משהו לא כ"כ הגיוני....

Music4Life

New member
משהו לא כ"כ הגיוני.... ../images/Emo58.gif

אני מזהירה שוב, יש לי
.... טוב, כמובן שעכשיו שמאט קלארק מת..הוא עדיין רודף אותם מהקבר... לא יניח להם כנראה לעולם. הבנתי שהספוילר הוא ששרון תחשוב שהתינוק הוא ממאט וניק לא ירצה בו בסופו של דבר.. אבל איך הדבר הגיוני, שהרי מאט לא הצליח לעשות את זממו עד הסוף בשרון תודה לאל, הוא בקושי נגע בה...מישהו רוצה להסביר לי כיצד הדבר הגיוני ?? תודה...

ItsNotMe1

New member
תשובה ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

העניין הוא שלא שרון חושבת שהתינוק ממאט, ניק חושב זאת כי אז בבית חולים מאט שיקר לו ואמר לו שהוא אנס אותה. ניק יעלה את החששות שלו בפניה ומכאן העניינים מסתבכים...

Music4Life

New member
האאאאאאא אוקיי....תודה רבה !!

נכון...אבל שרון עשתה פרצוף כזה (בבדיקה שהיא עשתה אצל הרופאה) כאילו היא חושבת על זה שהתינוק הוא ממאט אולי...שהיא אמרה לה שהיא בהריון מתקדם יותר ממה שהיא חושבת. ובאמת מאט אמר לניק שהוא אנס את שרון..... אוקיי הבנתי. טוב נראה מה יהיה הלאה... תודה. :)

buli

New member
אני חושבת שיש לי תשובה...

לפני שהם ידעו שזה מאט היה ערב אחד שהם הזמינו אותו אליהם לחווה לארוחת ערב, ניק לא יכל להגיע בגלל העבודה ומאט ניצל את המצב וסימם אותה ואז כשהיא לא ממש ידעה מה היא עושה הוא ביצע בה את זממו...
הוא גם סיפר לה על זה כשהוא ניסה לחטוף אותה, אז הוא הזכיר לה את הערב ההוא בחווה.

raz the 1

New member
שאלה../images/Emo58.gif

מה נסגר עם שילה ?? כבר תפסו אות האו שמא היא ברחה שוב?? אני מתכון אחרי כל הפרשה שהתחזתה "לברנדה"

SoldieRonit

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo18.gif../images/Emo58.gifענקי ברייטינג

אך עם זאת משעשע ועוקצני : השוו בין דמותה של קולין לזו של קאסי ובסוף : לאן תגיע - " משתתפת פוטניצאלית ב"נולד לרקוד" // " (רמז) שום מקום " שורה תחתונה -" חייבת להשתבח עם השנים " // " צעירה לנצח " כאילו גדול
אבל אם לא הייתי יודעת את זה אז הייתי
כי הרמז הזה עבה כמו

למעלה