משהוא נוראי שסיפרו לי עכשיו

Mוניk

New member
משהוא נוראי שסיפרו לי עכשיו

לפני שבוע הבן שלי סיפר לי שדקרו ילד בחטיבה אותו ילד נפצע אנושות ומצבו קשה אני לגמרי במקרה הייתי בביקור בבית החולים כאשר הילד הובא למחלקה היו שם צעקות נוראיות של המשפחה והמון חברים שהבטיחו נקמה אותו ילד שדקר גם היה פצוע ומאושפז באותה מחלקה עם שמירה צמודה של משטרה וכבול באזיקים לפני חצי שעה התקשרה אלי חברה הודיע לי שהיילד הדוקר נרצח בתוך המיטה בבית חולים. כולה ילדים בני 16 17 תינוקות
אני מזועזעת מה קורה לדור הזה מה קורה לילדים שלנו האם להמשיך ולשלוח אותם לביה"ס זו תחושה כאילו אנו שולחים את ילדינו למלחמה העולם נהיה אלים ואני בשוק מכירה את שני הילדים ואת המשפחות אלה ילדים מבית טוב מוניק

מוניק

הילדים האלה למדו שהם יכולים להגן על עצמם עם נשק וזה נוראי כמו שכתבת, לא יודעת מניין זה נלמד- מה שבטוח זה הרסני. האלימות גוברת בכל מקום ילדים שבאו מבית טוב אמרת.. אוקי אבל יש את החברה שאם אחד מהם יש לו סכין או כלי נשק אחר, השני חושב למה שלי לא יהיה גם ואז זה מה שקורה..... מ ז ע ז ע!!

טאKילה

New member
וואוו מזעזע..

בית הספר הפך לחזית קרב,מפחיד..איזה דור מזוין.

עצוב ../images/Emo7.gif

ממש עצוב, אחד מת, נרצח, ןלפני כן דקר אחר, ואחר..דקור פצוע קשה פיזית ונפשית, לכל ימי חיו, והם תלמידי בית ספר, ילדים של אמא ואבא, אחים של......... חברים של........ עצוב לאן מגיעה "משובת נעורים", ביטויי הקינאה/שינאה/תחרות, והכל על איזו שטות "תורנית", לנו עצוב, ולאמא ולאבא ולאחים נהרסו החיים, נגמרו. אין מילים לתאר...הסתיימו. ישנוני כי ציווני חירות

Mוניk

New member
עידכון בהודעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קבלתי עדכון שהליד השני לא נרצח אבל דקרו גם אותו אז שני הילדים פצועים ודקורים. זה אמנם חמור מאוד אבל לפחות הם בחיים. אני מצטערת על ההודעה הראשונה זה פשוט הופץ מפה לאוזן בעיר קטנה אז מפה אני שולחת איחולי החלמה לנערים. (אגב אני חברה פעילה בוועד הורים באותו ביה"ס) וזועקת! די לאלימות - די לאלימות - די לאלימות מוניק

למעלה