מריחים את סוף השבוע באוויר?

לולי72

New member
מריחים את סוף השבוע באוויר?

בין החום המהביל, מבצבץ לו סוף השבוע, אז איך עבר עליכם השבוע? דפנה - איך אתם מרגישים? הולכים היום למסיבה של בר? אני שמחה שהגיע כבר הסוף שבוע, היום אני אארגן את הבית, מחר אבשל ובשבת או ביום ראשון באים חמי וחמותי להיות קצת עם יובל עד שתתחיל הקייטנה. אני מקווה לנוח בסוף השבוע עם ספרים במיטה......

לולי72

New member
נו אז מה אתם אומרים על א'?

עכשיו בערוץ 10 מראיינים את עו"ד ציון אמיר, שהוא כזה מגעיל ברמות, אני לא סובלת אותו עם האמירות שלו כגון: "זה מופע פתטי" "היא שקרנית", ואני בניגוד לאותו עו"ד, חושבת ובטוחה שהיא לא משקרת ושהיא אומרת את האמת. גועל נפש מה שקורה כאן במדינה הזו. הקצב הזה גם ניצל שנה שלמה כשכבר מזמן היה צריך לעוף מהכסא המכובד עליו הוא יושב ושהוא מבזה אותו, והבנות כאן הן בסופו של דבר המסכנות בסיפור הזה, זה גורם לנאנסות אחרות לא לרצות להתלונן מפני שבסוף מה יוצא? לא יוצא שום דבר, עוד מאשימים אותן בסופו של דבר וקצב, הוא יוצא בזול.

S r 35

New member
מה יש לי להגיד על פרשת קצב?

במילה אחת ב י ז י ו ן !!!!!!
הבן @@@@###@@@ הזה יצא כל-כך בזול שזה מכעיס ומרתיח. כל העדויות של א' ושל חברותיה כל הסבל שלהן נזרק לפח.ה"עונש" שהוא מקבל מגוחך וכל יום בו הוא ישב בבית הנשיא רק טימא את המקום. הקורבן הופך בסופו של דבר לאשם. בושה וחרפה שככה מתנהלים כאן הדברים. מרתיח !!! לפחות הוא יסתלק מבית הנשיא בפרט ומהחיים הציבוריים בכלל - אני מקווה. אני מקווה גם שפנסיית הנשיא והנדיבה תישלל ממנו - למרות שגם בזה אני בספק.

לולי72

New member
שרה, בואי נגיד ככה

הפנסיה שלו לא תישלל, בזה אפשר להיות בטוחים. ועל חשבוננו. גועל נפש.

הפשרה הזאת רק הולכת.....

כבר מגעילה!!!! האמת לא תיצא ל-
!!! וחבל -
!!! מרגיז אותי
!!! שאנשים כאלה יושבים בתוך הכנסת ומציגים אותנו !!! למעשה רק מקבלים משכורת !!! מבלי לעבוד !!!

S r 35

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo46.gif

את צודקת וזה כל-כך מרגיז!!! האיש הזה הוא ביזיון מהלך. תעודת עניות לנו כמדינה שהדבר הזה היה הנשיא שלה ועל המצב הנוכחי בכלל אין טעם להוסיף כי אני לא יודעת מה הוא יותר מעצבן או מגעיל ... ראיתי הערב את העו"ד השחצן של קצב מדבר במהדורת החדשות בשחצנות. פשוט בחילה קיומית.

אני אומרת : " יש ../images/Emo70.gif " מחר יוצאים לחירות ../images/Emo70.gif

אך מצד שני מאד עצוב לי. כי, אני נפרדת מכיתה מקסימה , חכמה, נבונה וכעת גם מגובשת יותר!!! כמו כן, אינני יודעת אם אני ממשיכה איתם בשנה הבאה או בכלל בבית הספר הזה! (ככה זה מורה חדשה !!! ) לכן,
י שבור !!! חייבת לציין כי מאד התחברתי לכיתה הזאת _אפילו התחברתי כמעט לכל ההורים) ומאד נהניתי ללמד אותם!!!

לולי72

New member
את רוצה להגיד שאת לא יודעת מה קורה איתך?

ומחר זה היום האחרון. זה חוקי לעשות דבר כזה??? עכשיו אני אומרת שטוב שלא המשכתי במקצוע הזה, את עובדת כמעט 24 שעות, משקיעה, יוצרת, מקשיבה להורים בשעות לא נורמליות, ובסוף את לא יודעת אם יש לך עבודה בשנה הבאה או לא. אחלה עבודה.

S r 35

New member
אני מריחה בקושי את סוף השבוע

למרות הסוודרים ושאר ההגנות אני בהתקררות מזגנים מתקדמת.
עם גרון כואב ובקושי מתפקדת. מחר השנה מסתיימת בגן של ניר (אצל רון ממשיכים עד ה 15 באוגוסט), וזהו היום האחרון בגן לפני שקייטנת הצהרון נכנסת לתמונה. אז בבוקר תהיה פעילות משותפת עם ההורים: אני מקווה שאני אצליח לגרור את עצמי לשם. אם לא, הזוגי ייצג אותנו בכבוד. מחר בערב יש לי אורחים - שלושה זוגות עם ילדים (אני מקווה שהבית ישאר עומד על תילו
) ובשבת בצהריים ההורים שלי וההורים שלו מתנחלים אצלנו לארוחה. ... בקיצור, לא נראה לי שאני אנוח בסופ"ש הקרוב אבל אורחים זה כייף ואני לא מתלוננת. מקווה רק להרגיש יותר טוב. סופ"ש נפלא לכ ו ל כ ם

frige

New member
עם הצינון אני בקושי מריחה

מקווה שהמצב שלנו ישתפר במהירה. המון בריאות ואושר לכולם. בקשר לקצב - בושה וחרפה, בושה למערכת המשפטית שלנו. ובקשר ל-50 מיליון, מספיק לי רק 100,000 ש"ח אפילו פחות. מסתפקת במועט. בהצלחה לכולנו והמון בריאות. שרית

dafgol

New member
אני לא מריחה כלום...האף סתום

אני מרגישה בערך ככה
היה לנו יום מטורף היום, גולן היה בחופש היום (הוא עובד בשבת) אז על הבוקר ערכנו כבר קניות, אח"כ עשיתי כביסות ארגנתי ושטפתי את הבית והתחלתי לבשל לסופ"ש ( שריתו'ש הכנתי קלופס לפי המתכון שנתת פעם ) ומחר אמשיך. ברי סיים ב 11:00 את הגן, בצהריים הוא וגולן הלכו לישון ואני המשכתי במטבח, ב 15:00 הלכתי להביא את רזי ואחה"צ הלכנולמסיבת הסיום בגן של ברי
היה מקסים מרגש ונפלא
ואני מצוננת, מנוזלת, קרחצאנית עם מיגרנה, עם גב תפוס מרגישה פשוט חרא..... מקווה לקום מחר חדשה עם שיר חדש בלב
לילה טוף

למעלה