משהו ספץ על ראש גדולל הכניסה חובההה

משהו ספץ על ראש גדולל הכניסה חובההה

תיראווו יש לי אחלה משחק שישולב עם ראש גדולללל... תיראווווווווווו כל אחד ישים תמונהמוזרה של שחקני ראש גדול-מתצוך הצילומים/לב/ביחד או משו כזה,ותנפישו אותה כזה בצורה מצחיקההה...מבינים אותייי?זה משחק ממש פצצתי...אני יתחיל מיד בהודעה הבאהההההההההה....מקווה שהבנתםםם!

הינה ההתחלההה

אני לא הכי טובה בזה אבל וואטאבר,אני אנסה... אבא של יונתן{איך קראו לו ממ לא זוכרת..}:יוני כפרע עליך,נורא השמנת בזמן האחרון,אנחנו חייבים לשנות את הסדרי הארוחות בבית שלנו... יוני{תם}:עזוב אותי באמאש'ך!!!!יא זבל! חיחיחיחייח לא!

עוד אחד..

איתי{רועי}:בואנה,במאי מזה החולצה הזו שדפקת???אנחנו צריכים לדעת משו חדש?
(אני בטוחה שיש כאלו שהבנו אותי ויש כאלו שלא...}זה באמת כבר היה עלוב חחח לא נורא העיקר שאני מששעת את עצמי
...

dannyshadow

New member
מצטרף

חחח פירוש לתמונה: אדם: אמא, איפה השתי שקל שאת חייבת לי?! אמא- אבל מותק. .קניתי מסטיק בשתי שקל! חח אגב משחק פצצתי

חחח אהבתי..הינה עוד

בועז{אושרי}--אחי מזה הבושם המסריח הזה שלך??? איתי{רועי}---נו משו מהשוק עשרים שקל אתה מכיר את אבא.. חהחהחהחהחהחהחה

עודדד...

רועי-אחייייי אני גמור שבוז,עזוב אותי מהצילומים של הסידרה המעפנה הזווו{|הלם|מה פתאוםםםם!!!!!} אדם--עזוב תעשה פוזה למצלמה,חמישים פרקים אנחנוח גומרים עם זה ומסדרים לנו משו בסט... רועי--יאללה צלם שוט...חו פיששששששששששששש....!!חחחח לא לא לא כדי שאני יפרוש לדוקיםםםם!!היתמכרתי....אני ימשיך...יש לי פיצולים ברוב המקריפם..נא לא להתייחס!!חחח

dannyshadow

New member
עוד אחד

נטע (המאמא)- מותק אנחנו באמת חייבים לדבר על הרגלי השינה שלך.. אתה עוצם את העיינים כול הזמן! אבא- אה זה לא אני זה הכול באשמת יונתן! ניסיון פטטי

הינה המשך...חחח

זה המשך לקודם קודם שלי... רועי---אחי בוא נריח את הבושם שלך...ניראה מה הסחורה באילת.... אושרי---שלי משו בסט!!!!....שלושים שקל בתיילת.... חחחחח זה משתפרררר לא?

עוד המשךךךך....חחחח

אדם---בואנה אחי מה זה הבושם החרא הזה?!?!!? רועי---עזוב אותי נו גם אתה תטיף לי?!?!....מה אני יעשה???מחר אני אחליף לבושם יותר מוצלח... אדם---יש לך כאלו? רועי---יודע מה...מתאים לך לבוא איתי נבריז מהסקול נילך ניראה לנו איזה בושם בדר?? יש לי דייט עם שרון היום... אדם---או.קי...אבל אני לא מכיר אותך...חחחחח!!! לא!!!

חחח עוד אחת טובה

מיכאלה----יאבללללההה מה זה השיער כיבשה הזו שיש לי היום{את בטוחה שזה רק היום?!חחחחחחחח}אני לא יוצאת מהביתתת{עדיף שכך..}אך התיאוב אך!!!חחח יופי אני משתפרתתתתתת תתנו לי קריידטיםםםםםםםםםם!!!

המשך לשיער כיבשה חחח

ספיר----טלייי...מה זה זה???השיער שלך ניראה פשוט מהמהמם... לכי לעדר... יואהבו אותךך שם{לשם שינוייי אכם אכם...}איך השיער ההורס שלי היוםםםםם?!?!אה אההה...{פנינה רוזנבלום,ארץת נהדרת חחח}... חחח זה גם לא מצחיק

עוד המשךךך

ספיר---נו תיראו ת'שיער שלי על יד השיער של הכונפה הזו..אין עליי כוסית עלללל{ומה שנכון נכון!!} חחחח די מיסכנה מיכאלה מה עשינו מהשיער שלהההההה....

אממ מעפן למדי אבל שיהיה../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

נורית:אני מקווה שיעל לא יודעת שלקחתי לה תחולצה.. יעל:אימא ראית את החולצה שלי?!

למעלה