משהו שמציק לי בסרט חדש שיוצא

shef9

New member
משהו שמציק לי בסרט חדש שיוצא

הסרט push הולך לצאת בקרוב... הנה טריילר: http://www.youtube.com/watch?v=afT1fAwSr-Q&feature=fvst זה רק אני או שהדמות של דקוטה פנינג היא העתק מדוייק של הדמות של אזורה סייק בפרק help בעונה 7? דרך אגב... לשתיהן קוראים קאסי.

כן!

הן גם נראות ממש דומה. הקטע עם השם - קאסי זה קיצור של קאסנדרה, דמות מהמיתולוגיה היוונית אשר ראתה את העתיד, אך לאחר שדחתה את חיזורי האל אפולו היא קוללה כך שאף אדם לא יאמין לחזיונות שלה. וואו, באמת שהייתי בטוח שהדמות של קאסאנדרה בבאפי משוחקת ע"י דקוטה. guess not.

שובל20

New member
re

בזמן השידור של באפי דקוטה הייתה צעירה מכדי לשחק את קאסי. וקאסי היא כבר אישה צעירה, עשתה לא מזמן תפקיד אורח חמוד של בלשית פרטית בBones.

OMRICH

New member
זה לא כאילו שגיבורים המציאו את הגלגל.

גיבורים זה תכלס אקס מן בלי טייטס.

Billy Shirs

New member
נכון.

אבל עדיין יש כמה הבדלים דיי מהותיים בין גיבורים לאקס מן. בין הסרט הזה לגיבורים, לעומת זאת, אני בספק אם יש.

shef9

New member
זה היה די ברור

אבל השאלה היא אם מותר להם להעתיק דמות כל כך במדויק?

nick at noon

New member
ממש לא העתק

חוץ מהקטע של היכולת לראות את העתיד (שהיו המוני דמויות בד"ב ופנטזיה עם היכולת הזאת), השם (שבא בגלל היכולת) והעובדה שהיא בלונדינית (ויש כאלו). חוץ מזה לפי מה שראו בטריילר קאסי של הסרט מנסה לשנות את העתיד בעוד קאסי של באפי יודעת שאין דרך לשנות את העתיד. אגב, שתיהן גם דומות לקאסי מהסדרה סקינס. חוץ מזה שהיא לא הייתה רואת עתידות.

למעלה