מר ביטחון חזר? הליכוד נוסקת לשיא חדש לאחר ההשפלות לחיזבאללה

סטילהוק1

Well-known member

מר ביטחון חזר? הליכוד נוסקת לשיא חדש לאחר ההשפלות לחיזבאללה, וזה עוד לפני חיסול נסראללה​

על רקע שורת המכות הקשות שהונחתו על ארגון הטרור חיזבאללה ועליית המדרגה בלחימה בצפון, מפלגת הליכוד מתחזקת השבוע לשיא של 25 מנדטים מאז פרוץ המלחמה ב־7 באוקטובר 2023 - כמעט לפני שנה שלמה. כך עולה מסקר "מעריב", שנערך השבוע על ידי “לזר מחקרים”, בראשות ד”ר מנחם לזר בשיתוף Panel4All.

סקר חדש.jpg

לעומת התחזקות הליכוד, המחנה הממלכתי ירדה ב־2 מנדטים והגיעה ל־19 בלבד – הנתון הנמוך ביותר שלה מאז פרוץ המלחמה. בשורה התחתונה, גוש הקואליציה התחזק השבוע במנדט אחד והגיע ל־53 מנדטים, לעומת 57 מנדטים לאופוזיציה הנוכחית, ללא המפלגות הערביות, שקיבלו יחד 10 מנדטים.

evglev1

Well-known member
מנהל

מר ביטחון חזר? הליכוד נוסקת לשיא חדש לאחר ההשפלות לחיזבאללה, וזה עוד לפני חיסול נסראללה​

על רקע שורת המכות הקשות שהונחתו על ארגון הטרור חיזבאללה ועליית המדרגה בלחימה בצפון, מפלגת הליכוד מתחזקת השבוע לשיא של 25 מנדטים מאז פרוץ המלחמה ב־7 באוקטובר 2023 - כמעט לפני שנה שלמה. כך עולה מסקר "מעריב", שנערך השבוע על ידי “לזר מחקרים”, בראשות ד”ר מנחם לזר בשיתוף Panel4All.

צפה בקובץ המצורף 117540

לעומת התחזקות הליכוד, המחנה הממלכתי ירדה ב־2 מנדטים והגיעה ל־19 בלבד – הנתון הנמוך ביותר שלה מאז פרוץ המלחמה. בשורה התחתונה, גוש הקואליציה התחזק השבוע במנדט אחד והגיע ל־53 מנדטים, לעומת 57 מנדטים לאופוזיציה הנוכחית, ללא המפלגות הערביות, שקיבלו יחד 10 מנדטים.

איזה שיא? הרי בבחירות הליכוד קיבל 32 מנדטים וגוש הממשלה קיבל 64 מנדטים.

סטילהוק1

Well-known member
אל תאמין לשום סקר של ערוצי הרעל והתבהלה השמאלנים
זה ממש לא אומר שאני מאמין. זה ברור לי מזמן שמדובר בהנדסת תודעה שמאלנית. אבל המגמה גם אצלהם מצביעה על הכיוון של התחזקות הימין ונתניהו. גם אם הסקר בכללי שקרי כמו כל דבר אצל השמאלנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה ממש לא אומר שאני מאמין. זה ברור לי מזמן שמדובר בהנדסת תודעה שמאלנית. אבל המגמה גם אצלהם מצביעה על הכיוון של התחזקות הימין ונתניהו. גם אם הסקר בכללי שקרי כמו כל דבר אצל השמאלנים.
התחזקות הימין זה גם זה שליברמן מכפיל את כוחו.

פולגאר

Well-known member
אצל הליכודניקים גם פייגלין לא הוגדר ימין בבחירות מועד א'.
האג'נדה הפוליטית שלו היא שינאה לנתניהו ועל כן, כל מה שנתניהו ירצה לעשות, הוא יהיה נגד.
אל תשווה בינו לבין פייגלין שהסכים לא להתמודד בבחירות האחרונות בכדי שהימין לא יאבד קולות ויוכל להרכיב ממשלה בדיוק כפי שקרה :-):

סטילהוק1

Well-known member
מה הסיכוי שחד"ש הייתה מאשרת ללפידונים פעולה כלשהי בלבנון מלבד כניעה?
על עזה בכלל אין מה לדבר
הסיכוי שואף לאפס. אבל גם בלי חד"ש לפיד היה מחרבן במכנסיים לפני שהיה מאשר את חיסולו של נאסרללה, הנייה או סינוואר. ראינו איך שהאפס המאופס התקפל ונכנע אחרי כתב"ם אחד של חיזבאללה ונתן להם ללא שום בושה או הצבעה בכנסת דריסת רגל במים הטריטוריאליים של ישראל ששייכים לאזרחי ישראל, כשהפוסטמה השמאלנית שמינה סער, המכונה יועמ"שית והתבררה כיוחמאסית שותקת ומחרישה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הסיכוי שואף לאפס. אבל גם בלי חד"ש לפיד היה מחרבן במכנסיים לפני שהיה מאשר את חיסולו של נאסרללה, הנייה או סינוואר. ראינו איך שהאפס המאופס התקפל ונכנע אחרי כתב"ם אחד של חיזבאללה ונתן להם ללא שום בושה או הצבעה בכנסת דריסת רגל במים הטריטוריאליים של ישראל ששייכים לאזרחי ישראל, כשהפוסטמה השמאלנית שמינה סער, המכונה יועמ"שית והתבררה כיוחמאסית שותקת ומחרישה.
בעיקר במבצע אלות השחר לפיד הראה כמה הוא "מחרבן במכנסיים".

