מרוץ כפר סבא- הפרטים המלאים

Pipe Dreamer

New member
בע הייתי רוצה ללכת

ריצת ה-2 ק"מ ממש נחמדה ובד"כ אני הולך אם אני זוכר, אבל השנה אני בפולין בזמן שהמרוץ מתקיים.

Pipe Dreamer

New member
81 תלמידים

4 מורים, מנהל אחד, ונראה לי 3-4 הורים מלווים. טסים בבוקר של ה26, חוזרים בין ה5 ל-6 במרץ

צפויה לך חוויה מיוחדת במינה.

אני יצאתי בשנה שעברה עם המשלחת של גלילי ואני אומר לך - זה תענוג. אמנם ההכנות מתישות עד מטאוד אבל "קשה באימונים - קל בקרב!".

ShaniNaor

New member
וואו.

אמ... מאחלת לך טיול מוצלח (לא מהנה... אי אפשר להנות במסע הזה..) זה ממש מוזר שרמי שומר על התאריכים ליציאה לטיול. גם לפני שנתיים זה היה בחלק הזה של השנה. אני מקווה שילך טוב. :)

Pipe Dreamer

New member
אני לא מסכים

למרות שעוד לא נסעתי, אני לא חושב שזה נכון שלא נהנים במסע הזה. אני נמצא בארץ זרה, זאת כבר הנאה כלשהי, ההגעה למקום חדש. אני שם עם חברים, אז בכלל. אני לומד שם על נושאים שמעניינים אותי, מבקר במקומות שאני רוצה לבקר בהם. אני חושב שאלה דברים שגורמים הנאה.

ShaniNaor

New member
וואלה?

אמ. חחחח לא יודעת, לפי מה שראיתי- כשאח שלי חזר משם, הוא היה בנאדם אחר לגמרי. הוא היה מאוד שקט, בסך הכל זאת לא חוויה כל כך נעימה- מרגשת כן, נעימה? ממש לא. כן אני מניחה שיש איזו שהיא הרגשה של גיבוש עם מי שאתה. אתה מרגיש גאה... כן זה יכול להיות. אז סליחה. חחח אני לוקחת את זה בחזרה :) תהנה!

למעלה