משבר בזוגיות

ayair1973

New member
משבר בזוגיות

שלום,

אני ואשתי בפרשת דרכים זוגית סביב נושא כספי. אנחנו בסיכסוך כבר חצי שנה ועירבנו עורכי דין וגם יועצת זוגית.. בינתיים ללא התקדמות. הקרע לסיכסוך הוא בית שרכשנו לפני שנה עם עזרה של ההורים שלה. ההורים שלה והיא החתימו אותי על מסמך דרקוני שכולל הרבה מעבר לנושא של העזרה לרכישת הבית אלא ממש הסדר כספי שכולל כפול (!) מהסכום שהלוו לנו בפועל. אני לא הרגשתי בזה אבל כששמתי לב- היה כבר מאוחר... היום אנחנו עומדים לפני חתימה על הסכם חדש כאשר אישתי גוררת רגלים וכוונותיה לא ברורות לי.בגלל האיטיות היא אומרת תתיחס אלי הצורה יפה ואז אני יתקדם. ואני אומר תשיבי את הגזילה ואת נתקדם לאן הדברים מתקדמים ומתי יהיה פתרון לפרשה הכואבת הזאת? יאיר 10למארס 1973 אפרת 11 לנוב73

במלחמה אין מנצחים כולם נפגעים

שלום ליאיר

אתה ממש צודק שהגדרתה "פרשה כואבת"
הדילמה בפרשה זו סבוכה ומורכבת. ומאד קשה כאן מעל גבי הפורום לתת פתרונות או הכוונות.

במלחמה
אין מנצחים כולם נפגעים

כאשר מערבים עורכי דין התוצאות הן קשות. ומי שמפסיד בגדול זה התא המשפחתי שזה אתם, הילדים וההורים.
לו ניתן היה לפתור את הדילמה בדיעבד באמצעות מגשר אפשר היה לחסוך הרבה כספים ועוגמת נפש.

שנה חדשה בפתח.
חודש אלול הוא חודש בקשת סליחות מאנשים שפגענו בהם. אולי ניתן מעל כל הכעס, המרמור והכאב להיפגש עם אפרת ולבקש סליחה. ולנסות מתוך מקום טוב לנסות להתעלות מעל האגו ואולי להצליח לעורר את כוח האהבה שהוביל אתכם לבנות לפני שנים את התא המשפחתי.
<h2>מהי צורת התקשרות הנכונה בין גבר ואישה?</h2>

ושנה טובה
שנה של סליחה ומחילה

למעלה