מרגיש בודד

itziki2

New member
מרגיש בודד

הי בתור גיי שלא אוהב ממש לצאת הרבה למסיבות וכו' אני מוצא את עצמי דיי בודד , זאת אומרת באינטרנט בד"כ המיפגשים הפיזיים הם לסקס בלבד וקשה למצוא ממש חברים טובים ל"סתם" להפגש ולדבר על כוס קפה בלי שתיהיה לזה כוונה מינית. מה אתם אומרים ? איציק

danlevi1974

New member
אני לא ממש מסכים איתך.

אני למשל מחפש לסקס (למרות שהתחלתי להרגיש שזה ממצה את עצמו.). אבל גם הבנתי שיש באתרים האלה (של המחפשים למינהם) גם כאלה שמחפשים רק לקשר באמת רציני. והאמת שקצת הופתעתי. טוב, אני זז קצת לטלויזיה... ביי..

בופיק

New member
היי

שאתה אומר חברים טובים ל"סתם" כוס קפה את כאילו מחפש רק בנים? או שגם בנות נחשב? אני חושבת שאפשר למוצא אנשים וחברים טובים לדבר איתם גם לא במסיבות.... אני אישית לא בן אדם של מסיבות פאבים וכו... ודווקא לאחרונה או יותר נכון בחצי שנה האחרונה מאז שנכנסתי לעולם הזה אני פתאום פוגשת יותר ויותר אנשים שהם גם.... אם זה בלימודים או במקום העבודה או כל מקום אחר שאני הולכת אליו.... אני מקווה שאם הזמן אתה תמצא את מה שתחפש ואל תתפשר בגלל זה... כשזה בא זה בא..... מאחלת לך יום מקסים שלך בופיק

itziki2

New member
אין לי בעייה עם בנות להיפך

למרות שהיו לי חוויות לא נעימות עם בנות שלא סיפרתי להם מהתחלה שאני גיי ופירשו את ההתקרבות אליהן כמשהו רומנטי. אני לא מסתיר את היותי גיי. אבל לא מנפנף בזה גם ומשתדל להכיר את האדם מולי ואחרי זה להחליט אם לספר או לא.

בופיק

New member
זה קורה גם לי....:)

לפעמיים החביבות שלי והנחמדות שלי מתפרשת כאילו אני רוצה איזה משהו מעבר, משהו רומנטי... מכיוון שאני רק לאחרונה התחלתי לעשות משהו רציני עם המחשבות שלי בנושא, אז רק מעט מאוד אנשים בעצם יודעים עלי... מספר בהחלט מצומצם ... עוד דיי קשה לי לספר את זה גם לאנשים חדשים שאני פוגשת שכביכול לא אכפת לי אם יקבלו אותי או לא.... בכל מקרה אני באמת מקווה שתצליח למצוא אנשים לדבר איתם, אנשים שתוכל לשפוף בפניהם את ליבך, להרגיש רצוי ואהוב... שלך בופיק

