"משנכנס..." - אלו דברים ישמחו אתכם?

brad pitt 19

New member
"משנכנס..." - אלו דברים ישמחו אתכם?

"משנכנס אדר מרבים בשמחה" יש כאלו שארוחה טובה תביא את השמחה אל מחוזותיהם, יש שיעדיפו עריכת שופינג, קניית בגדים או משהו חדש, וכן כהנה וכהנה. אילו דברים יעלו לכם את המורל ואולי אף יגרמו למעט שמחה? מה יעלה את הפס העקום הדואג ליישר הרבה דברים, על פניכם?

שיהיה לי את אוסף הדרבוקות..

הכי יפה ונדיר.. בעז"ה.. =) ושאדע לדרבק.. ספץ!! חחח... אולי אתחפש לדרבוקה, מה אתם אומרים?? כבר נהיה לי פרצוף של עור וגוף מחרס.. חעחע..

אה, וואלה..!?

שבי עלי אחותי.. נגני.. תופפי.. חרטשי.. זה כיף.. סוף.. הכי מפרק..

N יxוe כלל

New member
עזבי =)

לה'ו אין לי כוח לרעש.. בת דודה שלי הקטנה לומדת לנגן על זה..חחח דווקא קלטה יופי..עשתה לי חור בראש ומספיק יש לי כלבה על הראש שבוכה כל שניה שאני ארים אותה =)

חעחעחעחע.. איזה קטעים..

קטנטונת מנגנת.. איזה מתוקה.. חח.. חמודה כדאי לך.. הכלב והתוכי שלי מנגנים איתי יחד.. חעחע.. צחוקים רצים.. =)

N יxוe כלל

New member
ממש לא מתוקההההההה

לה'ו לא ישנתי כל הלילה כי היא "בוכה" ומשחקת לי אותה פרצוף עצוב ועוד חירבנה לי בחדרררר איכככככככככככ
ועוד הוצאתתי אותה על הבוקר לטייל מזה לא כתוב עלי במשרה מלאהההההההה

5 שרוט

New member
היא

קשה להסביר במדויק, אבל זה הכנת קפה (או אולי יותר נכון,הטקס שמסביב להכנה) משתמשים בזה בעיקר בצבא.

elivnat

New member
הדברים שישמחו אותי...

להצליח בבגרויות... חחחח סתם, זה משפט כזה נדושששש אז הדבר שהכי ישמח אותי זה שאחותי תחזור לארץ ושכל האחיות שלי יחזרו בתשובה, וגם אחי, ו...מן הסתם-שאני אהיה מאושרת בע"ה.. נ.ב. למי שיש בדיחות יפות לשלוח??? אני די מבואסת עכשיו... לעזאזל, ר"ח אדר, צריכים להיות שמחים ואני מבואסת, אז יאללה, תעשו מצווה ושמחו אותי...

the ror

New member
מצליחים לפתוח או שסתם תקעתי 3

הודעות עם דברים שאי אפשר לקרוא(המחשב הדפוק שלי לא מצליח למשל...) (וזה 3 כי בשירשור אחר הוספתי עוד אחד 2+1,כן, צדקתי,זה שלוש,או שלושה,לא יודע...כנראה שלוש, חיחי.) ומפה לבדיחה קטנה מציאותית עם רעיון די מוכר: פרופסור באחד מההרצאות אמר לנו ש"ישנם 3 סוגי אנשים-אלה שיודעים לספור ואילו שלא. איזה כיף, פורים באופק....!!!!!! מקוה שהוצאתי לפחות מישהו אחד(או מישהי אחת) מהביעוס...

FuryUri

New member
חברים!!! אין יותר שמחה מלהיות איתם!

כמובן, קצת בשורות טובות במחוזותינו גם ישמחו אותי... כרגע אני די עצוב מהמצב בארץ (מכל בחינה אפרשית בערך ><). ואם כבר התחלנו עם תחפושות... למישהו יש משהו מצחיק לתת לי? חשבתי אתמול על עוגיית ג'ינג'ר >< אבל מי שאמרתי לה את זה בערך צחקה עליי :p אז הנחתי שההומר שלי מסובך מדי לאנשי העם הפשוטים :>

בקשה קטנה..

אם יסדרו לי אימפרזה טורבו 2006 מנוע 2.0 עם 268 כוחות סוס,12 צילינדרים,גיר רגיל,דוושות ספורט והנעה קבועה של 4ֳ—4 אני מאוד אשמח..אגב,אני אוהב צבע כחול..

למעלה