מרתון צילום עירום ומפגש לצילום לילה

ran refael

New member
מרתון צילום עירום ומפגש לצילום לילה

הערב מתחיל מרתון לצילום ולציור משעה 20:00 ועד שעות הזריחה תזכורת אחרונה לכל מי שמעוניין להרשם ולהגיע יש להזמין מקום מראש, מס' המקומות מוגבל בכל שעה בכל כיתה יכנסו מקסימום 20 צלמים, או ציירים למי שמעוניין לצלם עם פורמט 4*5 יש להביא פילמ מהבית אחרי ערב הצילום במכללה אנחנו יוצאים לצילומי לילה בחיפה כל מי שמעוניין להצטרף או למרתון הצילום או למפגש פורום לצילום לילה בחיפה
מוזמן לשרשר
טלפון מכללת תלתן להזמנות: 1800343030

ran refael

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אני מגיע ../images/Emo13.gif

אני מביא ידידה שלי.... ואמממ אתה יודע מי עוד בא?! אלי בא?! וקבענו ל22:00 נכון?!

masterboy

New member
את רוצה להגיד לי שאת צריכה לסוע

עד חיפה בשביל צילומי ערום?

ran refael

New member
איזה לילה נהדר זה היה

לא ראיתי כל כך הרבה עירום בחדר אחד כבר הרבה זמן
מי שלא הגיע, אמנם הפסיד ערב נהדר אבל אחרי שיחה ארוכה עם ארז וג'קי, מנהלי המכללה התחלנו לתכנן עוד מרתון צילום עירום הפעם בטבע וכנראה במדבר שיתקיים בעוד מס' חודשים, אולי אפילו שבועות כמובן, אתם תתעדכנו לפני כולם זו הייתה גם פגישת הכרות נהדרת עם ג'ניה, פשוט בחור מקסים לאט לאט בסוף אני יפגוש את כולכם

elistein

New member
אתה רואה למה זה תפקיד בשבלך

רק אתה יכול לחשוב על פיתוח העניין לצילום עירום בטבע. יאללה כבר תתחננו. רק שלא יהיה בקצה העולםץ צריך לבדוק על מקום מרכזי. נו אתה מעלה תמונות?

וואי איזה כיף היה...

האמת רן בן בתור בן אדם לא משהו אבל איזה צילומים, וואי היה ממש כיף סתם סתם סתם, רק הוא אחד האנשים הכי אחלה שהכרתי, מת עליך
פעם ראשונה שלי שאני מצלם בתנאי סטודיו אמיתיים, ועוד עירום
אנשים אחלה, מקום אחלה, אוירה אחלה, דוגמנים אחלה, אוכל ממש לא אחלה רצו 10 שקל על בורקס, התמונות אני מקווה שיצאו אחלה... אבל בכל מקרה אי אפשר יהיה לשתף כי חתמנו על איזה מסמך שאומר שאנחנו לא נפרסם בשום מקום את התמונות בלי אישור מהדוגמנים, אז אני מניח שנצטרך להשיג אישור
חבל שלא באת אלי, ומתי לעזעזל הספקת לקנות D70s? בזמן שהייתי בצילומים?! יאללה מחכה כבר למפגש הפורום הבא, שדרך אגב רן אמר שהוא ממש ממש ישתדל להגיע

צטערת שלא הצטרפתי אליכם

לצילומי לילה רן ואייקי. בפעם הבאה שתהיו בחיפה אני אצטרף. העיקר שנהנתם.

ran refael

New member
מקווה מאוד, אני מאוד ישמח לפגוש אות

ך שוגר היה מרתון מעולה וחבל שלא הרבה משתתפים מהפורום הגיעו לצילומים

ran refael

New member
תודה../images/Emo140.gif

היה ממש כייף להכיר הפעם הראשונה היא חוויה בלתי נשכחת בפעם השניה והשלישית התוצאות מתחילות להפוך לאמנות של ממש נתראה גם במרתון הבא :) מחר אני אדבר עם ארז שיתן אישור להעלות תמונות לפורום

אם תוכל להשיג אישור, זה יהיה ממש

ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש טוב ואני מאוד אודה לך

למעלה