משהו חדש שראיתי בעיר!

משהו חדש שראיתי בעיר!

שלום לכם, בעיר יש עכשיו מדרכות לעיוורים עם כתב ברייל. לפי דעתי זה יוזמה מבורכת וכול הכבוד לעירייה !!! מה דעתכם???

badboy3919

New member
זה לא כתב ברייל,אני יודע למה את

מתכוונת,זה מן ריצוף מיוחד לפני מעבר כביש שיש בו מן בליטות כאלו,לדעתי יש לזה שתי סיבות:גם לאנשים עיוורים שידעו שיש בפניהם ירידה לכביש וזה גם כדי למנוע ירידה מהירה לכביש (שאם תשימו לב הבליטות האלו "תוקעות" את הנעליים וגורמות לעצירה קטנה ומחשבה לפני הירידה לכביש) ודרך אגב כל הכבוד על העלאת הנושא.

Adidason326655

New member
אתה מתכוון למדרכות האדומות?

שיורדות לכביש ויש לפניהן מין סוג של בליטות בגודל פקקים? זה היה קיים תמיד לדעתי.

ba r2 0 1 0

New member
זה לפני המעברי חצייה בדר"כ

וכמו שאמרו זה לא כתב ברייל זה נקודות בולטות כאלה שהעוורים ישימו לב שהם יורדים לכביש וזה באמת קצת עוצר קצת... על זה לא חשבתי...

תמונה של מדרכה לעיוורים

הנה צילמתי מדרכה של עיוורים למי שלא יודע על מה אני מדבר נ.ב אנשים ברחוב חשבו שאני משוגע שאני מצלם את המדרכה!

ba r2 0 1 0

New member
חחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

באמת חשבתי על זה שאמרו שיוסיפו צילום שמי שיצלם יסתכלו עליו כמו משוגע! חחח כל הכבוד ותודה!

badboy3919

New member
כל הכבוד לך על היוזמה לצלם,דווקא

התכוונתי לרדת מתחת לבית שלי לצלם אבל הייתי עסוק כל היום.

Super Chuly

New member
באמת רעיון יפה...

רק שלי יש נטייה קטנה לפול מעל הנקודות האלה כל הזמן אבל נו- זאת אני... בכל מקרה, חבל שלא מקיימים בכפ"ס גם יוזמה נוספת יפה למען העיוורים, ואולי אפילו יותר חשובה. כשהייתי השנה בגרמניה נתקלתי שוב ושוב ברמזורים שכשהם במצבע אדום מתקתקים חזק מאוד, וכשהרמזור מתחלף לירוק הם מפסיקים לתקתק. הסבירו לי שם שזה בשביל העיוורים, כדי שידעו מתי בטוח לחצות את הכביש, שמעתי שיש את זה במקומות שונים בארץ, אבל בכפ"ס עוד לא יצא לי לראות את זה, מה אתם אומרים? יוזמה כזאת חשובה? ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
באמת רעיון יפה וחשוב

יכול להיות מאוד יעל לעוורים! אבל כמו שליאור אמרה בטח זה עולה מלא כסף ובגלל זה לא עושים את זה פה... בטח יש את זה בערים היותר גדולות.... למרות שבחיים שלי לא יצא לי להיתקל בדבר כזה... רק ברמזורים שמראים עוד כמה זמן נשאר עד שהאור מתחלף שזה עוזר יותר לעצבן או להרגיע נהגים עצבניים...

למעלה