מצתרף להודעה הקודמת.. תצאו לראות.. יותר משעה.

88noam88

New member
מצתרף להודעה הקודמת.. תצאו לראות.. יותר משעה.

כבר יותר משעה שאני רואה עצמים שלא ראיתי בחיים שלי...

אני נמצא במבשרת ציון וכאשר מביט לכיוון צפון מתחת למיקום הירח כרגע רואים אורת כמו כוכבים נדלקים ונכבים.
מספר פעמים ריחפו לכיוון מזרח.
ואורות מהבהבים נכבים כמו פצצות תאורה והדלקים שוב...

לא מובן... רציתי לפרסם בפייסבוק בזמן אמת אבל פחדתי שיחשבו שאני הזוי.

מדהים

Grand1Puba

New member
המשך

אז אני ראיתי מכיוון דרום, הבחור מההודעה המקורית מכיוון צפון ואתה ממזרח. איזה תצוגת אורות משוגעת הא?!? בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה. ראיתי גם אור פועם כחול לבן בוהק מאוד שנע מדרום לצפון. הוא פעם לאט מאוד, נכבה לחלוטין ואחרי דקה הופיע שוב. לא נראה כמו מטוס. אח"כ היה את ה"נורים" האלה. לקרוא לזה נור זה לא ממש תאור מדויק אבל אין לי מילה אחרת...

tamirzak1

New member
ואני ראיתי מאשדוד לכיוון דרום מזרח. אבל היה

כל הערב תרגיל של מטוסי קרב באיזור.
תצורת האורות היתה שונה מתרגיל רגיל וטיסה רגילה והכמות היתה גדולה יותר ובאמת חשבתי לעצמי שהמראה היה מוזר ולא רגיל , אבל זה עדיין נראה לי קשור לחיל האויר שלנו ולא לנציגים ממקום אחר. בנוסף היה גם רעש של מטוסים (לפחות אצלי).

התצפית מאיזור חדרה נראית שונה , אבל בערב כמו הערב הכל יכול להיות.

88noam88

New member
זה לא קשור לתרגיל בגלל-

כשהתחלתי לראות היתה דממה... לא היה רעש של מטוסים...
לאחר יותר משעה אחרי שפרסמתי את ההודעה בפורום שמעתי רעש של מטוסי סילון... וחשבתי שאולי הקפיצו מטוסים לבדוק מה קורה באיזור.
ראיתי ששה מטוסי קרב טסים בשורה ולאחר 10 דקות כבר הם לא היו באיזור.

האורות שראינו נראים כמו נורים אבל ממש לא נראה שום מטוס שישחרר אותם ואלו היו גם נורים שהבהבו בדיוק באותה נקודה מספר פעמים.

גם נורים וגם פצצות תאורה מאבדות גובה ויוצרות שובל קטן מלמעלה למטה זה לא היה במקרה שלנו.
זה גם פשוט נראה שהנורים דולקים ונכבים בסדר מסוים ומדויק.

בנוסף היו במשך שעה וחצי פלוס עצמים זזים מרחפים ומהבהבים.

אני גם ראיתי עצמים מרחפים בצורה שקטה ולא מתקבלת על הדעת-

שני אורות קרובים זה לזה מתרחקים אחד לכיוון צפון והשני לדרום מתקרבים מעט שוב וצפים מזרחה מעל קו האופק.
לאחר כמה שניות משנים כיוון מערבה ושוב חוזרים וצפים לכיוון מזרח...

לצורך המחשה- התנועה שלהם נראתה כו שתי גולות שמשוחררות על רצפה מעוקממת...

לדעתי זה העצמים האלו היו קרובים אלי הם היו נראים כמו כוכב רגיל עם גוון אדמדם עדין.

וזה היה נראה שהקרוב אלי משאיר אחריו מן שובל לבן שקוף ומאוד דק.

אני שירתתי בחיל האוויר ראיתי נורים ראיתי מטוסי קרב וראיתי פצצות תאורה.
אני יודע לזהות מטוסי קרב לפי הרעש שהם משמיעים.
וכאן לדעתי מדובר במשהו אחר ושונה....
ואם זה משהו צבאי זה משהו לא פחות מסעיר ואולי יותר מסעיר מכל עבם אחר.

