"משטרה" יצא רשמית כסינגל שלישי מהאלבום!!!

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
"משטרה" יצא רשמית כסינגל שלישי מהאלבום!!!

אני מברך על הבחירה. בהחלט שיר שראוי להיות סינגל. השיר האהוב עליי בכל האלבום. רק דבר אחד אני מאוכזב - הקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=NyxnG-pSO5M לא חראם עם הקליפים של לשיר עם הלהקה וזהו? נו באמת. דודו אתה יכול הרבה יותר וכבר הוכחת את זה בקליפים המגניבים של זוזי, הלילה לא, איזה יום... וזה לא שזה שיר פרווה שקשה להמציא לו עלילה. דווקא לשיר יש עלילה ברורה ואפשר היה לקחת את זה באמת לתוך חקירת משטרה. אוף איתך! *הולך לחפש אם יש איפשהו ביקורות על הסינגל*

גם עליי../images/Emo8.gif

הכי התחברתי לשיר משטרה ולבסוף מתרגלים להכל אבל כמו שאמרת ארתור הקליפ באמת מבאס לא קשור ביכלל הקליפ לשיר ..

nuna19

New member
גם בדיוק בזמן הוא קליפ מעולה!

וברח לי באיזה קליפ דודו תלוי הפוך... אבל זה גם שווה... :)

nuna19

New member
ו... ו.. רגע!!!!

גם שכחתי לאהוב זה קליפ ענק! למרות איך שדודו נראה בסוף... איך הוא נתן לבחורה הזאת לכסח אותו ככה... :/

RTur

New member
משום מה אני לא זוכר את הקליפ של בדיוק בזמן..

הקליפ שהוא תלוי הפוך זה "מתוך בחירה". לא הייתי אומר שהוא קליפ טוב.. הוא נראה כמו סתם אוסף של "לא היה לנו מושג מה לצלם אז צילמנו מה שיצא ושמנו את השיר ברקע" חוץ מהקטע שהוא הפוך אבל זה לא נראה כמו קליפ עם קונספט מסויים או משהו שהייתי אומר עליו וואו... לעומת הקליפ של "זוזי" עם כל הגיטריסטים בהתחלה שזה פשוט אדיר (רק חסר לי גיא וזיגו שם חחח) וזה גם מצולם וערוך יפה.. (זה כמובן בהשוואה לקליפים אחרים בארץ חח)

nuna19

New member
הקליפ של בדיוק בזמן

זה הקליפ שמציירים את דודו. התמונה שנמצאת גם על הסינגל. ואני מתה על הקליפ הזה.

למעלה