מקומות בילוי

Adidason326655

New member
מקומות בילוי

אני, בתור בן נוער כפר-סבאי, שמתי לב שאין מספיק מקומות בילוי בכפר-סבא. משעמם לי ולחברים שלי מאוד בימי שישי. כל מה שאנחנו עושים זה לשבת בספיר. לפעמים אנחנו הולכים לבארבי וחוץ מזה אין עוד שום מקום בילוי שמתאים לסוג האוכלוסיה שבה אני נמצא. אני חושב שזה דורש טיפול דחוף. ואחר כך מתפלאים שהעיר מזדקנת?

העיר מזדקת מבחינת הילודה שלה

יש פחות ופחות אנשים צעירים שמגיעים לעיר. השאלה היא באמת מה בא קודם. איך לדעתך ניתן לשנות את המצב שאין מקומות בילוי? מקומות שהיו פשוט נסגרו מכיוון שלא היה ביקוש, אז איך פותרים את זה?

רק השקעה ישירה של

העיריה .. העיריה צריכה להשקיע יותר בצעירים של העיר. אין משהו אחר אני רגל אחת מחוץ לעיר.. רוב הזמן אני בתל אביב כי אין בכפ"ס כלום

האזרחים של כפר סבא

לא רלוונטים שכן ידוע לכל שלרוב המוחלט לא יהיה כח לצאת חלילה להפגנה מקסימום זה לכתוב בפורום עד כמה הכל חרא בכפר סבא ולהציע הצעות של יבוא נשים מחו"ל צריך כיוון אחר , אני מוכן לתרום 7 לילות עם אחת הדוגמניות שאני עובד איתן ( בהנחה שאחת מהן תסכים.. ) לכל חבר מועצת העיר שיתחיל להזיז משהו אני בטוח שאחרי הצעה כזאת , 99 אחוז מחברי המועצה יתחילו להזיז דברים ( 100 אחוז אם אין נשים במוצעה ) ופתאום יתחילו לצוץ פה מקומות בילוי על ימין ועל שמאל.. אני תמיד אמרתי שהפיתרון לכל הבעיות של העולם הזה , זה בחורות..

אני יעשה כל דבר

שנכון לאינטרסים האישיים שלי ( גם אם זה אומר להפגין ) העניין הוא שכמו שאמרתי.. אני לא מאמין בהפגנות , הפיתרון הכי קל לפוליטקאים זה פשוט להתעלם מזה.. וזה מה שהם עושים, זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי פוליטקאי

בסופו של דבר

השורה התחתונה זה כסף אם היה הצדקה כלכלית לפתוח מקומות בילוי.. תאמין לי שהיה העיריה צריכה להשקיע , ולפתוח איזה כמה מקומות בילוי איכותיים שיפעלו גם ללא הצדקה כלכלית הבעיה בכפר סבא זה שיש יותר מדי "אוכלוסיות" הרי קשה לצפות שיהיה מקום בילוי לכולם... אנשים צריכים לדעת להסתדר אחד עם השני..

בכפר גרים רק הסבאים ../images/Emo13.gif

לכן קוראים לעיר "כפר סבא" עיר לזקנים ואין מקומות בילוי.

inbal88

New member
מקומות בילוי...

