משחק האסוציאציות השבועי...

משחק האסוציאציות השבועי...../images/Emo187.gif

השבוע אנחנו כבר בדיסק
השלישי - עד הקצה
למי שעוד לא יודע, החוקים
אני רושמת את שמות כל השירים מהדיסק, ואתם רושמים את האסוציאציות שעולות לכם בנוגע לשיר, לשם שלו, למנגינה שלו וכו'... הנה זה בא...
1. יש בזה טעם 2. לומדת לעוף 3. עד הקצה 4. אהבה 5. בומביי 6. בוכה לך 7. 2007 8. האל עם החיצים 9. ממני אי אפשר לברוח 10. סוף סוף ההתחלה
תהנו...

עונה..../images/Emo13.gif

1. יש בזה טעם - להמשך. 2. לומדת לעוף - מנסה גם. 3. עד הקצה מה זה הקצה? 4. אהבה הלוואי, אמן. 5. בומביי עוד נגיע לשם.. 6. בוכה לך אלוהים 7. 2007 עתיד 8. האל עם החיצים תירה בי חץ 9. ממני אי אפשר לברוח אפשר אפשר.. 10. סוף סוף ההתחלה מתחיל.

ברררר

New member
../images/Emo15.gif

1. יש בזה טעם- ערפל 2. לומדת לעוף - כנפיים 3. עד הקצה- תהום 4. אהבה - ורוד 5. בומביי- איילה 6. בוכה לך - דמעה
7. 2007- קרוב!!!!!!!! 8. האל עם החיצים- קופידון 9. ממני אי אפשר לברוח- חבל 10. סוף סוף ההתחלה- נקודה

עונה..

1. יש בזה טעם: וואו גלידה
2. לומדת לעוף- חלומותת 3. עד הקצה- הר 4. אהבה - משנה צורה, מפחידה אותי. 5. בומביי-
6. בוכה לך- שוב. 7. 2007- עוד מעט
8. האל עם החיצים- קופידון?
9. ממני אי אפשר לברוח- מואהאהאה
10. סוף סוף ההתחלה-

אני.

הנה זה בא... 1. יש בזה טעם- יש? אין. 2. לומדת לעוף - חופש, מחיר. 3. עד הקצה- תהום. 4. אהבה - מפחידה אותי. 5. בומביי- בלבול. 6. בוכה לך- שונאת. חולשה. אני. 7. 2007- שיחרור. 8. האל עם החיצים- כל יכול. 9. ממני אי אפשר לברוח- הייתי רוצה. 10. סוף סוף ההתחלה- שתגיע כבר, אחת חדשה. ליל מנוחה וחלום.

BjiJiNaaA

New member
טוב נו../images/Emo9.gif

1. יש בזה טעם: אוכל חחחחח.. 2. לומדת לעוף: מטריה (רק אני ניסיתי לעוף עם מטריה עד כיתה ו' בערך?
) 3. עד הקצה: שולחן 4. אהבה:
5. בומביי: חו"ל 6. בוכה לך: ילדה בוכה 7. 2007: חיזרים 8. האל עם החיצים: קופידון (?) 9. ממני אי אפשר לברוח: קרציה 10. סוף סוף ההתחלה: חחחח וואי זה מתוחכם..

מילי17

New member
../images/Emo41.gif

אני אלך על איזה אנשים עולים לי בראש, 1. יש בזה טעם- מלי 2. לומדת לעוף- נופר המסוקסת הזו, כמה געגועים כמה. 3. עד הקצה- גיא 4. אהבה - הוא מתחתן, מתחתן הנאצי . 5. בומביי- יובל 6. בוכה לך - שק"ס. 7. 2007 - 8. האל עם החיצים- עומרי, כ"כ
חכה חכה גזר דינך יגע |מסופקת| 9. ממני אי אפשר לברוח- הוא 10. סוף סוף ההתחלה- זה דורון. תודה
תפסיק לקרוא בסתר ותכתוב כבר דובי!

hadas 5

New member
יאללה גם אני../images/Emo70.gif

1. יש בזה טעם - אוכל 2. לומדת לעוף - ציפור 3. עד הקצה - עד התהום 4. אהבה - למה את חייבת כל כך להכאיב
5. בומביי - ניסים ופומבה 6. בוכה לך - אל תבכי
7. 2007 - עוד שנתיים 8. האל עם החיצים - חץ וקשת 9. ממני אי אפשר לברוח - גם ממני אז מה 10. סוף סוף ההתחלה - ממממ איזה משחק כיפי! בא לי עוד

למעלה