מרס הערס

yechi3

New member
מרס הערס

באיזה זווית/זוויות משפיע עלינו כוכב מרס השלילי ?

אניה28

New member
הי

לפי תחושתי (ואולי אני טועה) תכונה יכולה לבטא עצמה באופן חיובי או שלילי.
אם אדם חי כשהתנאים מתאימים לאופיו (שהמפה משקפת אותו) יבטא את הפן החיובי. מארס הוא המוציא לפועל של המפה. אם מארס בקשת יהיה בהבט מרובע לנפטון בדגים למשל יהיה מאבק פנימי בין הצורך לחלום, לפעול בהתחשבות בכל העולם, לפעמים פשוט לא לפעול כלל אלא פשוט להאזין למוסיקה בשנטי..... לבין הדחף לטייל, לעשות מה שבא לי מיד ועכשיו ובגדול. אז כן זה לא מקל אבל מחזק, הנפטון יכול לעדן את המארס, וגם במאבק פנימי האדם יוצא מחוזק. טוב? רע?

Y. Welis

New member
מולות וריבוע. אבל גם סאטורן כבד...

מארס הוא אנרגיה - סאטורן הוא כובד.

אני לא בטוח שכדאי להתייחס לזוויות במונחים של שחור ולבן.

יש הרמוני ודיסהרמוני, יש זורם ויש קשה. טוב ורע זה כבר שיפוט ערכי וזה נתון לפרשנות ולהתנהגות של בעל המפה. לא תמיד היבט דיסהרמוני הוא רע ולא תמיד היבט הרמוני הוא טוב.
לדוגמה, מארס בטריין לשמש מביא עימו הרבה נינוחות וביטחון עצמי ואדם שיודע לבלוט ולשווק את עצמו בכל מצב. אבל זה גם עלול להביא לשאנאנות, לביטחון עצמי מופרז ולציפיות גבוהות מידי שהכול יסתדר כמו שהוא רוצה, וגם לחוסר התחשבות בנסיבות או באנשים וברגשותיהם. אדם שרגיל לקבל את מה שהוא רוצה ולא משנה לו מאף אחד. תלוי מאוד בבעל המפה וברמת ההתפתחות שלו.
באותה המידה מארס במולות לשמש מביא עימו מתחים גבוהים ונטייה לעימותים. זה אדם שיכול להיות איש ריב ומדון בעל קשיים לשלוט בכעסים או אדם תחרותי במידה מופרזת, אבל גם יכול להיות אדם עירני מאוד לסביבתו שיודע להגיב תמיד ובכל מצב בצורה הנכונה, בעל חוש טבעי לסכנות, אדם חם, חריף ומעניין עם המון פלפל שאנשים נמשכים לחברתו ושכל הזמן יש לידו עניין והתרחשות. שוב, תלוי בבעל המפה, לאן הוא מנתב את זה.
לדעתי לפחות

למעלה