מקס רומיאו בארץ?היתכן??

vigiman

New member
אמן! עוד שאלה חשובה- ישראל וייברישן ב..ישראל?

(שוב פעם) מה פשר השמועות האלה? אם התשובה היא כן אז זה ענקקק

vigiman

New member
אוקיי אני רואה שמקס רומיאו זה יתכן ועוד איך

=] 5 ו6 למרץ אחד מהאגדות רגאי אין מילים!! צריך להתחיל לחסוך לזה

מוזר

אני חושב על העובדה שמקס רומיאו, שהיה אומן ענק בעברו, מגיע לארץ. והאמת שזה לא המאורע הכי מרגש שזכור לי. אני מפחד לבוא עם ציפיות להופעה כזו ולהתאכזב מהתוצר הסופי, שכן ימי הזוהר של רומיאו עברו מזמן, ומי שיצא לו לראות הופעות שלו היום בוידיאו, בואו נגיד שזה לא מי יודע מה מלהיב... מצד שני, גם להופעה של אביסיניאנס הגעתי בלי ציפיות בכלל, ולעומת זאת ציפיתי להרבה יותר מבלאק אוהורו, והתוצאה הייתה הפוכה לגמרי: אביסיניאנס היו הפתעת השנה שעברה מבחינתי, ובלאק אוהורו (או שמא אפשר לקרוא לזה מייקל רוז ושני הזמרים שהגיעו איתו) לא היו מסמר הערב, וזה בלשון המעטה. ואת ההודעה רשם מי שיש לו את war inna babylon המקורי בבית, איפשהו.

afficoman

New member
שיידי ידידי...

קודם כל נתחיל בזה שימי הזוהר של רומאו לא חלפו אלא להפך, עם כל המהפך שחל בשנים האחרונות והחזרה של ענקי רוטס לזירת ההופעות הבינלאומית, רומאו הוא אחד המבוקשים בעולם, והוא מפוצץ בוייבז ובכוחות סוס כמו משאית סמי טריילר לפחות, לא יודע איזה סרטונים ראית, אבל אלא שאני ראיתי היו מעולים ביותר, וגם יצא לי לראות אותו בהופעה חיה לפני 3 שנים וזו הייתה אחת ההופעות הגדולות!!! להזכירך - כל אומני הרוטס שהגיעו לישראל בשנתיים האחרונות נתנו פה את ההופעות הכי טובות עם הקולות הכי צלולים ומרגשים שיש: הקונגוס, אביסינאנס וכו... לדעתי בג'מייקה עם הגיל הם רק משתבחים והעובדה שהוא לא בן עשרים לא גורעת בכלל מהחוויה ומהאיכות אלא להפך. אז שיידי - אתה מוזמן לבוא עם ציפיות או בלי - עליי, אתה לא תתאכזב כמו שלא התאכזבת באף הופעה שהבאנו.... ריספקט לארג'..... אפיקו

חבריקו

אולי הייתי קצת קשה עם התגובה שלי. אני לא חושב שההופעה תאכזב, האומנים האלה מגיעים אלינו לארץ עם וייב אחר לגמרי, משהו שלא דומה לכמעט שום מקום אחר בעולם. אני בהחלט אגיע לערב הזה ואני בטוח שעוד רבים שאוהבים את רומיאו ואת סיגנון הרוטס שאמן ויחזור לקבל את מלוא הזוהר שנלקח ממנו עם השנים. מקווה שבאמת אופתע לטובה, מסתמן שכן - בסה"כ מה יכול להיות רע עם להקה לייב מאחורה ושירים שכולם מכירים ואוהבים? BLESS

afficoman

New member
ייתכן ביותר: 5/6 למרץ 2008 בישראל!!!

