משחק הדמויות

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
משחק הדמויות

במשחק זה נעלה נקודות איפיוניה של דמות כלשהי בגילומו של אדון עץ והעונה ת\יציע דמות נוספת. תחביבי הדמות: קיטורים, צילום, ביולוגיה, מד"ב. תהליך הטרנספורמציה שעבר מר אליהו: סיגל גרדרובה המורכבת חולצות משובצות (ובעלות הדפסי פסים) בלבד. פרטים נוספים: נופל\מחליק כל הזמן, שומר פורנו מתחת למיטה. באיזו דמות מדובר?

Piece of Wood

New member
קייסי

סיוט בחדר המורים המממ... ננסה.. תחביבי הדמות: משחקים, החלקה על הקרח [?] תהליך הטרנספורמציה שעבר מר אליהו: מתמימות עד לפארנויה מטורפת [ובצדק] פרטים נוספים: פראנואיד, יתום חלקית, חכם, הולך מכות לא מעט
אעעע... אני גרועה

moe7

New member
מממ...

ווילארד מ"געגועים בפרדייז"? תחביבי הדמות: חלימה בהקיץ אודות נשים מבוגרות, צריכת בירה, כתיבה. תהליך הטרנספורמציה שעבר מר אליהו: זכה לאיפור נאה בעיניו והתהדר בזוג משקפי שמש וזו אגב לא הפציעה היחידה שלה זכה כחלק מעלילת הסרט.
פרטים נוספים: רוכב על אופנוע, מפונק, בעל מזוודה ענקית וכעורה.

Piece of Wood

New member
התכוונתי למארק

מ"הבן הטוב" חחח..=] אניווי, התשובה היא ג'ונס [?! אני כמעט בטוחה שככה קראו לו שם] מהסרט Try Seventeen תחביבי הדמות-לשהות בבית העץ שלו, לשחק במטוסים, מחשב תהליך הטרנספורמציה שעבר מר אליהו: אמממ...לא ברור, הוא לפחות למד להנחית מטוס [?] פרטים נוספים- מתחיל עם בנות באמצע הספריה או ע"י שיר מתחת לחלון באמצע הלילה [כמה רומנטי]

moe7

New member
אופס ../images/Emo10.gif

*מרגישה טיפשה* מעולם לא יצא לי לראות אותו. אמנע מלענות בתקווה שנצליח למשוך נוספים למשחק.

למעלה