משחק לאחרונה

משחק לאחרונה

ענו ..ולכל המתנגדים אתם מוזמנים לנסות..זה כיפפ , לא?! איזה שיר שמעתם לאחרונה? איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה? מה שרשרתם לאחרונה? מה לבשתם לאחרונה? מה שתיתם לאחרונה? מה אכלתם לאחרונה? עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? עם מי נפגשתם לאחרונה? כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)? עם מי התנשקת לאחרונה? עם מי רבת לאחרונה? מה למדת בביצפר..לאחרונה? עם מי התכתבת לאחרונה? מה עשית לאחרונה? טופפ נו אנ'לא אשגע אותכם ןפו אסיים ! לובב אותכם !

gordi13

New member
טוב...

השמחק הזה ניראה לי מטורף אבל אני ינסה לענות עליו אז כרכה איזה שיר שמעתם לאחרונה?שמעתי את השיר של 406(הטנלובלה) איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?יס ויקנד tae o.c מה שרשרתם לאחרונה?היום מה לבשתם לאחרונה?פיגמה(אני עדין לובשת) מה שתיתם לאחרונה?קולה מה אכלתם לאחרונה?ג'חנון עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?עם חברה עם מי נפגשתם לאחרונה?חברה כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?לא זוכרת אבל הרבה עם מי התנשקת לאחרונה?חבר עם מי רבת לאחרונה?אמ...חברה מה למדת בביצפר..לאחרונה?היסטוריה עם מי התכתבת לאחרונה?חברה מה עשית לאחרונה?רשמתי את ההודעה הזאת!!! טוב ניראה לי שעברתי את זה!!! הידד

../images/Emo41.gifת~ש~ו~ב~ו~ת../images/Emo41.gif

איזה שיר שמעתם לאחרונה? אם... סבא טוביה... אצל דודים שלי..
איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה? לשחרר את וילי 2
מה שרשרתם לאחרונה? אה ... תשובות לשאלות כמו אלה... שנקרא זה או זה
מה לבשתם לאחרונה? ג'קט מכנס חולצה תחתונים גרביים נעליים מעיל וצעיף...
מה שתיתם לאחרונה? קולההההה
מה אכלתם לאחרונה? ג'חנון ופיצוחים
עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? עם בת דודה שלי הקטנה שאמרה לי שיש לה מעיל צעיף וכובע חדשים
עם מי נפגשתם לאחרונה? עם דודים שלי
כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)? מתנה לרוני סופרסטאר בחמישים שקל (כי אני הולכת למפגש מעריצים)
עם מי התנשקת לאחרונה? עם בת דודה שלי
עם מי רבת לאחרונה? עם.... אה.... אין לי מושג.. אוליי עם אמא שלי... לא זכור לי שרבתי לאחרונה
מה למדת בביצפר..לאחרונה? תנך.... עם מי התכתבת לאחרונה? עם בת דודה שלי (א~ח~ר~ת)
מה עשית לאחרונה? שוטתתי לי ברחבי הרשת (הייתי באינטרנט) והורדתי משחקים למחשב הנייד...

4קטיה

New member
ננסה...!..:)

איזה שיר שמעתם לאחרונה?ממעמקים!!..{שיר יפה} איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?ממ...פלוריסיינטה..{שידורים חוזרים} מה שרשרתם לאחרונה?ת'הודעה הזאת!!.. מה לבשתם לאחרונה? פיג'מה!.. מה שתיתם לאחרונה?קולה..{טעיםם} מה אכלתם לאחרונה? ציקס{יאמיי} עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? חברה עם מי נפגשתם לאחרונה? אמא שלי{חח...סתם סתם...עם המקלחת}..!!. כמה כסף בזבזת לאחרונה? וואלה?!..לא זוכרת..{אבל עשיתי נזם מתי שביזבזתי לאחרונה... עם מי רבת לאחרונה?אפ'חד... מה למדת בבצפר לאחרונה? הבעה בעעעעעעעעע עם מי התכתבת לאחרונה? מתכתבת עכשיו!....כל מיני! מה עשית לאחרונה? כתבתי ת'הודעה התקועה הזאת!!.. יאללה סופ סופ עברתי את זה!!..

הינה!