הי איציק,

זה נכון שיש חלק ניכר ובולט שהוא סביב בילויים, והאינטרנט החליף בין היתר מקומות מפגש פיזיים להכרויות מזדמנות. כל מה שתיארת בהחלט מתרחש, ויתכן שזה הרוב, קשה לכמת. עם זאת, לא מדובר כאן ביחסי רוב מיעוט אלא בסיכוי למצוא אנשים שמחפשים דברים דומים כמוך, ומכיון שיש משתמשים רבים באינטרנט, אפשר למצוא דרך הרשת כמעט הכל, גם אם זה לא המיין סטרים. יש גם לזכור שאנחנו פוגשים המון המון אנשים במהלך חיינו, ובכל זאת מתוכם חברים טובים זה לא אלף, וגם לא מאה, וגם עשרה חברים טובים זה לא שכיח. ומכאן שרוב המפגשים שלנו עם בני אדם לא מובילים לחברות קרובה. בנוסף רוב החברויות אלו דברים שצומחים מהכרות ראשונית, סביב ענין משותף, סביב פעילות משותפת, סביב מסגרת שמספקת קירבה שאיננה בתחילה מתוך חברות (שכנים/עמיתים בעבודה/סטודנטים בקורס/מתאמנים באותו חדר כושר), איזה משהו שמקשר בין שני האנשים שממנו צומחת אותה הכרות שמובילה בחלק קטן מהמקרים לחברות. איפה בכל זאת אפשר לנסות להכיר ידידים וחברים מעבר לצ'אטים ולאתרי ההכרויות (שגם משם כאמור הסיכוי להכרות ידידותית איננו אפסי)- הראשון הוא במקומות מפגש שאינם בהכרח של מסיבות. למשל יש כל מיני קבוצות חברתיות של הקהילה של גילאים מסוימים למשל איגי עבור הצעירים שבינינו. יש תאי סטודנטים כמעט בכל אוניברסיטה. יש חוגים בבית הפתוח ובאגודה. אני מצינת באופן כללי, אם תציין עבור איזה גיל והיכן בארץ אפשר יהיה לסיע לאתר מקום יותר ספציפי. מקום נוסף - הפורומים לפי תחומי ענין שגם יכולים לאפשר את אותה מסגרת. ומקום אחרון שנפתח ברגעים אלו בעקבות הודעתך המתארת מצב רלוונטי לאנשים רבים מאד מהקהילה- אני מצרפת לפורום לוח ידידות (אפשר להגיע אליו דרך הסרגל בראש הפורום 'לוחות') , שבו אנשים מהקהילה יוכלו לספר על עצמם ולנסות להכיר אחרים/ות למטרות ידידות. בהצלחה, ואתה מוזמן לחזור ולעדכן

האינטרנט יכול להוות פתח ליציאה מהבדידות

למעשה, כמעט כל החברים הטובים שלי היום הם מהאינטרנט. חלק היכרתי דרך מקומות מפגש אינטרנטיים לגייז, והמטרה הראשונית הייתה גם סקס, אבל נשאר קשר חברי גם בלי סקס. ויש לי גם לא מעט חברים, שבכלל לא קשורים לקהילה, והיכרתי מפורומים שעוסקים בנושאים מסויימים כמו ספרים, ואחרי תקופה ארוכה של התכתבות בנושאים. למעשה, יש לי חברים מהאינטרנט, שקשה לי להאמין שהייתי מתחבר איתם דרך שום אמצעי אחר. לדוגמה- יש לי חברה באמת טובה, שמבוגרת ממני בערך בשלושים שנה. (לא שאלתי לגילה המדויק). בסופו של דבר אתה פוגש באינטרנט אנשים כל יום, ובאופן טבעי זה עובר גם לשיחות טלפון ומפגשים על כוס קפה, וכן הלאה... אפשר גם דרך רשתות חברתיות, שמיועדות למטרה הזו, אם כי אני אישית לא כל-כך אוהב אותן, אבל זה לא צריך לשנות לך. היוזמה של טל ללוח ידידות, היא ממש חמודה, אבל אני דווקא הייתי מעדיף להכיר אנשים דרך תחומי עניין משותפים, והרעיון הזה יש בו משהו מאולץ. מעבר לזה, בהצלחה רבה לך טל בפורום החדש. מ.

danlevi1974

New member
גם אני חושב ככה..

אומרים את זה שיש כאלה שנפגשים "לסתם סקס" ודווקא משם צומח משהו שהוא לא "סתם". כשאני אומר "סתם" אז זה כמובן במרכאות.

GIOVANINI

New member
קשה מאוד ידידות ללא מתח מיני

לי יש ידידה שאנחנו ידידים כבר למעלה משנתיים אבל אצלי בכל אופן אני כבר לא מאוהב בה אבל היא כוסית ויפה לכן תמיד יהיה מתח מיני

noam654

New member
גם אני מרגיש בודד

גם אני מרגיש בודד וגם אני מחפש משהוא לקשר שהוא לא רק לסקס אלא גם קשר חברי כל שהוא

למעלה