ראסטה הפקות ו-Reggae.co.il מציגים לראשונה בישראל במסגרת Corona Legends of Roots היישר מג'מייקה הזמר האגדי MAX ROMEO עם להקתו יום ד' 5.3.08 21:30 יום ה' 6.3.08 22:00 בארבי תל אביב מקס רומאו מגיע לארץ עם להקה מג'מייקה בת 7 נגנים על הבאס: דיאנה וויט , אחת מהבסיסטיות הטובות (והיחידות...) של הרגאיי להקה הכוללת חטיבת כלי נשיפה: חצוצרן וסקסופוניסט. המופע במסגרת הליין Corona Legends Of Roots שהציג את אגדות הרגאיי בנובמבר אשתקד Black Uhuru and The Abyssinians ביוגרפיה : מקס רומאו ( Max Smith ) נולד ב-1944 בעיירה הנקראת St d'Acre (עכו!) במחוז סיינט אן בג'מייקה. לא הרחק משם, ב-1945 שנה אחריו, נולד בוב מארלי בעיירה הנקראת ניין מיילס. ברנינג ספיר גם הוא נולד באותו מחוז, וגם הגיבור הלאומי הג'מייקני, הוגה הדעות הפאן אפריקאי, מרקוס גרווי. בג'מייקה חולקים כבוד גדול לאומנים המגיעים מהמחוז הכפרי והיפהפה הזה. אותם אומנים בולטים בתרומתם למוסיקת הרגאיי השורשית (Roots Reggae), בטוהר המידות שלהם ובאהבתם לאדם ולטבע. הם שומרים על אורח חיים ראסטאפארי ומתגוררים בהרים המוריקים של המחוז. ובכן, מקס רומאו הוא אחד מאותן אגדות הרגאיי, ראסטה בלב ובנשמה, שכמו רבים מכוכבי הרגאיי הגדולים, בילה את זמנו בילדותו בין לימודיו בבית הספר הכפרי, לעבודה קשה בשדות קנה הסוכר. המפגש עם המפיק לי "סקראצ'" פרי הוא המשמעותי ביותר עבורו. כשהקליט לראשונה באולפן של לי פרי את השיר Wet Dream, ב-1968, הוא עלה ישר לכותרות בג'מייקה ובאנגליה. משעשע לחשוב שאחד מזמרי הרגאיי השורשי הגדולים זכה ללהיט ראשון עצום בזכות שיר סקסי. זה היה להיט הרגאיי האנדרגראונד הראשון באנגליה. למרות הסבריו של מקס רומאו שטען שהחלום הרטוב בשיר נגרם מנזילה מן הגג שמפריעה לו להירדם בלילה, השיר נאסר להשמעה בתחנות הממלכתיות בלונדון, שם ראו בו שיר סקסי מידי לאוזניהם של נתיני הכתר הבריטי. אך האיסור נפרץ ולא מנע את הצלחתו של השיר. הוא הגיע למקום העשירי, בחודש אוגוסט 1969 במצעד הפזמונים הבריטי ושהה שם כשישה חודשים. באותה תקופה ה– Skinheads האנגלים (שאין להם שום קשר כמובן עם אלה של היום הגזעניים )שומעים הרבה רגאיי והם הופכים את השיר של מקס רומאו להמנון ענק של המסיבות שלהם. ב-1976 חברת Island מחתימה את מקס רומאו ומוציאה את אחד האלבומים החשובים של הרגאיי : War Ina Babylon בהפקת הגאון לי פרי. כל שיר באלבום מתייחס למצב החברתי באי אבל סיפורי העוני וההזנחה הם נושא אוניברסאלי וכך זוכה האלבום של מקס רומאו להיות אחד מאבני הדרך של כל מאזין רגאיי בעולם. עם המנוני רגאיי אל מותיים כמו "War ina Babylon" ו-"One step forward" וכמובן השיר שבזכותו מכיר כמעט כל חובב מוזיקה את מקס רומאו בלי שהוא יודע אפילו : אחד מלהיטיו מאותו אלבום השיר "I Chase The Devil" זכה לגרסה מחודשת בשנת 1992 ע"י ה-Prodigy שיהפוך ל-"Out Of Space", ויהיה ללהיט עצום בכל העולם . עד היום הוא מתנגן ברחבות הריקודים ברחבי תבל. מפרטים חדשים העולים מספרו על לי פרי של David Katz ( מומחה עולמי והיסטוריון רגאיי) ,מסתבר שבוב מארלי שעבד עם לי פרי על 2 אלבומים , שמע את השיר War Ina Babylon והביע את רצונו להקליט אותו. לי "סקרטש" פרי אמר לבוב שצריכים לתת סיכוי למקס רומאו ובזכות השיר הזה זכה מקס רומאו לחוזה עם Island. כעבור כמה זמן, בוב מארלי הקליט את להיטו Three Little Birds על בסיס אותו שיר של מקס רומאו. מאז הוא הוציא אלבומים מעולים וגם אוספים של סינגלים נדירים בלייבל Trojan ומרבה בסיבובי הופעות ברחבי העולם. לא רק ה-Prodigy מסמפלים את להיטו I Chase The Devil , גם Kanye West כשהוא מפיק את השיר "Lucifer " ל- Jay–Z, והוא מופיע גם באחד ממשחקי הוידאו המצליחים בעולם: GTA -Grand Theft Auto - San Andreas שיצא ב- 1994. על התקליטים לפני ואחרי ההופעה: GANJAH VIBES SKUNKRIDE מקס רומאו ולהקתו בהופעה חיה יום ד' 5.6.08 21:30 יום ה' 6.6.08 22:00 מועדון בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב טל: 03-5188123 כרטיסים במכירה מוקדמת: 140 ¤ // בערב המופע 160 ש"ח כרטיסים מוזלים ניתן להשיג בכל רחבי הארץ אצל היחצנים המורשים והחנויות המובחרות: אינטרנט: reggae.co.il תל אביב: קרמבו רקורדס, שנקין 18 טל: 03-5259507 חומוס אבו דאבי, קינג ג'ורג' 81 טל: 03-5259090 בארבי, קיבוץ גלויות 52, טל: 03-5188123

למעלה