איזה שיר שמעתם לאחרונה?של פלוריסיינטה לא זוכרת ת'שם איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?לא ראיתי היום טלוויזיה מה שרשרתם לאחרונה?לא זוכרת מה לבשתם לאחרונה?ג'ינס וחולצה מה שתיתם לאחרונה?קולה מה אכלתם לאחרונה?קורנפלקס בארוחת בוקר עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?עם חברה שלי עם מי נפגשתם לאחרונה?אתמול עם החברות שלי כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?300 ומשו הלכתי לקנות בגדים חדשים! עם מי התנשקת לאחרונה? עם כל הכבוד אני בת 11 עם מי רבת לאחרונה?עם דודה שלי מה למדת בביצפר..לאחרונה?חח... מה? עם מי התכתבת לאחרונה?עם חברות שלי באיסי! מה עשית לאחרונה? שתיתי תרופות ותה!

שליייייייייי..(תשובות)

איזה שיר שמעתם לאחרונה?אובססיון-שיר מקסים!!!! איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?the o.c מה שרשרתם לאחרונה?לא זוכרת!!! מה לבשתם לאחרונה?מה שאני לובשת עכשיו-ג'ינס וסווטשר ורוד..אמממ..דפוקק מה שתיתם לאחרונה?דיאט קולה מה אכלתם לאחרונה?מילקי עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?עם ידיד שלי עם מי נפגשתם לאחרונה?עם כמה חברות כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?150 עם מי התנשקת לאחרונה?עם ה-X עם מי רבת לאחרונה?עם ההורים מה למדת בביצפר..לאחרונה?אמממ...המלכת שאול עם מי התכתבת לאחרונה?עם ידיד שלי מה עשית לאחרונה?הייתי אצל חברה שלי..והיה משעמם רצחח

אני אני אני אני אני אני אני

איזה שיר שמעתם לאחרונה? ONLY YOU איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?אעמ..לולו..טחח כפרע עליה.. מה שרשרתם לאחרונה? את המשחק מה לבשתם לאחרונה? פיג'מהמה פיג'מה מהמה פיג' פיג' פיג'מהמה מה שתיתם לאחרונה? ממ..מים מה אכלתם לאחרונה?קוסקוס,מרק סלט ירקות עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? אעמ..חברה צ'לי עם מי נפגשתם לאחרונה? חברות צ'לי כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)? אעמ..8 שקל בלונים.. עם מי התנשקת לאחרונה? אעמ..ידיד עם מי רבת לאחרונה? אעמ..חברה מה למדת בביצפר..לאחרונה? ערבית..משו דפוק לאללה עם מי התכתבת לאחרונה? חברה מה עשית לאחרונה? מסיבת הפתעה..

שלי!!!!!

איזה שיר שמעתם לאחרונה?אאאאאאאאמ........ משהו של בריטני אני חושבת.... איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה? זוג טרי....(ג'סיקה סימסון וניק לאשי) מה שרשרתם לאחרונה?לא יודעת... מה לבשתם לאחרונה?ג'ינס וגופיה מה שתיתם לאחרונה?ספרייט מה אכלתם לאחרונה?שניצל... עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?עם הילה טוביאן!!! סתם לא.. אבל יש לי ת'מספר עם מי נפגשתם לאחרונה?עם שני חברות שלי( עדי וטל) מאמי של ילדות.... כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?120 עם מי התנשקת לאחרונה?עם אף אחד.... עם מי רבת לאחרונה?עם ידיד שלי.. מה למדת בביצפר..לאחרונה?אלגברה עם מי התכתבת לאחרונה?עם ...... צליל!!!! מה עשית לאחרונה?דיברתי בטלאפון

../images/Emo41.gif ../images/Emo110.gif שלי כנסו.!!!../images/Emo110.gif ../images/Emo41.gif

