משפחת רולן- הצצות וחשיפות

• פותח הנושא oehhe
  • פורסם בתאריך

oehhe

New member
משפחת רולן- הצצות וחשיפות

הקדמה חשובה: מפאת גילי המתקדם אינני זוכר מי מדרי האכסניה רמז שלרשותנו שלוש שנות אידיליה שלפני פרוץ הקרבות. מכיוון שרולן ואנוכי כבר מתגוררים יחדיו למעלה ממחצית השנה, אנו מצפים בכליון עיניים לבשר לכם בעוד שנתיים ומחצה על כשלון התיאוריה הנ"ל. להלן עוד כמה פרטים עלינו שיעזרו לכם לקבלנו אל חיק שבטכם: רולן ואנוכי עובדים למעלה משלוש שנים במרחק עשרות מטרים אחד מהשני ומכירים כבר שלוש שנים בתור סתם שני אנשים. לי לא היה מושג שרולן פנויה, ואני עצמי לא הייתי פנוי. היום שנינו יודעים לומר שכלל לא חשקנו איש ברעותו והמגעים (וורבלים גרידא) שהיו ביננו היו קצרים וקורקטים להחריד. גם כשידעה רולן שאני הולך ונעשה פנוי לא טרחה ליצור קשר. הייתה זו רולן שחמדה לה לצון ופנתה אלי בתור אנונימית בעזרת האייסיקיו (לא חשקה בי, רק להתריס ביקשה), כן כן, היא השתובבה, ואילו אנוכי לא ידעתי במי מדובר. וכך הכרנו כשני זרים מהתחלה. אייסיקיו הוביל לכוס קפה, ועוד אחת, וקצת תה לשם שינוי. כחלוף מאה ימים אני כבר דר בביתה ומהווה חלק בלתי נפרד ממשפחתה. אני הצטרפתי אל רולן ובנותיה כחבר משפחה מהמניין, צאצאיי שלי לעומת זאת, שומרים על קשר וביקורים כל אחר והמינון המועדף עליו. לא הכל הלך חלק מלכתחילה כמובן, ישנם גם יחסים בלתי סימטרים בעליל, לדוגמא: כלבם של משפחת רולן חיבב אותי מיד, אולם אני לא השבתי לו אהבה. המשך יבוא oehhe

תיקון קטן וחשוב

עניין שלוש השנים מתייחס בעיקר לדימוי האידילי שאנו רוצים ליצור בפנינו אנו ובפני הזולת. לאחר מכן- וכמובן זו אמירה שלא באמת מתיחסת לזמן מוגדר ,אלא לתקופת התפכחות.מהרצוי למצוי.לאחר מכן נמשך המסע הארוך.החיים. לגבי זוגיות.את בני זוגנו אנו בוחרים. לכן כמידת השקעתנו -מידת אהבתנו . או לפחות יש סיכוי לכך. לגבי הילדים של בני זוגנו.אותם אנו לא בוחרים והם חלק מעסקת החבילה. וזהו. על בן זוגי אני יכולה להשתפך שעות כמה אני אוהבת אותו. אבל זו לא חכמה. חלק ממהסכם שלנו הוא לאהוב.

rolan

New member
גירסתי שלי...../images/Emo3.gif

זה קרה ממש בטעות... זה נכון! חמדתי לי לצון וקראתי לאוהי באייסיקיו סתם כך. האמת? בעיני היה מין שחצן ומתנשא משהו וחשבתי שלא יענה לי - אבל אל תגלו לו... והוא, למרבה הפלא ענה ויותר מזה, היה חביב ומיד המיס את ליבי... עוד הרבה סיפורים יש על ההתחלה שהיתה מקסימה לכשעצמה, לכולם בוודאי, סיפורים דומים. אהבתי אל אוהי הולכת וגדלה עם הזמן ואף מתחזקת יותר ויותר ככל שילדינו מתגבשים במעין תא משפחתי חדש. אוהי מעניק ונותן לכולנו המון - לי את הביטחון שלו כבת זוג ומקום ראשון לצידו בהיררכיה המשפחתית. לילדים כל אחד במקומו הוא מעניק ונותן עם המון שלווה ורוגע את היחס המתאים לגילו ולצרכיו. אני מלאת הערצה אליו ואל יכולתו לשמור על האיזונים בין כולם שהם הם הבעיתיים לכאורה או לא.... משפחה מורכבת, מרובת ילדים, זה כייף כל זמן ששני ההורים (אמא של ואבא של) מצליחים לגשר, להבין, לקבל ולתמוך בכל החבילה המורכבת הזאת, בנוסף להרבה הרבה אהבה וחום שמייצרים שניהם יחד. מקווה שתרמתי משהו אני בכל אופן נתרמתי......

