משחק הניקוד:מחזור 8

משחק הניקוד:מחזור 8

היום יש הרבה משחקים.. (נא להצטייד בדף/עט) משחק1: ליגת העל, מכבי חיפה-מכבי ת``א! פרמיירליג: משחק2: טוטנהאם-ליברפול! משחק3: מנצסטר סיטי-ניוקאסל! משחק4: סנדרלנד-ארסנל! משחק5: צ`לסי-בולטון! משחק6: וויגאן-מנצסטר יונייטד! משחק7: כדורסל, הפועל י-ם-עירוני ר``ג! משחק8: עירוני נהריה-הפועל חולון! בהצלחה(לוויגאן וצלסי) וגם לכם!!

ההימור שלי:

מכבי ת``א תנצח או תיקו עם חיפה, ליברפול - טוטנהאם-תיקו 1, מםצסטר סיטי - ניוקאסל- 2:0 לניוקאסל, ארסנל 3:1 לסנדרלנד, בולטון 3:0 לצ`לסי, מנצסטר יונייטד 2:2 עם וויגאן, י-ם 80+ לר``ג-שיפסידו במשחק הזה, חולון ניצחון על נהריה

ההימורים שלי.

ליברפול, סיטי, ארסנל, יונייטד, הפועל י-ם, וחולון, מנצחות! צלסי, וחיפה-ת``א, מסיימות בתיקו!

ההימור שלי /tapuzforum/images/emo103.gif

מכבי ת``א 1 מכבי חיפה 1. טוטנהאם 1 ליברפול 2. סיטי 2 ניוקאסל 0. סנדרלנד 1 ארסנל 3. צ`לסי 3 בולטון 0. וויגאן 1 מנצ`סטר 3. הפועל י-ם וחולון ינצחו.

של

י:מכהבי חיפה 2 מכהבי תא 1. צלסי 2 בולטון 0. מנצסטר 3 וויגאן 0. הפועל י-ם וחולון מנצחות.המשך>

שלי..

מכבי חיפה מנצחת 1-0 מנצסטר מנצחת 2-0 את וויגאן צלסי מנצחת 4-0 את בולטון ליורפול מפסידה 2-1 לטוטנהם הפועל ירושלים מנצחת את ר``ג.מנצסטר סיטי ניוקסאל תיקו 1 ארסנאל מנצחת 2-1 את סנדרלד.

הטופס שלי...

חיפה מנצחת 1-0. ליברפול מנצחת 2-0. סיטי מנצחת 1-0. ארסנל מנצחת 2-1 צלסי מנצחת 4-0. ויונייטד תנצח (מקוה שאני טועה)2-1.

לא הבנת שיש 8 משחקים?!

או שאתה משחק אותה.. מזה השכונה הזאת?! /tapuzforum/images/emo46.gif אתה תפוטר מהמשחק! /tapuzforum/images/emo6.gif

הימור בונוס:

האם דרוגבה ינסה לעזור מחר לאברם ויכבוש או רונאלדו לסר אלכס? אם אתם אומרים שדרוגבה כובש מחר (לא משנה כמה) זה 11 נקודות! אם אתם אומרים שרונאלדו כובש מחר (לא משנה כמה) זה 10 נקודות! אם אתם אומרים ששניהם לא כובשים מחר זה 7 נקודות! ואם אתם אומרים שניהם כובשים מחר (לא משנה כמה) זה 20 נקודות! בהצלחה(לוויגן וצ`לסי) וגם לכם!!

למעלה