איזה שיר שמעת לאחרונה? אמממ לא הייתי כל היום בבית, אז כך ש.... לא שמעתי אף שיר....
איזה תוכנית טלויזיה ראיתם לאחרונה? יס וויקנד... מה שרשרתם לאחרונה? את המשחק "מה לאחרונה"... חחחח מה לבשתם לאחרונה? טרנינג אפור עם פסים דקים אדומים ליד הכיסים וחולצת קשירה אדומה... (וסווצ'רט אפור) מה שתיתם לאחרונה? אמממממ סיידר תפוחים... מה אכלתם לאחרונה? גליליות... (זה הגליליות שיש בפנים שוקולד) עם מי דיברתם בטלפון לאחרונה? עם הילה טוביאן!!!, אני גילי ושי. התקשרנו אליה (יש לנו את הפלא שלה) והיא לא ענתה היה רק את המזכירה שלה..(חחח היא מה זה מאמי) והשארנו לה הודעה.... עם מי נפגשתם לאחרונה? (עם חברה שלי שי), עשינו משהו בלי רשות חח והלכנו למדריכה שלנו להתוודות... חחחחח, אבל היא אחלה של מדריכה והיא לקחה את זה בכיף ובצחוקים.... כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק.. חפיפוש)? אממממ ואאי לא זוכרת חחחחחח עם מי התנשקת לאחרונה? חסוייייייי
עם מי רבת לאחרונה? מממ אף אחד.!!! אני שולם עם כווווווווווולםםם!!!! חחחח מה למדת בבי"ס לאחרונה? ממממ לא זוכרת יכול להיות שאלגברה?! או אקטואליה... לא זוכרת... עם מי התכתבת לאחרונה? עם ידיד שלי, אבל בידיוק עכשיו גילי שלחה לי הודעה חחחח (באיי סי) מה עשית לאחרונה? במחשב, אבל לפניי זה אני וחברה שלי הסתובבנו בקיבוץ היה כזה מצחיקקקקק!!!!!

הנהההה../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

איזה שיר שמעתם לאחרונה?אממ שלכת איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?כל זה לא ממש ראיתי אח שלי לידי וראה את זה את הצצתי..
מה לבשתם לאחרונה?פיג'מה.. מה שתיתם לאחרונה?קולה מה אכלתם לאחרונה?ארוחת צוהריים|יאמי||יאמי| עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?חברה שילי עם מי נפגשתם לאחרונה?אחי
כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?מאיפה לי..נראה לי 8 שקל

אתושששש

New member
~*~התשובות שליייייייייייי~*~

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יחפשש לו ילדוני אחר.. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מפני ש.. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? פרההה.. =] 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? כמה שיותתררר 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין ליי 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? אווו אייי אההה 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? שמיים כחולים של מלי לוי ושמעון גרשון 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חחחחח מה זה השאלה הזאת 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכיםםםם 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? לא יגרום לי אני פשוט ילבשש.. =] 11. האם יצא לך לשבור קיר? לאאא.. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לא יודעתת.. =\ 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? לבןן.. 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא.. 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדוםם 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו'ש 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיואוווווווווווווווו.. 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? חרא עליהםם..!! (מי שדורס..) 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? ילד חמוד בן 15 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לייי.. 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? שובר רגלל 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי החדק מפריעה להם לבעוט בכדור 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כמו שחתולים לא יכולים לחלות בכלבת =]] 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 1.. מה לא מספיקק.. =] 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לאאא.. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? הכללל.. (זה כבר לא היה בודד..) 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בגדיםם 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? לא משנההה.. 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? כמה חברים באו לבקר אותך באףף..?!??! חחחחחח.. =] 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם הדמיוניות (המצאה של הרגעע) 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? קנאות.. די מפריע.. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? איייייייייי איייייייי 34. מה היה הספר האחרון שקראת? סודות נעוריםם 4 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לאאאאאאאאאאא... 36. האם אתה חבר בכת השטן? לאאאאאאאאאאא.. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? פרצוף שמח.. =] 38. האם אתה אלוהים? לא שיודע לייי.. 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? נראהה לי.. בעצם לא.. אולי כןן!??!? =] 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? לא יודעתתת.. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אורביטטט.. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא.. 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא.. 44. האם ננשכת ע"י עז? לא.. 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא.. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? בחורף אפור לאאא???! 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? היה כייף.. 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? למה לאאא.. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? יש רק 99 =]]] 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? יצורר??!?! 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? אני עדיין קטןן.. =] חחחח.. סתם לא יודעתת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? לא זוכרתת.. 54. על מה אתה חושב כרגע? על התשובותת לשאלוןן.. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? להוריד לה ת'פרופיל.. =] 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא זוכרתת.. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקתת.. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? סלט איכס ביחסס 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? בעזרת האפונהה.. =] 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעתת.. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? לא כדי לדעתת.. 62. מה עושה לך את זה? חיוךך ועיניםם.. 63. מה זה היפי? היפרקטיבי =] 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? אנרףף.. 65. מה היית בגלגול הקודם? שאני ידע אני יגידד לכםם.. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? אממ.. שאני יהיה בגלגול הבא אני יבוא לענות לכם.. 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אין שומדבר מוזר.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לאאא.. אני מלאךך =] 69. האם אתה בעד אונס דובים? חס וחסססססס 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? תמיד יש ת'שאלה הזאת ותמיד אני לא יודעת מה לענותת 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני שובעיים.. היה לי נזלת וכאב לי הגרוןן 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? שלא יזהוו אותו 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא יודעתת מה זההה.. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולההה =] 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ספורט!!! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ישדוד בנקק.. =] 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? יוריד אותו במהרהההההה.. 78. על מה תקבל פרס נובל? אממממ לא יודעת.. 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה זההה?!?! 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? טינקי ווינקייייי.. 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שליייייי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא רוצה לספרר.. =] 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? --- לא יודעתת.. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? אין כזה.. 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אניייייייי 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה 5 לא מתחלק ב- 9 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? אמממממ.. לא יודעתת.. לא אוכלת אותם גם שהם בחיים.. 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? ברוקוליייייייי 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי זה שיעור ספורטט.. 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שומדברררר 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? נעים מאוד.. כמה זמן אתה כבר פה.. 92. מה חי בעליית הגג? עכבריםם.. 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? תחרות יופיי.. 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? אין כולם תואמותת.. 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת על ההודעה באיסיי שיש לי עכשיוו.. =] 96. למה מגלחים כבשים? כדי שיהיה צמרר.. 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? נרקודד יחדד... =] 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. ורודדדדדד.. כאילו שיואווו.. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי הכלב היה צריך פיפי.. חחחחחח.. לא יודעת מה איתכם אבל אני נהנתי לענות אל השאלון.. מי שחיבר אותךךך ריספקטטטטטטטט.. אתם במילא לא תקרוא ת'תשובות אז לא משנה.. =] אוהבת אתוו'ש

