משהו חשוב..

sapir161

New member
משהו חשוב..

כולם התחילו לנטוש בזמן האחרון ... ועכשיו זה תורי חחחח.. גם אני נוטשת קצת את הפורום והכל לתקופה קצרה..יש לי לחץ בלימודים..ובהמון דברים..והפורום פוגע בילדים יותר מדי.. אני יתגעגע המון לכולם.. אל תעשו מהפורום הזה יותר מדי פורום זבל זה פורום ראש גדול!! דברו קצת על הסדרה!! וסליחה שפתחתי שרשור חדש.. ביו'ש לכולם..

לירןןןן

New member
לא את לא הולכת!!!!!!!

:( :( :( מספיק עכשיו יעל גודלמן עזבה את אקזיט אני בדיכאון!!!!!!!! אז אל תגרמי לי לבכות על שתיים!

sapir161

New member
מהה????????????!!!!! לאאאאאא

היא עזבהה את אקזיייייייייייייייייייטטטטטט??????!!!!!!1 לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לא נורא..אל תבכה בגללי חחחח..אני סך הכל ילדה מפורום חחחחחח..לא צריך להגזים...

מאמי!?!?

למה?? למה את עוזבת? אממ ישלך עומס? אני אישית יתגעגע!! אממ, חח נדבר אבל.. מה קורה?

sapir161

New member
ענית לבד על השאלות..

יש לי עומס בלימודים.. גם עכשיו אני יושבת וחורשת על מועדי ב'.. אני צריכה גם לדאוג קצת לחיים שלי חחחחח.. אני אולי יהיה פה מדי פעם...

חחחח כנסי

אמ,חח... יצא שעניתי... אממ בהצלחה!! אני לא פה... אני אממ אז נדבר את יודעת מקווה.. תשמרי על קשר?

sapir161

New member
וכמו שאמרתי ואני יגיד שוב...

אני נכנסת לפה מדי פעם!! נראה לכם שאני יעזוב לגמרי??????!!!! בעע אני עייפה כרגע חזרתי מיום שלם של חקירותת בעע שונאת את המשטרה!! חולה עליכם!! ואני שומרת על קשר אתם לא!

למעלה