משו שעלה לי לראש....

s h i d a n

New member
משו שעלה לי לראש....

מה אתם אומרים על שילוב מסיבי על רגאיי עם מוסיקת עולם... יעני, מקצב רגאיי שורשי עם צלילי עוד ערבי, או רגאיי מלווה בסיטארים הודים, או דאנסהול עם נגיעות של מזרח רחוק או דאב לדוגמא עם מיזמורים כנסייתיים, או רוטס עם קלרינט וכינור חסידי, סקא מעורב עם מוזיקה אירית(בקרוב מאוד בטראבין), חמד חלילים....(וואי, אני פשוט כותב כל מה שעולה לי בראש עכשיו)... בקיצור, כל כך הרבה סוגים של מוזיקה יושבים לי בראש עם המקצב המדהים של הרגאיי. מה יש לכם להגיד בנושא???

yaarasta

New member
גבר גבר

איפה נעלמת בדאנסים, איפה? בכל מקרה, לשאלתך: אני נחספתי לראשונה למוסיקת עולם בפסטיבלים... לפני 8 שנים ככה, שהפסטיבלים התחילו... להקות כמו שבע ומוש בן-ארי, שוטי הנבואה, גאיה, ועוד רבות מעולות לא פחות, יוצרות המון שילובים. דוגמא מעולה היא השיר "אשרי האיש" של להקת שבע, מאלבומם השלישי "גן"שיר שמתחיל במוסיקה אירית, ממשיך לגיטרות מערביות, פתאום נכנס צ'אפ, טיפה מוזיקה יוונית/צוענית, ואז נכנסים הליריקס (שהם באצם תפילה יהודית מתוך תהילים!) שיר גאוני, ועד היום אחד מהשירים הישראלים האהובים עלי!!!!!! בכל מקרה, יש הרבה הכלאות! סוליקו עשו אחלה שילוב בין סיזלה למאיר בנאי, ועוד כלמני שילובים מעניינים, איי-מאר הקליטו ספיישל אם מוש בן-ארי דודו טסה וכו', יוניטי סאונד הקליטו ספשלים עם גאיה ועוד, ובכלל לא חסר...!!! אחלה רעיונות הבאתה פה! -יער

s h i d a n

New member
אשרי האיש מדהיםםםםםם

אחד השירים המרגשים, יצירת אומנות פשוט!!! ולאיפה נעלמתי? ...יש לי ילדים ואישה לפרנס, לא פשוט יעני, עובדים קשה

ZeusMan

New member
לגמרי בעד...

במיוחד לגבי הרגאיי החסידי
כמובן הבאלקן ביט בוקס עושים את זה הכי טוב מכולם....

ZeusMan

New member
תקשיב לשיר הזה ותגיד לי שאין קשר

Balkan Beat Box Feat. Tomer Yosef - La Bush Resistance

idk

New member
we making bush belly dancing

with afghanistans :) שיר ענק גם אשרי האיש! ובעצם בכל מוזיקה עולם בארץ (משחק מילים מטורף!) יש נגיעות ראגיי פחות או יותר.. וזאת אחלה בחלה של מוזיקה בפני עצמה

Grand Master G

New member
מכיר את האלבום שלהם

אין לי משהו נגדם, להפך, אני מאוד אוהב את המוזיקה שלהם ואני טוחן את הדיסק באוטו כבר שבועות. אבל קשה להגיד שרגאיי זה ההשפעה הכי חזקה עליהם, אולי חוץ באמת מהשיר שאמרת, רוב הקטעים שלהם נוטים לכיוונים אחרים.

למעלה