מקווה שזה המקום, בעיית ריטיבות בתקרה

I ארז I

New member
מקווה שזה המקום, בעיית ריטיבות בתקרה

בדירה מעליי הייתה הצפה, והתקרה נעשתה מעובשת גם שצובעים זה חוזר בעל הדירה אמר לי שצריך לחכות שנה, עד שזה יתייבש ואז לצבוע לא נראה לי העניין של ההמתנה מה בדיוק קורה בפועל בתקרה, מה צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה

BRONCO

New member
צודק מי שאמר לך שיש צורך בלהמתין

אולם בטח לא שנה אני מעריך שזה עניין של חודש חודשיים לא יותר בתקווה שהנזילה לא הייתה גדולה יש לשים לב שאין התפשטות של מקום הרטיבות הלאה לוודא שהתיקון בוצע כהלכה

I ארז I

New member
אוקי נפרט יותר

עברה שנה, הוא צבע וזה נראה ככה עכשיו הוא רוצה להמתין לקיץ (עוד חצי שנה בערך) האם יש צורך בפעולה ידועה : סיד / גבס / סחוג - אני איש מחשבים לא מבין בדברים האלה משהו שימנע רטיבות וימנע מזה להתקלף שוב מה שמנחה את בעל הדירה שלי זה כסף, ואני מנסה לעקוף את זה ולהצמד להגיון

BRONCO

New member
אם לאחר שנה הוא צבע וככה זה נראה זה אומר

שישנה עדיין רטיבות רצינית בתקרה והתיקון לא תוקן בצורה טובה כניראה שיש עדיין נזילה מקווה שהבנתי אותך נכון

I ארז I

New member
אוקי, איך אני מתקדם

אני רוצה לדרוש מבעל הבית תיקון, איזה תיקון נדרש? יבוש? איך? החלפת תקרה
ביטול התקרה??!?

BRONCO

New member
ראשית אתה צריך לדרוש לפתור את בעיית

הרטיבות בקומה שמעל ולאחר מיכן תיקון התקרה (כמובן לאחר שהיא מתיבשת)

I ארז I

New member
בקומה מעל כנראה הכל טוב

לפחות מבחינתם, יש שם מרצפות, איזה תיקון צריך לבצע שם בהנה שהתקרה / רצפה רטובה ?

BRONCO

New member
זה שיש ריצוף זה לא אומר שלא

חודרים מים אם הבנתי אותך נכון אז לא מדובר על גג חשוף אלה על פנים הדירה ושהנזילה היא בצנרת ושם יש לבצע את התיקון אני לא יכול לומאר לך במדויק מה יש לתקן שם באופן ווירטואלית אבל ברור שיש עדיין רטיבות רצינית וצריך להזמין בעל מקצוע שיאבחן את הבעיה ואולי יש צורך בהחלפת החול בנוסף לתיקון ואם יש בצד השני טענה שאין רטיבות יכול להיות שיהיה צורך בסריקה במצלמה טרמית על לוודא

למעלה