משחק ההימורים החדש מחזור ראשון

משחק ההימורים החדש מחזור ראשון

סתם נראה לכם? שזה יהיה שרשור אוף.תגידו גם לכם הגלישה מעצבנת? סיוט!

וזה בשביל צהוב שחור בנשמה

בערב שבת סביב השולחן,התכנסה לה המשפחה ואכלה מן המוכן.מאכלים מעשה ידי עליזה הסבתא.אשר לה אבי קורא אמא.אך לא ידע אותו עריץ,שיום יבוא ויודח הפריץ.התנהגות של ברברי ופרא אדם,יאכילוהו חצץ עד שפיו נדם.אף אחד לאיש הלז לא יתגעגע,כי אין דמות אשר בה הוא לא פוגע.ויש גם את האח הקטן עמוס.שכל משחק נראה כמו אחרי שתיית כוס.צועק מקלל את כל הסובבים.גם השופטים לא יוצאים נקיים.לכן לסיום לוזונים יקרים,לכו לעזאזל שלא נשמע עליכם לעולמים

כל כלב בא יומו!

יפה הטבת לתאר את אשר מעוללים לנו משפחת הפשע והחוק המאורגן רק מה אני מחכה שהמשפחה הזו עוד תעמיד גם שופט משפחתי. איך קופמן אומר מדינת הלוזונידה.

פשייייייי.... מני אתה חזזזזק ביותר!

אתה פשוט כשרון מבוזבז!!! מי יתן ובקרוב תוזמן לכתוב על המצבה שלו...

חחחחח

אגב לחובבי הז`אנר והאתגר יש קומונה בשם שירה בחרוזים שם אפשר לכתוב שירים ולקרוא שירים שאחרים כתבו

מי התווכח איתי על מהות תפקיד קשר אח

ורי? לא זוכר מיזה התווכח וטען שפרננדז לא שווה כלום כי הוא הבקיע 2 שערים בעונה.אז מי שזה לא יהיה אני מקווה שקורא זאת קח סטטיסטיקה.דקו אחד מכוכבי ברצלונה הבקיע ב4 עונות 13 שערים אתה קולט?בערך 3 שערים לעונה

זה לא ראיה.. דקו סתם שחקן..

אפ` ברצלונה כבר לא בדיוק רוצה אותו ונותנת לו ללכת בלי קשיים מיוחדים.. (בכ``א זו דעתי.. אף פעם לא החזקתי מדקו משו מיוחד.. בדיוק כמו שאני לא מחזיק מיניב קטן)

תעשה לי טובה

א.רק לדעתך הוא לא שחקן. ב.פשוט אין לי סטטיסטיקות של כל שאר הקשרים האחוריים אבל אני בטוח שזה לא נתונים שונים בהרבה

לא דיברתי על קשרים אחוריים

התווכחת על לב צהוב עד כמה שזכורלי.. אני רק באתי לומר שדקו הוא לא ראיה/שחקן

אני בטוח שלא עם לב צהוב

לב צהוב לא היה כותב שהתפקיד של דקל קינן זה להבקיע

זה יכול להיות

בקשר לבואטנג זה עוד כשאלברמן היה איתו.בלי אלברמן הוא היה מבקיע אולי אחד

למעלה