מקבלים כאן גם "קטינות"?

tal2019

New member
מקבלים כאן גם "קטינות"?

בבקשה קבלו גם אותי,חריגה קטנה בגיל ,אבל מבטיחה להתנהג כמו בוגרת... אלף ברכות לפתיחת פורום חדש זה
טל

גיוRא

New member
tal-talonet../images/Emo39.gif

חחחחח,,,חמודונת!! מצ´וטטת?,,מחכים לך בהדרת כבוד ב50+..גמ´נחנו סתם מחפשים שם ת´גננת!! סייייי יווווו

tal2019

New member
גיוRא ../images/Emo141.gif

חשבתי להיות הכי צעירה,והנה רואות עיניי ,חיפאי בן גילי. ומפני שגם אני חיפאית במקור,נראה לי שצריך לבדוק רקמות.... גיורא קבלת פנים חמה ,הרבה תודות לך נשמה,(אגב לא מצוטט ביכלל...) טל

גיוRא

New member
tal2019 ../images/Emo26.gifלדרך?

יווווו יוווו יוווווו כבר רוקמים יחד,,ומה מחר? נתלה ת´תמונה על הקיר בפורם?,,, חחחח,,,טוף נשפוך
על העבר,,, אולי את ביכלל טל,מה,
הראשונה,,
יווווווווו מאופו לך שאני נשמה,,גמ´ת,,נולדת בנוה שאנן?,, שחקי,,תורך,,(רק אל ת´שי לי מט,,,) |סביון גיורא

tal2019

New member
אוי,אהבתי הגדולה אך לא הראשונה

מנוה שאנן.... אני מהכרמל הצרפתי, והנשיקה הראשונה נצורה בליבי,עם חבר מהשכונה מקווה שה
מספיק חזק, נשמה... טל

tal2019

New member
מנסיון זה לא רע

יש לי קשיש כזה בבית,להתחכך איתו זה כיף,להתעסק זה כבר סיפור אחר... ואיתכם כאן זה יכול להיות מאד נחמד טל

tal2019

New member
הבנתי כבר את הרעיון

שהכל עליינו הנשים... ואתם מסרבים לקחת אחריות אפילו על הבריאות. אם זה היה באמת ככה היינו נשארות לבד מזמן. בינתיים אתם ישנים לכם כמו תינוקות,ואנחנו ללא ואליום עוברות לילות לבנים. אגב בעלי שהוא במקרה גבר...?לא מחפש שפחה בבית,אלא פרטנרית שוות ערך,ואולי זאת הסיבה שהוא בריא כמו שור. טל

אורניהו

New member
אגיד לך משהו..יש לנו זוג חברים..

שהיינו איתם באיזה סוף שבוע באילת...הקיצור שעת ארוחת הערב הגיעה,וכולנו ניגשים לקחת מהדלפק של החלוקה,,אשתי הולכת לשם משהו לקחת ,ואני מכאן מעמיס ,ורק הבעל ההוא של החברים יושב במקומו,,אשתי שואלת את אשתו,,,מה קורה?בעלך לא קם לקחת משהו...עונה לה אשתו לא לא אני מביאה לו,הוא רגיל ככה..את מבינה..הוא רגיל ככה,האדון!

tal2019

New member
רגיל האדון

טוב שלא נפל אצלי...כי אצלנו אני זאת שרגילה... טל

אורני, אל תקנא ב"אדון" זה סוג של

שליטה! תאר לעצמך היא מחליטה עבורה מה יאכל.. היא בטחח מחליטה בעבורו איזו נעליים ינעל, היא זו שתחליט על התקציב, תתן לו דמי כיס.. בקיצור...שליטה על כל מהלכי חייו. וספר לי אורניהו אם טעיתי....

אורניהו

New member
מי אני מה אני ..אספר לך.הוא הבעל ..

בית שם דווקא,אבל מין הרגלים שכאלה הגברים מרגילים את נשותיהם לכל מיני גחמות..הוא לקום לדלפק החלוקה?זה לא בשבילו..´היא´ תביא לו כבר..ואצלי בבית! אני אומר את המילה האחרונה,כן שולה כן שולה כן שולה בסדר שולה בסדר,טוב טוב..מותק.אני אעשה אני אנקה אני אנקנק[סליחה]

טרה10

New member
אורני..שלום..פעם בחודש..אני

אומר לאשתי תעשי לי איזה קפה..ופעם זה היה בא לבד..עכשיו זה רק כשהיא לא בבית..שאני אומר לה..את זה.! [לפי יאיר לפיד]

גלי®

New member
יופי , טלטל , סידרת לי מקום להשתרשר

אליו ...
המון ברכות לפתיחת הפורום
!

למעלה