מצפיה בטקס אני מבין שהתפקיד המסורתי של מקוננות בתרבויות נחשלות הוחלף בגרסה מעודכנת של המקולולולולות

כל נשימה של אבו יאיר ואנשיו מלווה במחיאות כפיים וצעקות תמיכה, ועכשיו משדרים סרטון תעמולה שלו.

אני כ"כ מתבייש שבמדינה שנולדתי בה ואני חי ואמות בה כנראה, שיש כזה נוכל מחורבן שלופת את הצוואר של כולנו עם אצבעותיו השמנוניות רודפות הבצע עד שניחנק למוות, אלא אם יתרצה לאחר שנשאיר אותו כראש ממשלה לכל החיים.

marabo

Well-known member
כל נשימה של אבו יאיר ואנשיו מלווה במחיאות כפיים וצעקות תמיכה, ועכשיו משדרים סרטון תעמולה שלו.

אני כ"כ מתבייש שבמדינה שנולדתי בה ואני חי ואמות בה כנראה, שיש כזה נוכל מחורבן שלופת את הצוואר של כולנו עם אצבעותיו השמנוניות רודפות הבצע עד שניחנק למוות, אלא אם יתרצה לאחר שנשאיר אותו כראש ממשלה לכל החיים.
קוראים לזה דמוקרטיה
מה לעשות שאתם לא מצליחים לארגן רוב שידיח אותו?

Harrington

Well-known member
מנהל
עכשיו משדרים סרטון תעמולה שלו.
ליתר דיוק, משדרים את ברכת ראש ממשלת ישראל הנבחר לעם ולמדינת ישראל.
אני כ"כ מתבייש שבמדינה שנולדתי בה ואני חי ואמות בה כנראה
עצוב. אבל יש פתרונות לחמיצות. אם תרצה אשמח לפרט. טיפ ראשון בחינם: לשתות/לאכול פחות לימון חמוץ, להפסיק לצפות ולהאזין לשידורי אקטואליה לרבות מהדורות חדשות למיניהן, לחייך כל בוקר למראה, במידת האפשר עוד לפני שאתה מתלבש, ומעל לכל, ללמוד לחיות עם העובדה שיש מי שרואה את העולם אחרת ממך, מבלי לחשוב שכל אחד כזה הורס לך את המדינה או את החיים.
שיש כזה נוכל מחורבן שלופת את הצוואר של כולנו עם אצבעותיו השמנוניות רודפות הבצע עד שניחנק למוות
מסכים. אין אלא לקוות שליברמן לא יעבור את אחוז החסימה בבחירות הבאות. אני איתך בתקוותך זו.
אלא אם יתרצה לאחר שנשאיר אותו כראש ממשלה לכל החיים.
כל עוד עם ישראל יבחר בו או לחלופין לא יבחר במישהו אחר, זה המצב. כאמור בטיפ למעלה, תלמד לחיות עם מה שאין בכוחך לשנות ותראה את חייך משתפרים לאין שיעור.

למעלה