מרצדס 0405 -89 שבדרך למוזיאון חלק 2

מצב
הנושא נעול.

JayZed

New member
אהה! טוב, זה לא מפתיע ../images/Emo13.gif

המרצדס אחרי צבע שדרור
צילם למעלה,המספר רישוי שלה הוא 59-000-40ואני מעדיף אותה על מאן של באר שבע בכל מקרה למרות שהיא יותר ישנה והולכת למוזיאון
אהה! טוב, זה לא מפתיע

תאמין לי, גם אני הייתי מעדיף את ה-000, אפילו אם אני רק נוסע.
האמת שהייתי מעדיף אותו לא רק על ה-SL הבאר-שבעי הזה, אלא גם על כל SL אחר - גם אלה המושקעים של דן. אין כמו O404.

רק תיקון טעות קטן זה 0405

אהה! טוב, זה לא מפתיע

תאמין לי, גם אני הייתי מעדיף את ה-000, אפילו אם אני רק נוסע.
האמת שהייתי מעדיף אותו לא רק על ה-SL הבאר-שבעי הזה, אלא גם על כל SL אחר - גם אלה המושקעים של דן. אין כמו O404.
לא 0404 .

JayZed

New member
פאק, מצטער, טעות הקלדה.

לא 0404 .
פאק, מצטער, טעות הקלדה.
כבר מרוב שהתרגלתי להקליד O404 העצבעות שלי עושות את זה אוטומטית :) כמובן שזה O405. אגב, שמעתי מנהג אחד בירושלים שיש מפרקית (או כמה מפרקיות) O405G שהחליפו להן את המרכב... האם זה נכון? שהרכיבו מרכב חדש על שלדה ישנה? ואם כן, אז למה?..

846

Active member
לא ידוע!

פאק, מצטער, טעות הקלדה.
כבר מרוב שהתרגלתי להקליד O404 העצבעות שלי עושות את זה אוטומטית :) כמובן שזה O405. אגב, שמעתי מנהג אחד בירושלים שיש מפרקית (או כמה מפרקיות) O405G שהחליפו להן את המרכב... האם זה נכון? שהרכיבו מרכב חדש על שלדה ישנה? ואם כן, אז למה?..
לא ידוע!

צחקן

New member
תבדוק את העניין.

פאק, מצטער, טעות הקלדה.
תבדוק את העניין.
ב"ה כי זה לא נראה לי לפי מה ששמעתי, לא עשו את זה למרות שהיתה סיבה כזו לאחת המיפרקיות בסניף רחובות (אם אני זוכר נכון). וחוצמנזה, אולי אביתר יודע... .

846

Active member
אני מתאר לעצמי שזה בנוסף לוולבו,

מתאים להם.. לא יכלו לרכוש 90 ולוו?
עוד דבר מעניין שיתכן ויקרה זה שהם יקבלו 0405 מעפיפי בנצרת....

צחקן

New member
מסכנים.

עוד דבר מעניין שיתכן ויקרה זה שהם יקבלו 0405 מעפיפי בנצרת....
מסכנים.
ב"ה מאוד מסכנים.. גם קיבלו "קווים" גם קיבלו אוטובוסים/משאיות לנוסעים מהתח"צ ב"ש. אבל אני לא ידוןע מה יש לעפּיפּי (חחח)

846

Active member
לעפיפי בנצרת יש 0405,0305,B7L

מסכנים.
ב"ה מאוד מסכנים.. גם קיבלו "קווים" גם קיבלו אוטובוסים/משאיות לנוסעים מהתח"צ ב"ש. אבל אני לא ידוןע מה יש לעפּיפּי (חחח)
לעפיפי בנצרת יש 0405,0305,B7L
וגולת הכותרת: מרצדס סיטארו!

לפי ערן הם נרכשו על ידי מטרודן

הMANים נירכשו ע"י קווים ככול הנראה
לעבודה בעפולה.
בשביל למלא את החסר של המאנים שחוזרים לדן,הם הגיעו ככל הידוע לי כגרוטאות לאזור ושם הם משופצים.

846

Active member
יש מספיק גרוטאות לכולם......

בשביל למלא את החסר של המאנים שחוזרים לדן,הם הגיעו ככל הידוע לי כגרוטאות לאזור ושם הם משופצים.
יש מספיק גרוטאות לכולם......

מצב
הנושא נעול.
למעלה