משהו חשוב כנסו

משהו חשוב כנסו

קודם כל אבקש שתקראו את מה שאני רושם עד הסוף. מי שחושב שאני טועה אשמח שיגיב לאחר שיקרא הכל אני רואה כל מיני התעסקויות בעולם הזה, אני רואה מדענים גדולים שהיו מרצים מול אלפים שהגיעו לסוף ימיהם בלי לדעת למה הם הגיעו לעולם ומזה העולם הזה ומה מצפה להם. בואו נתחיל מהשאלה הפשוטה. האם יש בורא לעולם? אז ככה: מדען יהודי גדול שכחתי את שמו הזמין מספר מדענים לביתו , כשהגיעו נדהמו לראות על קיר סלונו דגם של היקום עם כדור הארץ והוככבים והמאורות וכולם זזים כמו שקורה באמת בעולם , נדהמו ושאלו אותו כיצד השיג את הדגם. ענה להם המדען שהיה פיצוץ גדול וכל החפצים בביתו ב-מ-ק-ר-ה נתאספו ונהיו דגם אחד שהכל בו מתוכנן. צחקו עליו ואמרו איך זה יכול להיות? אתה משוגע! אמר להם המדען אם על דגם כזה פשוט אתם לא מאמינים שנצר במקרה אז איך אתם יכולים לחשוב שעולם כל כך גדול ומתכונן נוצר סתם.? (למרות שהמדע היום מוכיח את התורה בלי שום צל של ספק ואפילו מדענים גוים מאמינים היום במה שהתורה אומרת ואני אביא דוגמאות) בקיצור אפשר להסתכל על גוף האדם על כדור הארץ בתיאום עם השמש ולראות איך הכל מתוכנן ולהבין שזה לא נוצר סתם בטעות, יש מתכנן שתכנן הכל! ומי שמבין בסודות התורה בקבלה בזוהר מגלה תמיד עוד על הנפלאות שבכל דבר ודבר בעולם הזה ולכל דבר יש מטרה! להוכחות הבורא יש המון הוכחות אין סוף אבל לא נדבר על זה, נצא מנוקדת הנחה שיש מישהו, או רבים שיצרו את העולם.למה דווקא אלוהים שלנו היהודים? שמדען יוצר מכשיר מסויים הוא מביא איתו חוברת הפעלה. הקדוש ברוך הוא הביא לנו את התורה שמתארת הכל ומוכיחה הכל ומביאה לנו הוראות יצרן , מה אנחנו צריכים לעשות , למה באנו לעולם וכמובן הוכחות שהתורה אמת לדוגמא: רשום בויקרא שמותר לאכול רק דג שיש לו קשקשים וסנפיר, אומרת עוד התורה|(לפני 3322 שנה) שאין דג בעולם שיש לו קשקשים ולא יהיה לו סנפיר,אז לא היו מבינים בזה כמו היום, אז היו מיליונים ויותר של סוגי דגים שהיו ועתידים להיות, איך יכול לצהיות שמישהו יקח אחריות על דבר כזה? מי יכול לרשום דבר כזה? איך זה שהיום מחפשים מחפשים ולא מוצאים!!!!! רק מי שיצר את העולם ויצר את הדגים ומכיר הכל יכול להתחייב על דבר כזה~! זו ההכוחה מהפשווטות ביותר שהתורה אמת, מי שרוצה אני אביא לו עוד עשרות ואלפי הוכחות שהתורה אמת ואם התורה אמת אז התורה אומרת שיש קדוש ברוך הוא ומתארת את מתן תורה ליהודים וכו' וכו'. התורה מדברת על הכל, הכל מהתורה, כל מי שמבין ברפואה יודע שהכל זה מהרמבם, ובכלל כל המדע והפסיקיה הכל מהתורה, זו חוכמה אין סופית! אוקי נעבור לשלב הבא. למה באנו לעולם? מבחינה התורה זה רק מסדרון לעולם הבא, זו לא המטרה, זו רק העבודה, פה עובדים ואת השכר מרוויחים לאחר שמתים,יש בזה דברים עמוקים בזוהר בקבלה דברים ששכל רגיל לא ממש יכול להבין אבל בקיצור יש עולם הבא וכל אחד יקבל בעולם הבא לפני מה שהוא עשה בעולם הזה מבחינת דרך ארץ ומבחינת תורה. ומבחינת המדע היום מוכיחים שיש עולם הבא על ידי סיאנסים, מתקשרים, היפנוזה, מוות קליני( באר"ה 8 מיליון אנשים מספרים את החוויה) ואין ספק היום ששיש חיים אחריי המוות מה שהתורה אמרה מזמן והמדע מגלה רק היום. לכן שמבינים שיש בורא,ומבינים שיש עולם הבא וזו המטרה והתורה אמת אז אני מציע לכל אחד ואחד להתעניין ולהבין מזה באמת תורה מזה באמת מצוות, לעשות מצוות זה לא קשה זה תענוג, עולם הבא בעולם הזה, אין עולם יותר טוב מאשר עולם הדת היהודית! ואני דיי חילוני שמתחזק בן 17 וחצי. אני ממליץ לכל אחד ואחד להכנס לאתר הידברות להרצאות של זמיר כהן אחד מחכמי הקבלה והזוהר והתורה, אדם מדהים, לא מהכופים האלה, הוא יוכיח לכם הכל בדרך הטובה ביותר, מדע, אסטרונמיה, עולם הבא, חינוך, בריאות, מטרות, אחרית הימים http://www.hidabroot.org/MediaSupplier_List.asp?Su... המלחמה מתקרבת,התורה אומרת את זה ממזמן, יש עדויות מדהימות על התקופה הזאת על גוג ומגוג! יש על זה גם בקישור שהבאתי באחרית הימים חובה חובה לראות זה יוציא מכם כל ספק !! ההזדמניות עומדות להסתיים! זה הזמן להתחזק אפילו מעט !! ותכלס,מי אנחנו שיכולים לפקפק ולא ללכת בדרך של אנשים כמו הבבא סאלי ושאר החכמים בעלי הכוחות ויכולות המדהימות שבוודאי רבים שמעתם עליהם! מקווה שלא תשללו מראש ותתעניינו ובאמת לא תפסידו כלום אתם רק תרוויחו ובגדול1!!!