עדי, חומד! מה שלומך?? אז ככה, קודם כל בבסיס נראה לי שאף אחד לא יכול להתווכח עם העובדה שמישהו בעיר צריך לדאוג לבני הנוער בעיר. לדעתי המישהו הזה צריך להיות העיריה (תקציב..) והנוער (מועצת הנוער.. כן, אובייקטיבית אני...) ולפני שבכלל ניגשים לבעיה של בני הנוער ומקומות הבילוי אנחנו חייבים להפסיק את ההגדרה של בן נוער משועמם. כי לשימעום אין פתרון... וכאשר העיריה מגדירה שבני הנוער משועממים היא מראש לא מתכננת לדאוג לבעיה. כי לשיעמום לא יהיה פתרון. אבל בקשר לתעסוקה של בני הנוער. נתחיל בזה שמחלקת נוער צריכה להשאיר את מרכז הנוער ואת בתי הנוער בעיר.. (כיום יש 6 בתי נוער בשכונות..) פתוח בקיץ לפחות עד שעה 12 בלילה. הרי החכמה היא לא שהוא יהיה פתוח עד 8. וגם יהיה אפקט יותר חזק להפוך על הפוך אם הוא יפעל עד שעות מאוחרות של הלילה. בעבר היו מקימים מסך ענק בחניה של מרכז הנוער ושם כל הלילה היו מציגים סרטים לבני נוער.. דבר נוסף אני לא יודעת מי זוכר מתי הכריזו בכפר סבא על הקמת פארק סבא.. אז אני רק אזכיר לכם שהשנה עברו 11 שנים מאז שהעיריה החליטה על הקמת הפארק.. לומר את האמת בני הנוער שונים אחד מהשני, לכן למצוא תעסוקה שתעניין את כל בני הנוער ותעסיק את כולם זה קשה. צריכים שיהיה פעילות לבני נוער בכל מיני תחומים כך שזה יתאים לכמה שיותר בני נוער. תראו, אני יודעת שלי עכשיו מאוד קל להגיד מה צריך לעשות ומה חסר וכמה אין מקומות בילוי. המטרה של מה שכתבתי היא לתת כמה נקודות למחשבה לדברים שאפשר לעשות.. אני אשמח לעזור בפעולות שיתבצעו.. שיהיה לכולנו המשך יום נפלא!! ענבל.

לא יודעת אותי מטרידים הדיבורים

אני יודעת שיש לי כוח לעשות ולשנות, למדתי זאת על בשרי. אני כן ואה שהעיריה השנה רצתה יותר להשקיע, אירועי יום העצמאות השנה היו מושקעים מאוד ביחס לשנים קודמות. גם אירועי נושפים כפר סבא. אני רואה שכן יש נכונות, איך אנחנו יכולים לעזור בהכל? בתור תושבים שאכפת להם?

מצאתי פיתרון גאוני שיתאים

לכל הגברים בכפר סבא ( לפחות 50 אחוז מבעית השיעמום תיפתר.. ) יש משהו שמשותף לכל הגברים.. לא משנה עד כמה הם שונים כולם אוהבים נשים שנראות ממש טוב ואלכוהול אז העיריה צריכה לעשות יבוא של בחורות אוכותיות מברזיל , תאילנד ורוסיה ( איזה כמה מאות יספיקו.. ) לשים את המוני הבחורות שנראות ממש טוב באיזה פארק בכפר סבא.. ולחלק אלכוהול ( או קולה לקטינים ) בחינם ( או כמעט חינם) והנה... מקום הבילוי המושלם לגבר, וככה ל 98 אחוז מהגברים של כפר סבא יהיה תעסוקה כל יום ( ה 2 אחוז הנותרים זה גברים שלא מסוגלים פיזית לצאת מהבית ) אני גאון או גאון ?

אתה גאון אין ספק../images/Emo140.gif

יאללה תנסח מכתב לעירייה, מחר בבוקר אני שולחת למחלקה לאירועים.

בוא'נה, אתה עם הראש בקיר

פשוט תכתוב "אני חרמן ששקוע בלפנטז על דוגמניות כל היום ואני צריך מועדון חשפנות." וחוץ מזה, יש גם נשים שאוהבות אלכוהול

תראי

הייתי יכול לכתוב "אני חרמן ששקוע בלפנטז על דוגמניות כל היום ואני צריך מועדון חשפנות" אבל יהיה יותר קצר להגיד "אני גבר" ויש נשים שאוהבות אלכוהול.. וזה נהדר.. לדעתי צריך לחוקק חוק שנשים ששותות לפחות ליטר בירה ביום , יקבלו מתנות והנחה כספית במס הכנסה

למעלה