק מאפקט העליות של התעודות בשורט מחר. לא יודע, נראה איך זה יתפתח. אם אני צודק, פתיחת המסחר זה הזמן הכי טוב לחזק שורט. תעקוב ונראה אם צדקתי
ובנימה זו, לילה טוב...
שמע
כל התעודות של 'פי כך וכך יומי' זה לא בדיוק כמו שאתה חושב שזה, ההצטיידות היא יומיומית, קח שאני לא בטוח עד זה באמת מסתנכרן. לדעתי זה איפשהו באמצע בין סינכרון מלא לבין להשאיר כמו שזה. לילה טוב, בנאדם.

אני כנראה לא אצליח להבין את השורטים האלה...

איזו הסתערות על היתר בסוף היום, הא?
מעניין איזה גוף החליט להתכסות היום. אני מחכה לסיום התיקון כדי לקנות עוד שורט, גם ליתר וגם למעו"ף.
הפעם עברתי מקסם לאינדקס ובלי מינוף, ושם יש עושה שוק שמספק ציטוטים כל הזמן. ובכל זאת, אתמול והיום ציפיתי לירידות הרבה יותר חדות בתעודות סל האלה. אתמול הייתה ירידה ממש מינורית, וגם היום הייתה ירידה הרבה פחות ממה שחשבתי שתהייה.

NS101

New member
תעודות הסל האלה מורכבות בציטוט שלהן

הפעם עברתי מקסם לאינדקס ובלי מינוף, ושם יש עושה שוק שמספק ציטוטים כל הזמן. ובכל זאת, אתמול והיום ציפיתי לירידות הרבה יותר חדות בתעודות סל האלה. אתמול הייתה ירידה ממש מינורית, וגם היום הייתה ירידה הרבה פחות ממה שחשבתי שתהייה.
תעודות הסל האלה מורכבות בציטוט שלהן
אלה של המינוף וההצטיידות היומית של המנפיקים, לא אמורות להתנהג בצורה לינארית. זה תלוי גם בסגירה של יום מסוים, הצטיידות של היום הבא למול תעודות אחרות שלהם וכו'.

voguemaster

New member
גם על הנדל"ן

איזו הסתערות על היתר בסוף היום, הא?
מעניין איזה גוף החליט להתכסות היום. אני מחכה לסיום התיקון כדי לקנות עוד שורט, גם ליתר וגם למעו"ף.
גם על הנדל"ן
טיפס 4.77
חבל על הזמן, פתאום מ-13:20 היה טירוף קניות בבורסה. ממש לא ברור... בקטנה, אני שמתי 50 אחוז רווח בצד כבר

NS101

New member
לא אכפת לי

גם על הנדל"ן
טיפס 4.77
חבל על הזמן, פתאום מ-13:20 היה טירוף קניות בבורסה. ממש לא ברור... בקטנה, אני שמתי 50 אחוז רווח בצד כבר
לא אכפת לי
נראה איך הדברים נפתחים מחר, אני הגדלתי קצת מנייתי לפני כמה ימים, אולי אני ארגיש בנוח לשחרר כמה מניות מחר.

voguemaster

New member
יש לך אסטרטגיה לדולר כבר ?

לא אכפת לי
נראה איך הדברים נפתחים מחר, אני הגדלתי קצת מנייתי לפני כמה ימים, אולי אני ארגיש בנוח לשחרר כמה מניות מחר.
נראה שפישר תפס תחתית בשער הדולר (כך מסתמן). בטח עכשיו כל הכתבנים ישלטו עד שנגיע למצב שהכלכלה תאלץ את כולם להעלות ריביות
(או לחלופין לקנות קולים לפני שפישר מוריד את הריבית עוד פעם
)

NS101

New member
אין לך מושג מה עבר עליי בחודש הזה

נראה שפישר תפס תחתית בשער הדולר (כך מסתמן). בטח עכשיו כל הכתבנים ישלטו עד שנגיע למצב שהכלכלה תאלץ את כולם להעלות ריביות
(או לחלופין לקנות קולים לפני שפישר מוריד את הריבית עוד פעם
)
אין לך מושג מה עבר עליי בחודש הזה
באופציות על הדולר. אין לך מושג.

מצב
הנושא נעול.
למעלה