משאל...

aieeoh

New member
משאל...

איזה אלבום של יו2 אתה הכי אבל הכי אבל הכי הכי הכי אוהבים? אני אוהבת את "All that you can`t leave behind" וכן אני יודעת שיש את זה במשאל סקרים אבל עדין...כאן אתם יכולים לכתוב למה אתם אוהבים אותו הכי הרבה... אני הכי אוהבת את האלבום הזה כי מאז השיר ביוטפול דיי אני מכורה ללהקה! למרות שאהבתי מלא שירים שלהם לפני כן אבל בשיר הזה אני פשוט נעשתי מאוהבת :) אז כתבו איזה אלבום ולמה...

BloodyRose

New member
ג'ושוע ג'ושוע ג'ושוע ג'ושוע

למה? הפשטות שלו... בלי אלקטרוניקה, בלי אגו טריפ, בלי דמויות משוגעות (ובלי אוברול כתום ומסיכה בשביל אדם...). פשוט מוזיקה טהורה. אפשר לשמוע אותו שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ולהנות ממנו. הוא פשוט, הוא נעים לאוזן, הוא יפהפייה, הוא מלא בפנינים שטרם גולו (Running To Stand Still, Trip Through Her Wires, In God's Country). בכל האזנה אני מגלה דברים חדשים בו, זה מדהים. יקומו כאלה שיגידו שאין כמו אכטונג. ואני מסכימה. אין כמו אכטונג, הוא יחיד ומיוחד, אבל הוא לא הכי טוב...

ESU Boscorelli

New member
All that you can't leave behind...

גם לי האלבום עשה את זה! אני שומע אותו הרבה יותר מכל דיסק אחר שיש לי שלהם ויש לי הרבה... האלבום הזה מכיל הרבה שירים קצביים שממש נכנסים ללב ומשפיעים לך על מה שתעשה ביום שאתה שומע את זה ובדרך כלל זה דבר טוב... משום מה השירים האלה כמו (BEautiful day, Kite, Walk on, Peace on earth, new york) ועוד כמה גורמים לי לחשוב על החיים...

למעלה