משפחה אומנת

JHJH4

New member
משפחה אומנת

הדעתי למסקנה שאני לא יכול לחיות יותר בבית שלי בגלל אמא שלי,שמשתלטת לי על החיים ומונעת ממני את הדברים שאני רוצה,מונעת ממני לנהל את החיים שאני רוצה. כמעט כל מה שעשיתי ואני עושה בחיים בא אחרי ריבים עם אמא שלי ובכי רב. חשבתי לצאת מהשפחה שלי ולעבור למשפחה אומנת כי נמאס לי לחיות בפחד מאמא שלי,היא אישה נורא עצבנית וחמת מזג,אני בן 15 וחצי ואני יודע שבשלב מסוים אני אצא מפה והיא כבר לא תוכל לנהל לי את החיים,אבל יש עוד כמה שנים עד לזה ועד אז אני לא רוצה לחיות כמו שאני חי עכשיו. לפני שבוע אמא שלי גילתה שאני מעשן סיגריות, היא ביטלה לי את כל החוגים וסגרה לי את המרתף ששם נמצאים התופים שלי ולשם אני מביא חברים ונמצא שם הרבה. השאלות שלי הן מתי ילד עובר למשפחה אומנת ובמה ובמי זה תלוי ? אני חייב לציין שהמצב הזה גם משפיע עליי בכיתה,משפיע על המצב הנפשי שלי וגורם לי להיות מדוכא מאוד.

דנה_כהן

New member
משפחה אומנת?

ריבים של בני נוער בגיל ההתבגרות, לא מהווה סיבה מספקת ליציאת מהבית ובפרט לא למשפחה אומנת. התהליך של הוצאה ילדים למשפחה אומנת, היא מורכבת ויש מאחורה חשיבה עמוקה, אם בכלל נכון להוציא ילד למשפחה אומנת, את ההחלטה מביאים לוועדות החלטה של הרווחה (בדרך כלל) והנטיה להוציא לילדים למשפחה אומנת, בדרך כלל בגיל צעיר. לי נראה שאתה לא עונה לקרטריונים להוצאה למשפחה אומנת, והריב עם אמא יעבור אחרי גיל ההתבגרות.

ניל´´י

New member
תשמח שאמא שלך דואגת לך!!!!

האם היית רוצה שאימך תתעלם ממך? גם במשפחה אומנת לא יאפשרו לך לעשן!!! בודאי שאצלי היית מקבל עונש הרבה יותר חריך... משפחה אומנת אינה מקופ מפלט לילדים בגיל הטיפשעשרה שאינם מסתדרים עם הוריהם.... לך, חבק את אימא שלך ושמח בחלקך כי היא נמצאת שם בשבילך ודואגת לך!!! ילדי האומנה נמצאים אצלנו משום שהוריהם הביולוגים אינם מסוגלים/יכולים לטפל/לדאוג להם.... ניל"י.

למעלה