משחקים במפגש

ycyclop

New member
משחקים במפגש

כפי שזה נראה יהיו מספיק אנשים במפגש כך שיהיה בכל זמן נתון יותר ממשחק אחד פעיל. משחקים שאשמח לשחק: לא מוכרים ואשמח ללמוד (ואין לי אותם) LOTR, Risk2210, Puetro rico מוכרים: Carcassone, TajMahal, Bohnanza קלילים (למילוי זמן): Cartagena, King of the elves

משחקים

אוקיי, כתבתי כאן הודעה אחת כשהפורום נפתח, ומאז שתקתי (סליחה...), אבל המפגש הוא רעיון מצוין, ואנסה להגיע. Puerto Rico הוא משחק מצוין, שאני שמח לשחק בכל זמן. על LotR שמעתי דברים טובים, ואשמח לשחק. משחקים שתרם צוינו פה, ואשמח להביא הם Munchkin והמשכיו, פרודיה מטורפת על משחקי תפקידים. Clans, משחק חדש שעדיין לא יצא לי לשחק, אחד מהמועמדים לפרס משחק השנה הגרמני, ואת סט ה-Icehouse שלי, איתו אפשר לשחק משחקים רבים (ובעיקר Zendo). יש עוד, אבל אני צריך להסתכל על המדף בבית כדי להזכר...

בפלה

New member
מה לגבי אוכל

לצערי, גם פיצה וגם Beer and pretzels לא באים בחשבון (דיאטה) יש משחקים שהולכים טוב עם סלט?

Tali Y

New member
שכל אחד יביא מה שמתאים לו

נראה לי שכדאי שכל אחד שרוצה, יביא משהו שמתאים לו לאכילה (אבל כמובן בכמות מספיקה גם לאחרים...), וכך בטוח יהיה מגוון מספק לכולם!

backdoorslam

New member
מוסיף גבה מורמת על התהייה

גם אני מסוקרן. לפי פרוטוקול הפורום מדובר בכ-10 אנשים.

backdoorslam

New member
בקשה מבפלה

ראיתי שיש לך את axis and allies (על אחת מגרסאותיו החדשות של AH), וגם נראה שאתה נורא נהנה מהמשחק. מה דעתך להביא אותו למפגש? אני מעולם לא שיחקתי במשחק הלוח, אך אני מכיר טוב את החוקים ושיחקתי מעט בגרסאת המחשב (בתקווה שזה 'עושה' אותי לשחקן A&A).

בפלה

New member
גרסת המחשב עליונה

אין בעיה, בתמורה אני רוצה עותק מגרסת המחשב, כי היא אבדה לי (דיון על פירטיות תוכנה בThread נפרד בבקשה) כחשבון שזה יעסיק אותנו בערך כל המפגש, ולא יאפשר לנו להכיר את המשחקים האחרים (רק לסדר את הלוח זה סיוט) אבל, זה אחלה בחלה של משחק.

ננסק

New member
מה שאביא איתי:

Risk 2210, Settlers of Catan, אולי עם ההרחבה הימית, Illumintai Deluxe Edition, ומשחק בודד של Cheapass בשם Unexploded Cow, שבו יוצא לך לפוצץ פרות בשדות צרפת. ווהו! מאחר וכמות המשחקים המצטברת בביתה של האטי עוברת כל גבול רציונלי, ברור לי שלא נשחק בכולם. לפחות נוכל לעשות היכרות של המשחקים אחד לשני, לקראת הפעם הבאה.

למעלה