משנה מקום משנה מזל

משנה מקום משנה מזל

היי כולם
, החלטתי לכתוב לכם קצת על עצמי בפתחו של שינוי המתרחש בימים אלה במקום העבודה שלי. אז ככה... אני עובדת במשרד נסיעות של ההורים שבו יש הרבה מחלקות: תיירות נכנסת, יוצאת, אופרציה, חשבונות, מרכז הזמנות וכו' חלק מחלקות עברתי וחלק עדיין לא.. בעיקרון אני משתדלת כמו ADHD טובה, לא להיות יותר משנתיים במקום אחד
אני מתרגשת לקראת השינוי הקרב.. היום אני עובדת בתיירות פנים-מכירות, וממחר אני אחלק את יום העבודה שלי (9 שעות) בין מחלקת החשבונות למחלקה שאני עובדת בה כרגע. לשמחתי אני אעבוד תחת החשב ולא אצטרך לסדר הרבה דברים בעצמי (יש לי בעיה ענקית!!! עם סדר וניקיון) אני כולי קופצנית לקראת מחרררררר (האמת שההורים שלי בישלו את השינויים במשרד במשך חודש אז הייתי עדה לכל התהליך) וזו הזדמנות פז להציע לכל החבר'ה לקרוא את "מי הזיז את הגבינה שלי?" - ספר מדהים ונבון על השינוי והזרימה עם השינוי קצת היסטוריה על עצמי סתם לחלק עם החבר'ה.. בגיל בית הספר כולם ידעו שאני מופרעת לחלוטין אבל אף אחד לא קישר לכלום. כשלמדתי אנגלית לתואר, המורה שלי לקורס "הוראת אנגלית כשפה שניה ללקויי למידה" קלטה את ההתנהגות שלי והציעה לי ללכת לאבחון (בגיל 19). אובחנתי כ- ADHD וקיבלתי ריטלין לתקופה מסוימת בשבילי היה קצת מאוחר לשנות הרגלי למידה ולכן לצערי לא השלמתי תואר. למזלי אבא שלי מחזיק כמה בתי עסק ויכולתי להשתלב בעסק המשפחתי. אז זהו זה חברים זו אני

kniaper

New member
../images/Emo13.gifשמחתי להכיר

אני בהחלט מזהה את הקופצנות המתרגשת לקראת השינוי גם אצלי. רק התרגשות או גם חששות? הרבה הצלחה בתפקיד החדש.

גם וגם

ברור שישנם גם כמה חששות.. זה הרי תפקיד די "מתוקתק" - אבל שמתי לי בראש שעוד יודו לי על עבודתי הקשה ואחרי שאני אתבסס שם אולי אבקש לנהל את משאבי אנוש... חלומות בגדול?

למעלה