אתושששש

New member
התשובות הנכונותתת שליייייייי

איזה שיר שמעתם לאחרונה? barbie girl לפני כמה דקותת.. איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה? פלורסיינטה שידור חוזר שתי שניות ובאתי לפה.. מה שרשרתם לאחרונה? לא שירשרתיי.. מה לבשתם לאחרונה? ת'פיגמה שלי.. (שהיא עכשיו עליי..) מה שתיתם לאחרונה? לא זוכרתת.. =\ מה אכלתם לאחרונה? קרונלפקס שוגי חום לפני שעה בערך.. עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? עם חברה שלייייי עם מי נפגשתם לאחרונה? עם המשפוחהה.. כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)? 260 נראה לי.. חלק של אמאא.. =] עם מי התנשקת לאחרונה? ------ עם מי רבת לאחרונה? אחותייי מה למדת בביצפר..לאחרונה? פונקציהה קווויתת.. עם מי התכתבת לאחרונה? חברהה.. מה עשית לאחרונה? עניתי אל שאלונים בפורום.. =] ניייייייייייייייסס.. ריספקטט לכותב\תתת.. אוהבתת אתוו'ש

דניאל866

New member
אוקיי...

איזה שיר שמעתם לאחרונה? יא של מוש בן ארי איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה? הברבור אתמול בלילה מה שרשרתם לאחרונה? את זה מה לבשתם לאחרונה? ג'ינס וחולצה צהוב ירוק מה שתיתם לאחרונה? קולה=) מה אכלתם לאחרונה? קליק עם מי דברתם בטלפון לאחרונה? חברה שלי שיר עם מי נפגשתם לאחרונה? עם אחותי חחחח כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)? מממ מאיפה לי אמא שלי משלמת! עם מי התנשקת לאחרונה? ************** עם מי רבת לאחרונה? עם אחי מה למדת בביצפר..לאחרונה? לא זוכרת עם מי התכתבת לאחרונה? עםם כרמית חברה שלי מה עשית לאחרונה? פיפי, סתם חחחח אמממ ציירתי

טוב נו..נענה...

איזה שיר שמעתם לאחרונה?"הבגידה"-מושיקו איזה תוכנית טלויזה ראיתם באחרונה?ערוץ 24.. מה שרשרתם לאחרונה?לא חשוב מה לבשתם לאחרונה?ג'נס וחולצת בצפר בלאט מה שתיתם לאחרונה? שוקו שווצרי מהמכונה של בצפר חחחח מה אכלתם לאחרונה?פיצה עם מי דברתם בטלפון לאחרונה?יסמין עם מי נפגשתם לאחרונה?אביב... כמה כסף בזבזת לאחרונה (קצת דפוק..חפיפוש)?2.5 עם מי התנשקת לאחרונה?אביב מי אמוררר עם מי רבת לאחרונה?גילי..חברה שלי מה למדת בביצפר..לאחרונה?מתמטיקה עם מי התכתבת לאחרונה?ידידה של אחי מה עשית לאחרונה?הקלדתי למורושישי :)

למעלה