משהו יודע

lilo the sexit

New member
לא מותק אדם-15!

שלחתי עוקבים ויש לי חקירות אפילו זה כל מיני כאלו דברים שקשה להסביר...

אתן טועותתתתתתתתתתתתתת

אין לך שום חוקרים וקל לדעת איפה אדם לומד! חח זה ברור~ אוקיייי אני יודעת איפה אדם לומד! אני בעצמי הלכתי לאות אותו הוא לומד בתיכון קרוב אליי והוא בכיתה ט' שזו השיכבה של אח של החברה הכי טובה שלי והם חברים(בקטנה)!!!! ו

תקשיבו ליהונתן!!

יהונתן תגיד להם....

שהשם שלך יהונתן ולא יונתן ביגלל שאני מעריץ גדול שלך אני יודע איך קוראים לך כולם מתים עליך ולא יודעים איך כוראים לך חחחח..זה מצחיק לא?

ayeltush1

New member
חחחח יהונתן אני יודעת עלייך הכל חחח

סתם לא הכל הכל אבל הרוב אז ככה תיראו מה אני יודעת על יהונתן בעלי חח נולד ב-28/6 מזל סרטן אוהב צבע כחול חח בן 18 מרעננה משחק בסידרה ראש גדול את רקרדו המ10מם שמשחק עם איריס(שרון)בסצינות הכי יפות שיש חח יש לו הרבה מהמוצא חח לא זוכרת ממש אני יודעת שהוא למד ספרדית מההורים שלו או משהו כזה אז הוא יודע ספרדית ושנה הבאה הוא מתגייס לאאאאאאאא הוא כיתה י"ב והשחקן הכי מושלם בעולםםםםםםםםםםםםםםם וזהו בערך חח ושימו לב כמה יפה הוא----> ועוד משהו שציפור קטנה לחשה לי הידעתם שיהונתן לפני שהוא מצתלם יושב שעות על הפן שלו כדי שהוא יצא הכי מוצלללללחחחחחח חחח איזה מאמי חח!! יהונתןןןן אתה הכי מותקקקקקקקקקק בעולם!! איילת

מאור 55

New member
ליהונתן

יהונתן אתה שחקן מ צחיק ומצליח שאלה ? אייך הגעת לאודשנים

ayeltush1

New member
יהונתן ב28/6 הוא אמר לי ו....

ידעתם שיהונתן ושרון היו בצופים זה משהם אמרו באירוח שלהם איזה מגניבבבבבב גם אני בצופים משבט אילת אימפריה!!!!!!!!! יהונתן אמר שהוא היה עד כיתה ט!! איילת

non stop1

New member
את בהחלט טועה...

אדם בן 17 עוד מעט הוא לומד בכיתה י"א הוא לומד בתיכון *** אני לא אגיד את שמו אבל הוא בשיכבה של חברה שלי אז בבקשה לא להתווכח ואני יודעת איפה הוא גר ואת הטלפון שלו....ויש לי קשרים.... מי שרוצה מידע עליו: http://communa.tapuz.co.il/freestyle1 אני מנהלת שם ואני מעדכנת בכל מה שקורה עם הירש אדם.

ayeltush1

New member
כל מי ששאל על אדם כנסו...

אתם עדיין ממשיכים להתווכח בין כמה הוא חח אדם מירושלים בן 17 ויהונתן ענה עלזה כבר תסתכלו!!!

למעלה