משהו פסיכי מתבשל פה.

Nechi Nech

New member
משהו פסיכי מתבשל פה.

פסיכי!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבל אתם לא מבינים... זה פסיכי ברמות השיגעון, זה לא סתם כאילו מישהו זורק את המילה "פסיכי".. זה פסיכי ברמות הטירוף. טירוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיצר. משהו פסיכי לגמרי. בקרוב, ימים ספורים וזה מגיע. הימים ספוריםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!! ספורים אני אומר. תשמעו מה רביד אומר לכם, הוא בחור טוב הוא. יאוואואואואו אתם לא מבינים בכלל. לא מבינים!!!!! אתם לא תשמעו מילה על הטירוף כרגע, זה כי אני יוצר עכשיו באז כמו קייזרמן מטלנובלה בע"מ. אבל יהיה טירוף! טירוף!

yaarasta

New member
מה, מאשפזים אותך? ../images/Emo193.gif

חח

Nechi Nech

New member
חחח.... dizasta fe kill

בוא נגיד שאתה תקבל נדנוד ממני לגבי העניין כבר מחר בצהריים... *צפה לנדוד יא ג'ינג'י* FE KILL !!!!!!!!!!!

רביד, אתה נביא שקר

ועוד אתה רושם בחתימה: "אשריי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים.." כל נביאי השקר ניבאו נבואות טובות כדי לרכך את העם ולעודד את העם כדי שיתמוך בהם. רק נביאי אמת הסתכנו בניבוי נבואות חורבן והרס.. מה שמוביל לכך שאתה נביא שקר.. ועל העונש שאתה צפוי לקבל אני רק יכול לומר ש: "יודע ה' דרך צדיקים ודרך רשעים תאבד" להה.... סתם בצחוק
.. אתה פשוט פסיכי, שתיוודה לחיים ארוכים!

Nechi Nech

New member
../images/Emo6.gif

מי אמר שאני מנבא טוב? אני מנבא טירוף אחינו. טירוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K C

New member
ייראה מפשוטן של דברי הנביאים

שבתחילת ימות המשיח תהיה מלחמת גוג ומגוג; ושקודם מלחמת גוג ומגוג, יעמוד נביא לישראל ליישר ישראל ולהכין ליבם מלאכי ג, כג נביא אמת

טובא

New member
רביד יש לך טעות גדולה

זה לא הולך להיות משהו פסיכי זה הולך להיות משהו פסיכי חושארמוטה!!!
(זאת הייתה הקפצה סמוייה
)

למעלה