משחק ענתיק מהעבר?

ALiCiA SpInNeT

New member
משחק ענתיק מהעבר?

זוכרים שעשינו, בהתחלהבהתחלה, משחק כזה של דברים שקשורים לאליהו, נגיד אני אומרת "ליב טיילור" בהודעה אחת, ואז בא מישהו אחר וצריך למצוא את הקשר לאליהו, לדוגמא, "ליב טיילור - שר הטבעות - אליהו" בלהבלהבלה. כמובן שעדיף שהרמה תהייה קצת יותר מתוחכמת וקשה:X זוכריםזוכריםזוכרים? ;; אז!!! - אנא מיצאו לי את הקשר בין סרטי 'צעקה' לאליהו:O אבל בבקשה. רק אחד על כל שאלה. טוב, אם יש לכם משהו ממש מקורי, וזה, אז בסדר. :{ כמובן שזה שעונה צריך להוסיף שאלה משלוP: תודה! נו.

מיה ווד

New member
../images/Emo13.gif

קורטני קוקס --> שיחקה עם ג'אניפר אניסטון כמובן ב"חברים" --> הייתה לפחות נשואה לבראד פיט --> שיחק עם אורלנדו בטרויה --> וזה כבר מובן מאילו... שון פן ...

ALiCiA SpInNeT

New member
על זה חשבתיD:

שון פן - היה בן זוג של מדונה בעברם הרחוק - (שרה את שיר הנושא של) אוסטין פאווארס - אליזבת' הארלי - יו גרנט - ברידג'ט ג'ונס - רנה זלווגר. עכשיו, מכאן אפשר גם - ג'ים קארי שהיה בן זוגה, ואז ל - ג'ניפר אניסטון עם ברוס הגדול מכולם וכל זה. וגם - קת'רין זיטה ג'ונס ששיחקה איתה בשיקאגו - אושן 11/12(היא גם שיחקה שם, נכון?:O כי אם לא אז ל - ריצ'ארד גיר, ואז - ג'ולייה רוברטס ואז אושן 11/12 שזכורה לי אחת מהןO___o) - בראדלי פיט - אורלנדו בלהלבלהלה. טוב. הקשר בין גזר לאליהו:X

מיה ווד

New member
חחח אני חשבתי על משהו ממש פשוט...

למרות שכמה שזה יותר מסובך זה יותר מעניין... אבל הנה בכל זאת... שון פן שיחק עם דקוטה פנינג ב" קוראים לי סם"->ודקוטה שיחקה עם מירנדה אוטו ( אואין בשרה"ט ) במלחמת העולמות ...
גזר ואלייז'ה...מממ דורש מחשבה ..

ALiCiA SpInNeT

New member
"קוראים לי סאם" *___________*

נו, מחשבה, זה כל הכיף פה.
ומי זוכר שמות של אנשים משה"ט:X

מיה ווד

New member
אממ.. לאוו דווקא

לזכור תשם פשוט מזהים אותה.. חח לא משנה.. ובקשר לאלייז'ה ולגזר... הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה קטע משרה"ט מאחוות הטבעת בתחילת הסרט כשההוביטים ( מרי פיפין פרודו וסאם) מתגלגלים אחד עך השני כשהם נופלים במן גבעה כזאת.. אז כשהם נופלים מרי אומר בסוף שהוא חושבת שהוא שבר משהו.. גזר.. חח אני בטוחה שלא ככה התכוונת אבל אין לי מושג שמישהי אחרת תנסה..

ALiCiA SpInNeT

New member
כן, פשוט,

אני לא זוכרת יותר מ-4-5 הדמויות הראשיות:X עכשיו אם הייתי קוראת את הספר המצב בטח היה שונה. אבל לא קראתי. ז"א. התייאשתי באמצע ההוביט. לא,לא, אל תסגרי את החלון לפני שהתחלתי לדבר לעניין! הנה! זה! לא התכוונתי לזה. ולא חייבים להשתמש באסוציאציות של סרטים בלבדP:

מיה ווד

New member
חחח מה ? ? ?

לא הבנתי... או.קיי פשוט נמשיך הלאה... אממ או.קיי מצאתי אחד טוב!
ג'רי סיינפלד

למעלה