משחק הנקודות - גרסת העונות

YaEl 15

New member
משחק הנקודות - גרסת העונות../images/Emo192.gif../images/Emo14.gif../images/Emo54.gif

אני מקווה שכולכם יודעים את הכללים ולא צריך לחזור עליהם... רשימת העונות: העונה הראשונה העונה השנייה העונה השלישית העונה הרביעית העונה החמישית תתחליו להצביע, ניראה איך זה ייצא.

YaEl 15

New member
אופס,יווו אני גרועה ../images/Emo122.gifתעתיקו מהרשימה הזו:

מורידה לעונה: השישית מוסיפה לעונה: החמישית העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 10 העונה החמישית 11 העונה השישית 9 העונה השביעית 10 העונה השמינית 10 סליחה על הטעות

flying eagle

New member
../images/Emo46.gif

מוסיפה לעונה השישית (!) מורידה לעונה השביעית {בחייכם, שבע ושמונה כל כך יותר גרועות מ-6. ב-6 לפחות יש חתיכים חדשים ויש רשעים מצחיקים - כמו איזה 3 בלונדות מבדרות...) העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 10 העונה החמישית 11 העונה השישית 10 העונה השביעית 9 העונה השמינית 10

CharmedRulez

New member
מה?! עונה 6 היא *ה*עונה במונחים של להיות הכי

גרועה ביותר שמישהו איי פעם ברא! העט חד יותר מהחרב? לא נראה לי. העט פה היה חלש יותר מ....פשוט עונה גרועה! ופעם אחרונה ששיחקנו במשחק הזה, זה לא נגמר טוב, זוכרת נופך?

flying eagle

New member
סליחה, אבל עונה 7 מתעלה על 6 בגריעותה!

ואני אפילו לא חושבת שיש מה לפרט בעניין! התחלתם משהו *גדול* עם האווטארס ופתאום מנצחים אותם באיזה רבע פרק והרשע העונתי מתחלף ככה סתם? מה לעזעזל נסגר בעונה הזאת? נראה כאילו האחיות אפילו לא יודעת מה הולך שם! אז כן, ב-6 יש כל מיני דברים גרועים ולא הגיוניים, אבל היא לא יכולה לרדת לפני עונה 7. זה פשוט לא עולה על הדעת! וכן, זה בהחלט לא נגמר טוב פעם קודמת... העיקר שפייפר הגיעה לאיזה מאה נקודות או משהו כזה.. אבל לא הצלחנו להציל את פרו :(

CharmedRulez

New member
חחחח למען הפרוטוקול יאמר שאני גם מת על פיבי!

