משהו מאוד מעצבן!!

eri21

New member
משהו מאוד מעצבן!!

כל הזמן אומרים שבני נוער עושים בלאגן בחופש הגדול כי משעמם להם אז מה עושה העירייה? מחליטה לבטל את אירועי הקיץ לנוער זה ממש מכעיס אותי יש דברים שאסור לבטל!

SUPERLOVE

New member
נכון..!

מה שהם לא קולטים שעעשיו יהיה באמת משעמם...ומי יודע אולי עכשיו הם יראו מה זה בלגן!

eri21

New member
צריך לעשות משהו נגד זה

הנוער צריך להתאחד כדי להראות שאותנו אסור לקפח!!

6gaia9

New member
באו למועצת הנוער ....

שם אולי אפשר לפעול בעינין , עם בא לכם אני יכולה להעלות את זה במליאה הקרובה ....

frshahar

New member
ה-פ-ג-נ-ה-!!!

יום רביעי ה21/7/2004 אנחנו נראה לראש העירייה וחברי המועצה שהנוער בכפר סבא לא פראייר! ומ-ש-ע-מ-ם- -ל-ו!!!!! בשעה 18:00 נפגשים בסניף הליכוד כפר סבא (ללא קשר לדעה פוליטית...) נכין שלטים וכו'...ובשעה 19:30 נתייצב מול העירייה בזמן שתתחיל ישבית המועצה!!! כולם לבוא! בכל הגילאים! ללא קשר לימין או שמאל! הקשר היחיד הוא : מ=צ=ב= =ה=נ=ו=ע=ר= =ב=ע=י=ר=!!! והוא: -ש-ע-מ-ו-ם-!

frshahar

New member
ת=ע=ב=י=ר=ו= =ה=ל=א=ה=!!!

אני יודע שזו התראה קצרה מדי (יום וחצי) אבל תשדתלו להעביר את ההודעה על ההפגנה לכמה שיותר כפר סבאים!!! בכל טווח גילאים אפשרי! שייראו שיש לנו כוח!!! תודה:)

רק שניה, רק שניה...

לא הבנתי, מחדש. בני נוער עושים בלאגן, מובן. מה הקשר לביטול אירועי הנוער?

eri21

New member
הסבר פשוט

לחלק מבני הנוער משעמם הם עושים בלאגן מתוך שיעמום במקום לעשות אירועי נוער כדי שלא ישעמם להם (ואז יהיה פחות בלאגן) מבטלים אירועי נוער ואז בוכים שהנוער עןשה בלאגן כי משעמם לו אז אל תשעממו את הנוער!!!!1

eri21

New member
הסבר פשוט

לחלק מבני הנוער משעמם הם עושים בלאגן מתוך שיעמום במקום לעשות אירועי נוער כדי שלא ישעמם להם (ואז יהיה פחות בלאגן) מבטלים אירועי נוער ואז בוכים שהנוער עןשה בלאגן כי משעמם לו אז אל תשעממו את הנוער!!!!1

frshahar

New member
תראו ת'מכתב שכתבתי

תקראו ת'מכתב ששלחתי לאדון ראש העיר !!! אותי זה כי מכעיס!!! ועוד לחשוב שלפני זה הוא "דאג" לנוער.. מה עושים כדי להיות ראש עיר...

6gaia9

New member
אוקי ככה .

עם משעמם לנוער בכפר סבא אז יש מה לעשות . אתם לא יכולים לבוא ולהתלונן בלי לעשות כלום . אישית אין לי מושג על איזה אירועי קיץ שבוטלו אתם מדברים , אבל הפגנה זה צעד ראשון . צעד שני שאתם יכולים לעשות זה להצטרף למועצת הנוער , אני יודעת שכבר כתבתי את זה אבל חשוב לי להזכיר את זה שוב . אתם מוזמנים להגיע לתס"א (תרבות ספורט ואירועים) שהיו"ר שלה הוא ארז דוד והמזכיר הוא אמיר הירש , הועדה מתכנסת מידי יום רביעי בשעה 5 (אני לא בטוחה אבל אני אבדוק) שם אתם יכולים להעלות רעיונות לפרויקטים כדאי שלנוער בכפר סבא לא יהיה משעמם . למועצה יש את האמצעים כדאי לגרום לאירועים האלה לקרות וגם יש לה את התמיכה של העיריה ברוב המקרים . עם זה באמת חשוב לכם אתם יכולים להגיע מחר ואתם יודעים מה יש סיכוי מאוד גדול שהאירועים האלה יצאו לפעול אולי אפילו הקיץ הזה . אישית יש לי רשימה של לפחות 20 רעיונות לפעילויות לנוער בקיץ , ואני מעבירה סעיף עליהם מחר . אתם מוזמנים לבוא ולשמוע .

inbal88

New member
אתם מוזמנים לתת את דעתכם..

גולשי פורום כפר סבא, ביום ראשון בבוקר מתכנסת מליאת מועצת הנוער בשביל להחליט על צעדי פעולה לגבי הכתבה. הראתם פה שחשוב לכם, שמפריע לכם, שאתם יכולים לשנות, אז אתם מוזמנים בחום לשלוח את דעתכם בעניין ואת תגובתכם לאימייל של מועצת הנוער העירונית של כפר סבא [email protected] המועצה נמצאת כאן בשבילכם! ופועלת למענכם! בכל בעיה,הארה,הערה או כל דבר שקשור לנוער הכפר סבאי שמפריע לכם אתם תמיד מומזנים לשלוח את תגובתכם למייל. ונורא שמחתי לראות שכן משנה לנוער ושכן אכפת לו! אז בואו תנו את דעתכם!!! בתקווה לשיתופי פעולה והמשך התעניינות ענבל יו"ר מועצת נוער עירונית כפר סבא

למעלה