משמעות

משמעות

שלום לכל, אשמח לקבל מסר/הכוונה
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.
ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים או לנקות.
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה? אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?
אשמח לעזרה
תאריך לידה 21/3/83
תודה!
גרגר

מחפשת משמעות לחיים שלי

שלום לגרגר יהלום איזה שאלה מקסימה שאלת.

הגדרת את עצמך כ"אדם לא קונבנציונלי" מה שאפשר לך לערער בשאלה כל כך עמוקה "מחפשת משמעות לחיים שלי".
מיום בריאת האדם הראשון ועד היום אנו מחפשים תשובה פשוטה לשאלה כל כך עמוקה: למה אנחנו חיים?
גדולי הפילוסופים, פסיכולוגים, הוגי דעות ואנשי דת ניסו למצוא תשובה לשאלה הזו. אבל אם נשאל את רוב האנשים למה אנחנו חיים? ככל הנראה לא נמצא תשובה מספקת. בעידן בו כולם נמצאים במרדף אינסופי אחר קריירה, כסף ומה לא? למי יש זמן לעצור ולחשוב בשביל מה ולמה אנו חיים?
אברהם אבינו חיפש משמעות מעבר לחיים האלה. הוא חיפש את הכוח הנצחי שמפעיל אותנו, אבל אברהם היה חריג בחברה הבבלית השאפתנית בה הוא חי וכך אולי גם בימינו. היום קל לנו להיסחף בזרמי החיים או לרדוף אחרי רגעים של תענוג חולף. למה? כי כולם עושים את זה, כי ככה חונכנו ומי בכלל מאמין שאפשר אחרת?

מימוש עצמי אמיתי דורש שינוי בתפיסה שכל אחד מאיתנו חלק ממערכת אינטגרלית אחת.

מהמספרים המתקבלים ממפת הלידה הנומרולוגית - רוחניות גבוה. חייבת תנועה מתמדת, אוהבת ללמוד וללמד, זקוקה ואוהבת חופש פעולה.

חנן חיים

למעלה