בכל אופן! [היכונו לחפירה] עונה 7 אמנם מתמקצעת בסוף בעייתי לעלילה מצויינת, אבל לפחות הייתה לה עלילה מסודרת. התחלנו עם הבלאגן שאחרי בגידת גידעון, עברנו לאוואטרס שמנסים לנצל את המצב בשביל להשפיע על ליאו בעוד הוא מנסה להשתקם בשביל פייפר והקטנים. הם מצליחים להשפיע בעזרת המוות שלה ומשכנעים אותו שאוטופיה זה השלב הבא, הם מבצעים את התוכנית שלהם בזהירות ב4 פרקים שיבואו לאחר מכן, בעיקר בעזרתה הנאה עד מאוד של "קירה" (החוזה II, המדהימה ששיחקה קאריזמה קרפנטר) שבזכותה אנחנו מתחילים להכיר קצת את זאנקו כמובן. בנוסף לזה, פייג' מפתחת לה איזה סיפור עם שוטר חדש (אנדי II?) שבעצמו קשור להכל בעקבות המוות של ההורים שלו (פיתחו ממש את הדמות שלו אה???). שלא לדבר על האפקטים המצויינים שהיו בעונה הזאת! בכל אופן, הגענו לשלב של האוטופיה, שלכשלעצמו היה פרק מעולה (כן, 7.13) אבל התוצאה הייתה ממש גרועה "אה אז לא בא לכם אוטופיה? אוקיי, בה-ביי!". אז סבבה, אני מקבל שהסיום היה לא מי יודע מה מהנה בקטע הזה, אבל העלילה עצמה, הייתה פשוט מעולה. ליאו הספיק למות (שוב) בין לבין, והיו המון דילמות ופחדים והצצה נוספת אל העתיד... ליידיבאג, מישהו? קיצר עלילה מעולה. החצי השני של העלילה כלל המון פרקים נחמדים (למרות שאם זאת הייתה העונה האחרונה אז כן היא לא משהו בקטע של לסגור קצוות). 2 פרקים שפיתחו לנו קצת את דרייק כהכנה לפרק ה3 בכיכובו שהוא גם הפרק ה150 שהחזיר לתחייה את קול (ג'וליאן שהסכים לחזור!:]) ואת האהבה הדועכת של פייפר וליאו (שלא לדבר על החזרת האמון של פיבי באהבה, כמה אצילי!). אוקיי אז אחרי כל זה, היו כמה STAND ALONE-ים שהתרכזו בפייג' שחוזרת לקצת חיים אמיתיים אבל הופכת להיות מאירה לבנה אז זה נמנע ממנה, אבל ככה היא מתחילה למצוא את הייעוד שלה בחיים, ליאו ופייפר שמתמודדים עם זה שהוא בןאנוש יחד עם זה שהוא מנהל את הבצפר במקום, פיבי חוזרת לאוניברסיטה (איפה זההיה בעונה 8???) ואנחנו פוגשים את פיית' מחזיקת התיבה של פאנדורה החדשה, וממשיכים את העלילה עם זאנקו קצת, פיבי מחליפה נשמות שוב ופייג' נתקעת במעלית, פייפר מתכווצת, וויאט מגיח מהעתיד... חפים מפשע מהעבר חוזרים ושלא נדבר על פרק הסיום המעולה מעולה מעולה שהיה. סה"כ העונה הייתה נורא מעניינת ומבחינת משחק ממש מצויינת, באמת שהעלילה הייתה הגיונית, מציאותית עד כמה שעברה לסדרה כמו מכושפות וראו שלשחקנים לא משעמם, שהם מתעניינים ושזה מאתגר אותם. היה הרבה יותר טוב מעונה 6 שפשוט התפזרה לכל הכיוונים בחוסר ידע ומעש.... עונה 6 היא פיאסקו חסר תקנה.

flying eagle

New member
טוב פיבי זאת פיבי, אחרי הכול :)

לעונה 6 הייתה בהחלט עלילה מסודרת! והן התמידו בה לפחות! (מרגע שהם נסגרו עליה) אז היא לא לגמרי הגיונית - אבל ממתי מכושפות הייתה הגיונית? וחוץ מזה - כריס...
|מזיל ריר| (צריך להמציא אמוטיקון כזה) טוב אז אני מודה, אנ יאוהבת את העונה הזאת רק בגלל 2 פרקים: the power of 3 blondes (אחרי בארבס הן בהחלט *ה*רשעות ואני פשוט חולה עליהן וחבל שהן לא נשארו עוד קצת
) - ותודה שזה פרק טוב! תודה! ו-6.10 שאני פשוט אוהבת כי זה היה כייף להציץ על העתיד של שושלת האליוול וזה הריץ לי כל מיני סרטים בראש שקשורים לזה (אל תשאל - לקטעים המוזרים שלי אני לא נכנסת בהרחבה). וחוץ מזה, בעונה 7 נהיה כל הקטע של המסחור של המוות שדיברנו עליו לא מזמן. הן פשוט מתות כל פרק, לפעמים פעמיים בפרק, ולאף אחד כבר לא אכפת מזה - ומה זה אמרו להיות לעזעזל?? האהובים שלכם מתים, ואתם פשוט לא מתרגשים מה זה! זה הרג אותי הקטע הזה! זה עיצבן אותי לגמרי! וזה חלק מהטינה שלי לעונה הזאת. וטוב מאוד שהיא לא הייתה העונה האחרונה. לא שהעונה האחרונה הייתה משהו.. עונה 5 הייתה האחרונה הטובה. וגם בה היו נפילות...

flying eagle

New member
לא רק הן עצמן,

גם אנשים סביבן. ליאו, וקייל ולא זוכרת מספיק את העונה הזאת. אבל עדיין, אין שום התרגשות מהמוות. זה כאילו עובר לידן.