אני מקווה שמחר נגלה עוד הרבה שראו את מה שאני ראיתי... לא יכול להיות שהיתה פה שעה וחצי תופעה ושישובים שלמים פספסו אותה.

hamamin

New member
לילה לא שקט עבר על כוחותנו---

דיווחים מענינים ,תודה ששיתפתם.
האם התנועה של ה"גולות" היתה תזזתית\רוטטת ,לא במסלול תעופה הגיוני?
כלומר לא מקובעת בדיוק במרחב כמו מטוס או נור או מזלט כל שהוא ?
[לדעתי,פשוט יותר הגיוני ,שיש פה עסק עם מתקן מעופף צבאי חדש ולא ידוע ועדיף שלא יהיה ידוע,
אבל מי אני שלא ראה{?} לקבוע בדיוק]

88noam88

New member
בהחלט לא במסלול תעופה הגיוני.

כשנראו הנורים היתה נקודה שבה נראו הנקודות מתקדמות כמו מטוס אבל במהירות משתנה הן דלקו רצוף לכל אורך התנוע.
והן כל פעם הופיעו בנקודה מסוימת והתקדמו לאותו כיוון.
אני לא יודע איך להסביר למה זה לא נראה כמו מטוס.. זה נראה יותר כמו כוכב שהחליט לעבור מקום.

שתי הנקודות האחרונות שראיתי פשוט נראו כמו נקודות שיכולות לטייל להן איך שהן רוצות בשמים קדימה אחורה לעמוד במקום ולשנות כיוון של 180 מעלות בשנייה.

לצערי לא עקבתי אחריהן עד הסוף כי חשבתי שיהייה עוד וחיפשתי חברים בפייסבוק מהאיזור שלי שיצאו ויראו.

מלבד 15 דקות בהן נשמעו מטוסי קרב הכל היה ללא שום רעש.

לא פוסל שהיה ניסוי צבאי... אבל אם יש לצבא משהו בסגנון הזה שאנחנו לא יודעים עליו זה לדעתי עונה על חלק מאוד גדול של תיאוריות העבמים.

hamamin

New member
יש אולי מזלטים שהם על בסיס מסוק חשמלי

עבמים זו לא תיאוריה
יש [לדוגמא] אלפי דיווחים של מכ"מים משנות החמישים והשישים,בארה"ב ,שמדברים על מהירויות של עצמים מעופפים
המדודות באלפי ק"מ- בשעה ולפני שהיו בכלל מטוסים על קוליים.
המסמכים לא ניתנים כיום לצפיה באינטרנט,שהגיעו אלי בעבר והדפסתי כמה ק"ג נייר מהם.
מסיבות עלומות לא ניתן להורידם כיום.
לצערי זרקתי אותם לפח לפני כעשר שנים,מחוסר עניין.
היו שם גם מלא דיווחים משגריריות אמריקאיות מכל קצווי תבל על עבמים במדינות השונות,בעיתונות, שמוענו לCIA NASA FBI מודיעין הצי וכאלה.
הכל טבע בתהום הנשיה.
כמות העדויות המדווחות בעולם הוא עשרות אלפים או מאות אלפים.
גם בארץ יש במודיעין המישטרה מאות עדויות משוטרים וקצינים בכירים חוץ מהתקשרויות אזרחים למוקד
עבמים זו לא תאוריה אלא סוד בעל עמימות גבוהה מאד.
יותר מנשקים אטומיים.

hamamin

New member
תעבור על כל מה שכתוב בדף הזה

הוא לא מזוייף אבל אומר הכל.
[קבוצת מדעני חלל בעניין עבמים ]

tamirzak1

New member
פרט לאורות הכתומים והגופים המוזרים

שלא ראיתי , מה שראיתי היתה פעילות גדולה מהרגיל ועם קבוצות מטוסים גדולות מהרגיל (לרוב אני רואה בצרגילים 2-4 מטוסים במטס אתמול היו הרבה יותר במטס).
כפי שכתבתי לא זכורה לי פעילות כל כך חריגה ומוזרה. גם ב"עופרת יצוקה" וב"עמוד ענן" לא היו כאלה מטסים מרובי מטוסים באיזור.
להערכתי הפעילות יצאה מבסיס חצור , אך בהחלט יתכן שהמטוסים גם הוזנקו בגלל העצמים הבלתי מזוהים שנצפו ע"י אנשים.
אם כן , יתכן שלא נקבל אפילו תשובה או התייחסות...

bigwave1

New member
צודק באמת הבחנתי

בהמון מטוסים באיזור. אם אני לא טועה אלו היו מטוסי קרב

88noam88

New member
האיפד לא קלט כלום.

יש לי מצלמת שמגדילה עם זום כפול 50 קנון sx50 לצערי השארתי אותה אצל האישה לשעבר...
זה באמת ביאס...

וזה גם מבאס ומוזר שלא נתקלתי עדיין בעוד מישהו שראה...

למעלה