משחק חדש!

משחק חדש!

אני שמה שמות של השחקנים וכול אחד כותב אם איזה שחקן הוא הכי רוצה להיפגש..!ושמים ליד שם השחקן את הסמל הזה:
רשימת השחקנים..(למטה) 1)ספיר דרמון..(יעל) 2)אלמה בן זאב..(מור) 3)אדם הירש..(תומר) 4)רועי וינברג..(איתי) 5)שרון דנטר..(איריס) 6)מיכאלה אלקין..(טלי) 7)גור מורד..(אורי) 8)יוהנתן שיינברג..(ריקרדו) 9)תם גל..(יוהנתן) ואני מקווה שלא שחכתי אף אחד..אז בואו נתחיל לשחק

../images/Emo127.gif אלמה ורועי

למרות שאני מתה על מלא משם אבל אני יכלתי לבחור רק אחד אז בחרתי בסוף 2.. רועי ויינברג הוא שווה בטירוף הוא כוסון אין אני מתה עליו הוא חמודדדדדדדד ואלמה היא פשוט מ-ק-ס-י-מ-ה~!!! אני מעריצה אותה על הכישרון שלה והיא ממש חמודה...!!!! אלמה פליזזזזזז תעני לי מתי שהו אני מתה לדבר איתך.. (כנ"ל לרועי ויינברג, אדם הירש, תם גם, שרון דטנר וכו' וכו'..)

../images/Emo127.gifרועי../images/Emo127.gif

למה?? אתם שואלים אותי?? תסתכלו בעצמכם או כמו שאומרים תסתכלו ותתוכחו!

1dana1

New member
../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif עם גורושש! ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif

1dana1

New member
../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif עם גורושש! ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif

../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifספירו'ש ורועיו'ש../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

עם ספיר אהובתי!!!!!!!!! ורועי אהובי!!!!!!!!!

ayeltush1

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif|ברור שאת יהונתן בעלי

חלום שלי לפגוש אותו רק חבל שהו מרעננה ואני מאילתתתתתתתתת
אבל אולי יום אחדדדדד מי יודעעעעעעעע?
שובל אחלה שרשור אהבתי מואהההההה!!
איילת

למעלה