CharmedRulez

New member
החוסר התייחסות למוות של ליאו הייתה בעקבות

"לחש" האוטופיה... אז זה דיי ברור למה לא הייתה התייחסות. ברגע שהייתה התייחסות (כשפיבי באה לדבר עם פייפר אחרי שהיה לה את החיזיון) זה היה נורא דרמטי ועצוב ונורא, הילדים בכו, פייפר בכתה כולנו בכינו. לגבי קייל, במוות שלו פייג' ישר באה וצעקה עליהם וזאת יכלה להיות סצינה חזקה ומעולה לולא המשחק של רוז כזה חלש. אבל היא צעקה ובכתה וצעקה עליהם "לא נרשמתי לניסוי הזה כדי שתשחקו את אלוהים!!!!" ואז היא הורדמה ושכחה אבל כשפיבי (יחד עם פייפר) הכריחה אותה היא נזכרה ובכתה שוב... נכון שהזכרון לטווח ארוך בסדרה, לא נמצא שם, אבל זה לא מה שהופך את עונה 7 לפחות טובה מעונה 6 שהייתה הגרוע בהתהוות.

flying eagle

New member
פייג' לא באמת בתמודדה עם זה

עם או בלי המשחק הנוראי של רוז. טוב הוא תרם הרבה... ואין לי כוח להמשיך לדון בזה עכשיו, ושום דעה פה לא תשתנה. אני עייפה ויש גברים בשחור

The Immortal Me

New member
נמנמ |מתפרצת לדיון סוער|../images/Emo210.gif

עונה 4,
עונה 6 העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 11 העונה השישית 9 העונה השביעית 9 העונה השמינית 10

yoad123

New member
ממשיך

עונה 8++, עונה 7-- העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 11 העונה השישית 9 העונה השביעית 8 העונה השמינית 11

flying eagle

New member
הידד! קישטה 7!!!

6 + 7- (אני לא באשליות, 6 תעוף. אבל לא לפני 7! לא כל עוד אני בסביבה! אחרי ש7 תרד, אני אתחיל לתת פלוסים לעונות הטובות באמת
) העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 11 העונה השישית 10 העונה השביעית 7 העונה השמינית 11

A CharmedOne

New member
מממ...

2- 5+ (כן, כן, לא טעיתי) העונה הראשונה 10 העונה השנייה 9 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 12 העונה השישית 10 העונה השביעית 7 העונה השמינית 11

o r t a l i t

New member
חחחח מזכיר לי ימים משעשעים,

2+ [המעולה, יש לציין] 7- העונה הראשונה 10 העונה השנייה 10 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 12 העונה השישית 10 העונה השביעית 6 העונה השמינית 11

flying eagle

New member
ימים משעשעים ביותר... ../images/Emo6.gif

טוב 6 לא צריכה לעבור את ה-10 אז... 2+ 7- העונה הראשונה 10 העונה השנייה 11 העונה השלישית 10 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 12 העונה השישית 10 העונה השביעית 5 העונה השמינית 11

Im All That

New member
3+ 8-

העונה הראשונה 10 העונה השנייה 11 העונה השלישית 11 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 12 העונה השישית 10 העונה השביעית 5 העונה השמינית 10

yoad123

New member
עונה שביעית- you're going down

שביעית--, שמינית ++ העונה הראשונה 10 העונה השנייה 11 העונה השלישית 11 העונה הרביעית 11 העונה החמישית 12 העונה השישית 10 העונה השביעית 4 העונה השמינית 11

למעלה