משהו אחד קטן שישאר חרוט לנצח.

esperansa3

New member
משהו אחד קטן שישאר חרוט לנצח.

שלום לכולם... :) פעם הייתי בפורום הזה באופן כמעט קבוע.. חשבתי שכדי שלא נשכח אף פעם מאיפה הגענו ,איך הכרנו את רוני איך ראינו אותה בפעם הראשונה ופשוט לא יכולנו להפסיק להסתכל ולשמוע שירים שלה. איך התאהבנו בדמות שלה בגדול .. שמתי לב שבקושי יש כאן אנשים ויכול להיות שזה אולי כי היא נעלמה לתקופה מסוימת או התבגרנו יותר או פשוט השחקים של ח"ול והזמרים יותר מעניינים.. אבל אני הבנתי לפחות שלא משנה מה יהיה מי אני ישמע את רוני אני אף פעם לא ישכח! ראיתי אותה בפסטיגל אחרי כל כך הרבה שנים שלא ראיתי אותה ונדהמתי.. כאילו זאת הייתה הפעם ההראשונה שאני רואה אותה . לא חשבתי שאני יתרגש לראות אותה והופתעתי לגלות. וחייכתי כמו ילד שעכשיו קיבל את המשחק שחיכה לו זמן רב. בגדול לא משנה מי עכשיו יכבוש את המסך ברוני שלנו תמיד נתמוך תמיד נזכור ותמיד נהייה לצידה שתרצה. שיהיה לה חיים מאושרים ושתזכה להמון אהבה כמו שהיא העניקה לנו ושתחזור לכבוש את המסך ואת לב הילדים של כולם :)

היי ../images/Emo13.gif

מה היה הניק שלך? אני דיי ותיקה כאן. אין ספק שהפעילות ירדה לצערי הרב, אבל גם עכשיו כשאנחנו קהילה מצומצמת אפשר להמשיך ולדבר על (ועם) רוני. היא בפייסבוק מסביב לשעון
ברוך החוזר!

למעלה