מרתון בגשם

freestyle25

New member
מרתון בגשם

ככה למשל הייתה החוויה שלי בברליןבכיכר הארור הזה, נפלו כ 30 אנשים.....הנה סרטון מצחיק וקטן שמצאתי שצילם איזה גרמני...לא הצלחתי למצוא את המקצה שלי שהוא עבר שם...בכל זאת זה ממחיש את הקושי הרב. http://www.youtube.com/watch?v=42nOFjxatOk אם חשבתם שקל להחליק בגשם, צפייה מהנה !

חוויה מהסרטים ../images/Emo6.gif

לא חושב שאי פעם התמודדתי עם תנאים כאלה..זה היה פשוט אתגר ממדרגה ראשונה. ולמרות הכול חוויה שלא תישכח היה שווה להיות קפוא ורטוב לא הייתי מוותר על זה בחיים. הקטע הזה של הסרטון פשוט קורע מצחוק כשמביטים מהצד.

5*90 פסול!

הסט-אפ שאף פעם לא נתפס בעליל! המרכב ארוך מדי, ומקשה מאד על שמירת אנרציה. רק בארץ דחפו את זה לכל מחליק... המרכב הזה משמש אך ורק לדאון-היל, שם הוא גם נפוץ מאד.

ranzz

New member
אז 5*84!

התכוונתי לעוד נקודת אחיזה ומרכב נמוך יותר. זה טירוף 4*110 בגשם.

4*110

החברה רגילים לסט-אפ הזה. לכן גם יכולים להנות במהירויות האלו מאפקט הג'יירו שגלגלים בגודל כזה מייצרים. המגמה היא ללכת על גלגלים מיוחדים עם אקסטרה גריפ בתנאים רטובים

נתן.ל

New member
מצחיק לאללה ../images/Emo6.gif

תגיד איתי, המחליקים השתמשו בגלגלי סבון או משהו שכזה? אני לא זוכר בכלל מקרי נפילו שכאלה ואני עוד החלקתי מאחורה עם ה"לא מקצועיים בעליל" מיותר לציין שגם אני לא חוויתי מצבים של חוסר אחיזה יוצא דופן או משהו שכזה. מסתבר שכבישים רטובים בברלין עדיין מספקים הרבה יותר אחיזה מכביש יבש בתל אביב.

freestyle25

New member
מהירות היא פקטור

מאחור החליקו מאד מאט,מה שעוזר למנוע נפילות ההחלקה מקדימה הייתה תחרותית לגמריי ולכן במהירות גבוהה הסיכוי לנפילה גובר

נתן.ל

New member
כניראה לא ראינו את אותו הסרטון

בנקודה הזאת איפה שכולם נפלו, ממש מעטים גם החליקו מהר.

למעלה