תהילים,מזמור צ',פסוק ד':

בס"ד ד כִּי אֶלֶף שָׁנִים, בְּעֵינֶיךָ-- כְּיוֹם אֶתְמוֹל, כִּי יַעֲבֹר; וְאַשְׁמוּרָה בַלָּיְלָה.

BlackTitanium

New member
שלום לך

אני דיי בטוח שרוב הגולשים שמאמינים פה בישוע (אם לא כולם) אינם שמים מבטחם בבני אדם שהם כמוני וכמוך (זמיר כהן, הבבא סאלי ושאר בעלי ה"כוחות" המדהימים) מכיוון שספרו של אלוהים הוא התנך והתורה שבעל פה אינה אלא פרי יצירתו של האדם. אנו מאמינים באלוהים, בתנך ובברית החדשה, ולפי התנך, ישוע הוא המשיח (ישנן נבואות) ובנוסף לפי התנך לא קיימת התורה שבעל פה (התנך אף סותר זאת) תזכור: כֹּה אָמַר יְהוָה, אָרוּר הַגֶּבֶר אֲשֶׁר יִבְטַח בָּאָדָם, וְשָׂם בָּשָׂר, זְרֹעוֹ; וּמִן-יְהוָה, יָסוּר לִבּוֹ. וְהָיָה כְּעַרְעָר בָּעֲרָבָה, וְלֹא יִרְאֶה כִּי-יָבוֹא טוֹב; וְשָׁכַן חֲרֵרִים בַּמִּדְבָּר, אֶרֶץ מְלֵחָה וְלֹא תֵשֵׁב. בָּרוּךְ הַגֶּבֶר, אֲשֶׁר יִבְטַח בַּיהוָה; וְהָיָה יְהוָה, מִבְטַחוֹ. וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל-מַיִם, וְעַל-יוּבַל יְשַׁלַּח שָׁרָשָׁיו, וְלֹא ירא (יִרְאֶה) כִּי-יָבֹא חֹם, וְהָיָה עָלֵהוּ רַעֲנָן; וּבִשְׁנַת בַּצֹּרֶת לֹא יִדְאָג, וְלֹא יָמִישׁ מֵעֲשׂוֹת פֶּרִי. עָקֹב הַלֵּב מִכֹּל, וְאָנֻשׁ הוּא; מִי, יֵדָעֶנּוּ. אֲנִי יְהוָה חֹקֵר לֵב, בֹּחֵן כְּלָיוֹת: וְלָתֵת לְאִישׁ כִּדְרָכָו, כִּפְרִי מַעֲלָלָיו.

למעלה