משחק הציטוטים

משחק הציטוטים ../images/Emo41.gif

ישבתי וחשבתי עם שי מה לעשות כדי להחיות את הפורום. אז הרי משחק. אתן ציטוט מסרט אליהויי אתן תזהו מאיפה הוא ותביאו ציטוט מסרט אחר.
Yeah. When it freezes, I guess that means the molecules are not moving. So when you breathe, there's nothing in the air, you know, to breathe in to your body. The molecules have stopped. So it's clean. תסלחו לי אם בילבלתי משהו...
אם לא נצליח, נוכל להוסיף רמז.

../images/Emo63.gifרק ניחוש, אבל

סופת קרח אולי? אני חושבת שראיתי את הקטע הזה בסרט. אולי. אממ... שמישהי אחרת תביא ציטוט, אין לי חשק לחשוב על משהו כרגע...

moe7

New member
../images/Emo26.gif

מי אמר למי? (ובאיזה הקשר?), LOL. : How do you know there’s not a conspiracy?! Like maybe the X-Files is right. Where do all these movies come from anyway? How do we know Spielberg, Lucas, Sonnenfeld, Emmerich haven't been visited by aliens? Maybe they're aliens themselves...maybe they’re simply preparing us for what’s to come. *יש לי גישה ל6 מתסריטי סרטיו של אליהו, כך שלא אוכל מי יודע מה לקדם את המשחק, יש למישהו לינק לארכיון תסריטים שאינם שוברי קופות?

Piece of Wood

New member
לא חייבים לקחת מתוך תסריט../images/Emo182.gif

זה גם יותר קשה ככה.... אפשר לקחת תירגום או לנסות להזכר באנגלית למשפט יחסית מוכר שיש סיכוי שמישהו יזכור
או שאני פשוט ממש סנילית...

Elijah Wood

New member
חח אני לא זוכרת בדיוק מי למי

אבל זה בהחלט מסיוט בחדר המורים שהם מתווכחים שהחייזרים שלהם אמיתים ושכל הבמאים הנ"ל ראו אותם גם!! או שהם בכלל כאלה!!:|

moe7

New member
בהחלט

קול עקבוד! היש למישהו רעיון לציטוט נוסף?

למעלה