evglev1

Well-known member
מנהל
מה הסיכוי שחד"ש הייתה מאשרת ללפידונים פעולה כלשהי בלבנון מלבד כניעה?
על עזה בכלל אין מה לדבר
לכן גם שיתוף חד"ש בקואליציה קיים רק בהפחדות של הליכוד ובחלומות באספמיה של מר"צ והעבודה. בדיוק מהסיבה שתיארת חד"ש לא יכולה להיות אפילו בקואליציה שיאיר גולן או זהבה גלאון עומדים בראשה כי זאת מפלגת "רק לא צה"ל".

ai27

Well-known member
לכן גם שיתוף חד"ש בקואליציה קיים רק בהפחדות של הליכוד ובחלומות באספמיה של מר"צ והעבודה. בדיוק מהסיבה שתיארת חד"ש לא יכולה להיות אפילו בקואליציה שיאיר גולן או זהבה גלאון עומדים בראשה כי זאת מפלגת "רק לא צה"ל".
אתה באמת חושב שהם העדיפו את בנט על עודה???
חבורת הגנבים הזאת תעשה הכל תמורת שוחד ומינויים מקורבים

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה באמת חושב שהם העדיפו את בנט על עודה???
חבורת הגנבים הזאת תעשה הכל תמורת שוחד ומינויים מקורבים
אני יודע שגדעון סער כפה עליהם להעדיף את בנט על עודה. אבל אני יודע שאם עודה הממשלה הייתה שוברת שיא עולמי כשהייתה נופלת תוך שבוע-שבועיים. עודה גם לא רוצה להיות שר כדי לא לקחת אחריות כי מבחינתו וגם מבחינת הי-ה-ו-ד-ו-ן עופר כסיף אם חייל צה"ל מגן על עצמו והורג מחבל שתוקף אותו זה פשע נגד האנושות, ולכן עודה, טיבי וכסיף לא מוכנים לשבת בממשלה ולהיות אחראים לכך שצה"ל משיב אש. מבחינתם זה שחיילי צה"ל חמושים זה כבר פשע, הם היו רוצים לראות את כל הצבא חסר אונים כמו התצפיתניות ב-7 באוקטובר.

ai27

Well-known member
אני יודע שגדעון סער כפה עליהם להעדיף את בנט על עודה.
מבין?
ועכשיו גדעון סער הוא מחוץ למשחק
אבל אני יודע שאם עודה הממשלה הייתה שוברת שיא עולמי כשהייתה נופלת תוך שבוע-שבועיים.
אני בטוח שימצאו איך לשחד אותו
זאת הרי המומחיות שלהם
עודה גם לא רוצה להיות שר כדי לא לקחת אחריות כי מבחינתו וגם מבחינת הי-ה-ו-ד-ו-ן עופר כסיף אם חייל צה"ל מגן על עצמו והורג מחבל שתוקף אותו זה פשע נגד האנושות, ולכן עודה, טיבי וכסיף לא מוכנים לשבת בממשלה ולהיות אחראים לכך שצה"ל משיב אש. מבחינתם זה שחיילי צה"ל חמושים זה כבר פשע, הם היו רוצים לראות את כל הצבא חסר אונים כמו התצפיתניות ב-7 באוקטובר.
אז ימצאו שוחד אחר.

evglev1

Well-known member
מנהל
מבין?
ועכשיו גדעון סער הוא מחוץ למשחק
לכן, בנט אם לא ישיג 20 מנדטים ומעלה לא יהיה ראש ממשלה לא בגוש ביבי ולא בגוש לפיד וגם הוא לא ישתף פעולה עם עודה, שעם מנסור עבאס אפשר היה להסתדר עם כסף, חד"ש זאת מפלגת הטיהור האתני וחד"ש לא תיכנס בלי שוחד של "דם" של אנשים של יהודים שמגורשים מביתם, מאדמתם וממולדתם.

פולגאר

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 117541

גדעון סער אוכל לעצמו את הלב...
הסקרים האלו הם ללא מפלגתו החדשה של בנט שתוסיף מנדטים לגוש הימין כי הפעם לא ייעשה את הטעות שעשה פעם קודמת כשרצה להיות בספרי ההיסטוריה על חשבון העקרונות שלו ויריקה בפרצוף לבוחריו.

evglev1

Well-known member
מנהל
הסקרים האלו הם ללא מפלגתו החדשה של בנט שתוסיף מנדטים לגוש הימין כי הפעם לא ייעשה את הטעות שעשה פעם קודמת כשרצה להיות בספרי ההיסטוריה על חשבון העקרונות שלו ויריקה בפרצוף לבוחריו.
הפעם גם גנץ לא ייקח את רע"מ, המפלגה החדשה של בנט עדיין לא הוקמה וסוקרים רק את המפלגות הקודמות ואת המפלגה של בנט סוקרים בסקר נפרד או בשאלה נוספת בסקר. ברור שהפעם גם אם לגוש השינוי יהיה רוב הם לא יוותרו על הליכוד גם אם ביבי יעמוד בראשו.

למעלה