מראולמרט,אתה יודע הסיבה לרעידת האדמה ?

מראולמרט,אתה יודע הסיבה לרעידת האדמה ?../images/Emo188.gif

אדוני ראש הממשלה, לפני שבוע מים רעדה המדינה, אני אומר זאת בשיא הרצינות, אלא שהיא אולי רעדה לא רק במובן של תופעת טבע...... לפני מס' שנים מדינת ישראל הייתה מוכנה לשאת ולתת עם ארגון טרור בעבור טיפוס מפוקפק למדי, קצין בכיר במדינת ישראל, לשעבר, ששמו בישראל ידוע לכל ולמי שלא זוכר או לא רוצה לזכור - אלחנן טננבאום. מדינת ישראל שיחררה מאות אסירים "ביטחוניים" פלסטינאים ולבנונים כאחד. כיום, אותו קצין בכיר, אינו עוד בכיר אלא אדם, תושב מדינת ישראל, שדרגתו הצבאית - טוראי. מאחר ואיני בא לעסוק בפרשת טננבאום, אלא בחטופים, עולה בדעתי השאלה מדוע לא עושים את אותו המאמץ כפי שעשו במקרה של טוראי אלחנן טננבאום. מדוע כאשר קצין בכיר (לשעבר) שנחטף, בידי ארגון גרילה, אם יש בידיו מידע מודיעני רגיש המדינה עומדת על רגליה האחוריות כדי לשחררו ואילו כאשר מדובר בבחור בן 22 כיום (גלעד שליט) ואנשי מילואים מהטובים מאנשינו - אלדד רגב ואודי גולדווסר, לא עושים את מה מה שנראה שלא נעשה. אדוני ראש הממשלה, ייתכן ואפילו האדמה לא עומדת בזה והיא רעדה. היא רעדה מכעס האזרחים. היא רעדה מהעובדה שאין לנו ראש ממשלה שיכול לקבל החלטה שמצילה את החיים שלהם תוך התעלמות לכאורה מכך שהאדישות עוד תהרוג לנו את החטופים. היא רעדה כי אנחנו לא עושים מספיק -- -- היא רעדה כי לא הסתכלת להורים השכולים בעיניים באותו יום בו נאמת מעל דוכן הכנסת, עיתוי אותו היית יכול לנצל כדי לומר שאתה עושה את כל מה שאתה רק יכול כדי להחזיר אותם הבייתה. אהוד אולמרט, אני מקווה שבכל ארוחת שבת אלך בביתך, בחיק משפחתך, אתה משאיר 3 כיסאות ריקים. לאלדד, לאודי ולגלעד. שלא תשכח אותם. הם בטוח לא שוכחים מי שלח אותם לקרב. חברי הפורום היקרים, אתם מוזמנים לשרשר. אני חושב ששירשור של הודעות התומכות בכניסה למו"מ רציני - על מנת להחזירם הבייתה- אם יהיה משמעותי, יכול להיות שזה יהווה כעצומה שניתן להעביר אותה הלאה. מעבר לכך שהפורום יתפוס חלק בלתי נפרד ומשמעותי עוד יותר מהמאבק הציבורי להחזרת 3 החטופים.

למעלה