משחק שבועי נוסף שנגנב מפורום.

7שילי7

New member
משחק שבועי נוסף שנגנב מפורום.

טוב אז זה הולך ככה. כל שבוע אני שואלת את השאלו הנ"ל ואתם עונים עליהם: שיר מושמע? דיסק בדיסקמן? דיסקים במערכת? שיר אחרון שהושמע בMP3? דיסק אחרון שנקנה? דיסק נחשק לקניה? הופעה אחרונה שהייתם בה: הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: השאלה המתחלפת [כל שבוע אני ישאל שאלה חדשה]. סבבה? ידעתי שתסכימו. אני אשאל את השאלות כל יום... מממ... חמישי. כסגירת שבוע. והשאלה המתחלפת אינה חייבת להיות קשורה במוזיקה [למרות ששאר השאלות כן על מוזיקה]. השאלה המתחלפת להיום היא: כמה רחוק תגיעי כדי להגשים את חלומך הגדול ביותר?

מיה ווד

New member
עונה נה נה.. ../images/Emo13.gifחח.. יום ארוך בבצפר

שיר מושמע? hide and seek דיסק בדיסקמן? דיסקמן...? לא שמעתי בדיסקמן כבר 4 שנים אולי.. דיסקים במערכת? נתייחס לשירים במחשב... אממ מסובך יש הרבה.. שיר אחרון שהושמע בMP3? קול... של גוון סטפני..חח ישן נושן נכון?! ( זה לא נותן לכתוב נורמלי באנגלית) דיסק אחרון שנקנה? לא נקנה... דיסק נחשק לקניה? אין אף אחד נחשק.. הופעה אחרונה שהייתם בה: חח הופעה האחורנה שהייתי אני הופעתי.. חח סתם.. הראתי דיאלוג בתאטרון... הופעה האחרונה נראה לי הייתה של עברי לידר.. הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: אממ לא מתכננת.. השאלה המתחלפת: אני אעשה כמה שאני אצטרך לעשות (או במילים אחרות כל דבר) כדי להגשים את חלומי.. חחח

פירחון 1

New member
תשובותבות../images/Emo42.gif

שבוע אני שואלת את השאלו הנ"ל ואתם עונים עליהם: שיר מושמע?: politik של coldplay דיסק בדיסקמן? שוטי הנבואה דיסקים במערכת? שייגעצ שיר אחרון שהושמע בMP3? בMP של חברה שלי....stereway to heven אם ככה כותבים את זה... דיסק אחרון שנקנה? X&Y של coldplay דיסק נחשק לקניה? parachute של coldplay הופעה אחרונה שהייתם בה: פורטיסחרוף הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: ברי סחרוף בהופע אקוסטית השאלה המתחלפת [כל שבוע אני ישאל שאלה חדשה].

7שילי7

New member
יש משו לא של תכניתקרה אצלך עכשיו??

אוהבת אותך. מצטערת שלא יצא לי כמעט לראות אותך היום. :p

Gaunt

New member
../images/Emo125.gifגמאני../images/Emo141.gif

שיר מושמע? A TU LADO של RBD דיסק בדיסקמן?
הפסקול של פנטום האופרה. דיסקים במערכת? הבלק אייד פיז - MONKEY BUSINESS
שיר אחרון שהושמע בMP3? אין לי לצערי
דיסק אחרון שנקנה? אה... לאזוכרת
אה, כן! הדיסק החדש של שאקירה
דיסק נחשק לקניה? הו... הדיסקים של RBD
רק חבל שהם לא נמכרים בארץ
הופעה אחרונה שהייתם בה: פלוריסיינטה, בפסח
הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: אני לא מתכוונת... השאלה המתחלפת: כמה רחוק תגיעי כדי להגשים את חלומך הגדול ביותר? אני בינתיים רחוקה מהחלום הגדול ביותר שלי... אבל אני אעשה הכל

מתוקה777

New member
תורי! :)

שיר מושמע? in bloom של nirvana דיסק בדיסקמן? של לינקין פארק
דיסקים במערכת?אין לא שמתי
שיר אחרון שהושמע בMP3?אממ וואי שיר צרפתי מהארוויזיון 65
דיסק אחרון שנקנה?לא קונה דיסקים
דיסק נחשק לקניה? אממ של אבבא חחחח
הופעה אחרונה שהייתם בה: לא הולכת להופעות
הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת:לא מתכננת

../images/Emo151.gif תשובות!! ../images/Emo13.gif

שיר מושמע? the ghost of you- my chemicel romance
דיסק בדיסקמן? אממ לינקין פארק דיסקים במערכת? וואו כל מיני.. בעיקר רוק, מטאל וכאלה
שיר אחרון שהושמע בMP3? שיר של KEANE דיסק אחרון שנקנה? חח זה היה ממזמן.. נראה לי now 10
דיסק נחשק לקניה? הדיוידי שר הטבעות נחשב? חח זה דיסק לא?
הופעה אחרונה שהייתם בה: וואץ ממזמן, לא זוכרת.. הופעה בבי"ס נחשבת?
? הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: לא יודעת..לא הולכת כל כך להופעות אין מי ששווה את זה.. תביאו לי זמר מחוץ לארץ אני יבוא
השאלה המתחלפת להיום היא: כמה רחוק תגיעי כדי להגשים את חלומך הגדול ביותר? אז ככה... מה שאנחנו צריכים לעשות בחיינו הוא בעצם שיהיה לנו תקוות וחלומות, להיות טובים יותר במשהו.. ואני מאמינה שאני יעשה הכל כדי להגשים אותו(חח גם לגבי אלייז'ה ווד
) אחלה שאלון,אהבתי

למעלה