מרגישה שכל הזמן מדברים עליי

לימאי123

New member
מרגישה שכל הזמן מדברים עליי

היי לכולם,
אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים אבל אני אנסה בכל זאת.
אני בת 26 ולא מאובחנת בשום דבר. אבל לאורך השנים אני שמה לב יותר ויותר שאני מפרשת הרבה פעמים סיטואציות בצורה שלא בהכרח תואמת את המציאות. הבעיה היא שאף פעם לא קיבלתי את החותמת לזה ותמיד קיים הספק שאולי אני מבינה נכון את הסיטואציה. אם נגיד אני מפשלת בעבודה אז מבחינתי כל שני אנשים שמדברים ביניהם כרגע מדברים עליי, בצבא הייתי עם שתי בנות שלא אהבתי במשרד ותמיד "שמעתי" אותן מדברות עליי, פעם אחת שמעתי חבר של האקס שלי מדבר עלינו באיזו סיטואציה וכששאאלתי את חבר שלי לגבי זה הוא אמר שהוא שאל אותו והוא לא הבין על מה אני מדברת. עבדתי בסוף השבוע והייתה לי משמרת לא טובה (שוב, אף אחד לא אמר לי את זה בפירוש אבל אני הרגשתי ככה), ומאז פתאום אני מרגישה שהטון של כולם שונה אליי, שכולם כועסים עליי, מאוכזבים ממני או מדברים עליי (אני כבר לא יודעת אם אני מדמיינת משפטים או שפשוט לוקחת משפטים לא קשורים ונותנת להם הקשר שגוי). עוד דוגמא שנזכרתי בה ואולי תמחיש: חברים הלוו לי כלוב לחתולים ולקח לי מלא זמן להחזיר להם כי כל פעם שכחתי (הם לא שאלו אותי לגבי זה) וכל פעם הרגשתי כאילו הם רומזים לי על זה. אחרי איזה שנה החזרתי להם את הכלוב והם בכלל לא זכרו שהביאו לי את זה או שזה שלהם בכלל, אז זה אומר שכל הפעמים שהרגשתי את זה פשוט פירשתי אותם לא נכון? ממה שקראתי באינטרנט זה יכול לנבוע מחרדה חברתית אבל אני לא בטוחה שזה המקרה (פעם הייתי ביישנית אבל עכשיו אני די חברותית ועם די הרבה קשרים חברתיים). בקיצור, אני לא יודעת. כי כן קיים הסיכוי שבאמת הבנות מהצבא לכלכו עליי, שחבר של האקס דיבר עלינו, שהייתה לי משמרת גרועה בעבודה וכולם כועסים עליי.. אני פשוט נכנסת ללופ כזה וכל הזמן עסוקה בלשאול אנשים ולנסות לפרש סיטואציות ולנסות להבין אם ההוא כועס עליי או אם פה פעלתי לא בסדר. אני כבר מותשת, באמת. אם אני בנאדם כושל ונוראי אני מעדיפה לדעת את זה מאשר להסתובב בעולם עם הפחד שאולי גם השתגעתי על הדרך.

למעלה