מרוץ חיפה: זו לא גיברת, זה אדון...!

אמיריצה

New member
רגליו של השקר(ן) - קצרות

ובכמה מילים:
1. שמח מאוד שדירוג המקומות עודכן בדיעבד.
2. מצטער על כך שאין למארגני המירוצים - ולקהילת הרצים - שיניים - להרתיע, מהישנות מקרים כאלו.
3. רמאות כזו יכולה להתרחש כמעט בכל מקום וכמעט בכל מירוץ המוני.
4. מתבייש בפני הרצה המצוינת, ליאת לוין - מרתוניסטית חרוצה, שנקלעה לדיבורי התגרות מלוכלכים.
5. ומרחם על אדם כזה שפל שנתפס בשקר זול ובפומביות כזו. 1000 גביעים לא יכפרו על הבזיון שלו.

המוח שלי עדיין לא מעכל תסיפור הזה....

ציטוטים מהליצן הזה :

“יאללה יאללה מה אתם בוכים כולה רציתי תוצאה אז לא תהי מקום ראשון מי ישמע”

"ליאת לבין שלום רב,
עקב האבל שנגרם לך מי ישמע לא לקחת את מירוץ חיפה, אני מוכן לאתגר אותך למירוץ חוזר בוא נאבק ראש בראש על התואר.
אם את מעונינת השאירי לי הודעה באינבוקס ואם לא אני אמכור את הגביע לברזל.
יש לך פה את הבמה להוכיח מה את שווה .
כל המעונין להגיע למירוץ החוזר יוכלו להגיע בעלות סימלית התכלול חולצת דרי פיט .
תאריך המירוץ יפורסם בקרוב אלא אם ליאת תשתפן ותעדיף להשאר בבית תחת המקלדת ולקוות שהתואר יועבר לה.
הרי כולנו יודעים שדיבורים לא עולים כסף אך בואי נראה אם ניתן יהיה להוציא לפועל את הקרב על התואר.
את המירוץ אני יקדיש לזכר חבר טוב שלי בר פרקש אשר נפגע באסון הבר נוער ונקרא למירוץ על שמו מירוץ ה-בר-נוער.
ההודעה מנוסחת בלשון נקבה איך היא פונה לזכרים,נשים ולטרנסגנדרים כאחד בואו נפסיק אם ההפליה!

Is this real life?

הליצן הזה אשכרה מנסה לאתגר בחורה שתתמודד נגדו בתחרות על....תואר האישה המהירה בחיפה?!

מה לעזעזל יש לו להתגאות בגביע שמיועד לנשים?

ועוד עם זמן לא מרשים בעליל של 22:49 ל5K...

מה?!

dugalgali

New member
חבל שלא שלחו אותו לאירוויזיון במקום מיי. היה

לוקח בקלות את הגביע מהזמרת עם הזקן.

אגב גלגלי תודה על ההמלצה

על ה ARMPOCKET, כבר רצתי איתו איזה 20 ק"מ, נחמד מאוד..מגן היטב על יקירי הסמסונג (תרתי משמע יקר)

dugalgali

New member
בשמחה. ממליץ לך לכבס אותו לפעמים, בעיקר בקיץ.

כביסה עדינה של 30 מעלות, כאשר רצועות הוולקרו מוצמדות זו לזו (כדי שלא ישתפשפו בבגדים עדינים.
אצלי הנרתיק של ארמפוקט מחזיק כבר שנתיים כמעט בלי לאבד גמישות ובלי שהרוכסן יתקלקל - דברים שקרו ברצועות אחרות שהשתמשתי בהן.

למעלה