מקומות עבודה לנוער בכפר סבא

maork9

New member
מקומות עבודה לנוער בכפר סבא

חסר חסר למי יש טיפ או מקום שמחפש עובדים? תודה תודה

מממ...המצב קשה

אז ככה אם אתה בן 16 ומעלה אז עוד יש סיכוי.בתור התחלה אתה יכול לפתוח "קול הכפר" ולחפש בדרושים.אפרופו קול הכפר הם תמיד מחפשים מחלקי עיתונים-רק שתידע זה קריעה(אחי עבד שם)אתה מקבל פול עתונים לחלק בשטח מסוים-(כמה רחובות) עכשיו תעבור בניין- בניין ,תיבה -תיבה וכל זה בשביל 50 שקל...
יש את האופציה של הקניון אבל הסיכויים קלושים-אבל, לך תנסה מה יש לך להפסיד. מקסימום תמיד אפשר לשטוף את ה
של השכנים או לעשות בייבי סיטר. בהצלחה.

../images/Emo26.gifאפרופו פליירים

פעם היה את "מחסן הצעצועים" ברחוב ויצמן(מול בנק לאומי)עבדתי שם בכיתה ד´ -חילקתי פליירים תמורת 4 שקל לשעה.כמובן שאת חלק מהפליירים חילקתי לפח...

תראה זאת היתה עבודה מחורבנת

לעמוד איזה 4 שעות בויצמן שכל העולם מסתכל עליך כאילו אני איזה ילד עני וכל זה בשביל 4 שקל...אז זרקתי ז
ן.חוץ מזה הזקן תמיד היה עוקב אחרנו ובודק שאנחנו לא ברחנו לו ואכשהוא תמיד היה לי תרוץ למה הוא לא מצא אותי...

plomphy

New member
לא

פשוט יש אנשים שהיו רוצים להרוויח קצת כסף משל עצמם, להיות קצת יותר עצמאים ולא לקחת מההורים שלהם שגם ככה לפעמים מתאמצים לגמור תחודש. אם אצלכם זה שונה אז סבבה..

plomphy

New member
מה יש לך עם הסימני קריאה ושאלה..?

וצודקת- אם נוח לך לחיות על חשבון אחרים, שיהיה לך לבריאות.. אבל זה לא תמיד יהיה ככה.

plomphy

New member
דבר ראשון

אני בת. ולא, אני לא משלמת על אוכל, וגם לא על בגדים, ולא על דיסקים ולא על דברים אחרים שאני רוצה (בדרך כלל) אבל עדיין נראה לי הגיוני שחלק מהדברים יבואו ממני, כי שאני לוקחת כסף מאמא- גם שהיא אומרת סבבה קחי כמה שאת רוצה, אני עדיין אוהבת לשלם על הדברים מהכסף שלי.

Houndour

New member
צודקת בהחלט!

לא להגזים! לא מדובר בלשלם על ביגוד, אוכל וכדומה אלא על רווח עצמי כי עדיין אנשים, אתם לא בני 8... צריך לקרוץ לכם בלב כשתם מבקשים כסף מההורים על דיסק חדש גם אם ברור שהם יתנו לכם מה שאתם רוצים...

למעלה