ע י ן

New member
כוחה של אהבה ......../images/Emo79.gif

הי רולן הי אוהי, כל כך מחמם את הלב לקרא אתכם...זה מחזק את האמונה בכוכה של האהבה. תשמרו על מה שיש לכם ...תשארו עם עיניים פקוחות וחיישנים עובדים ורגישים....תשקו את גינתכם המופלאה במיים דשנו אותה...אין ספק היא מחזירה פירות מתוקים ובריאים לכולכם... מסכימה עם האבחנה כי כל ההרמוניה תלויה בפירגון שלכם אחד לשני/ה ומוסיפה שקיימים גם האקסים בחיי ילדנו....ומן הסתם אף בחיינו . הלוואי שכל האקסים היו ניחנים ביכולת ובבגרות לשדר לילדים :...זה בסדר ...שאמא/אבא מאושר....תהיו גם אתם ... מן אישור ותמיכה שמוכיח לילד שהאושר של ההורה האחד אינו הרע של ההורה האחר...ומותר גם לילדים להיות שותפים ... פאזל...מיליון חלקים ... מצריך סבלנות,סובלנות ,אמונה חזון וזמן... יישר כוח חברים, המון שמחה בלבבות מאחלת לכם

rolan

New member
../images/Emo182.gif על הזמן שלנו

עין יקרה, אני קוראת אותך כאן ושם קוראת את מה שכותבים שאר החברים וממש נשבר לי הלב...
זה אמיתי! הרבה כאב וצער נגרמים לנו בצמתים שונים בחיים
אני כל כך מזדהה עם מה שנכתב כאן על ילדיו של הנוכחי ועל האקסים והאקסיות, אף שאני עצמי לא ממש חוויתי חוויות כאלה, ומקווה שלא אחווה. אין לי עיצות לתת ואין לי חכמה לחלק, אני רק ממשיכה להאמין שבאהבה, חום וקבלה נוכל תמיד להמשיך ולקיים מערכות חיים טובות.
באותה רוח, וכאן אני "מעתיקה" ממני ומאוהי האהוב שלי, צריך לדבר לדבר לדבר.... אין מנוס משיחות. ואם כבר נחשפנו אז הנה עוד חשיפה -
יש לנו נוהג חביב ואני ממליצה עליו לכל אחת ואחד מכם... שנינו, אוהי ואני, עובדים שעות רבות, מגיעים הביתה לפנות ערב ואז מתחילים - להחזיר מהחוג להסיע לחוג, הכנת ארוחת ערב למי שבבית, חדשות, שטיפת כלים, טלפון אחד או שניים כי יש עוד עולם חוץ מהבית והעבודה, מקלחות ועוד כמו בכל בית נורמאלי. בשעות המאוחרות יותר אוהי מתעלף ונגמרת לו הסוללה... או אז אני אוספת אותו ונכנסים למיטה. וכאן הנוהג החביב....
יש לנו זמן שהוא רק שלנו, לשיחה מלב אל לב, עוברים על מה שיש, מה שהיה, משוחחים על הכל ובודקים מה טעון תיקון, תמיד יש גם מילים שמלטפות, מחזקות את האגו והנשמה, כך הולכים לישון עם חיוך על השפתיים ונשמה רגועה רגועה אחרי שפתרנו את הדרוש פתרון... עזרתי למישהו? אולי....... שלכם ב

רולן

עזרת? אולי הורדת לי דמעות כן....של קנאה ,של פיספוס . תשמרי על האהבה הזאת כי אף אחד אחר לא יעשה זאת במקומך

ע י ן

New member
../images/Emo99.gifעל אהבה חברות וזוגיות.../images/Emo65.gif

הי רולן ראיתי את ליבך השבור ...ונשבר לי הלב..
אז ..בלי לבבות שבורים ...אין סיבה חלילה..רק לבבות פתוחים מבינים ...מחזקים . אנחנו מאוד מאוד אוהבים וחברים, מחבקים ומשוחחים המון, לנו ולעוד רבים מהמשתתפים הנפלאים בפורום הזה ...ישנה אהבה אמיתית
, אמיצה ומפרגנת. כולנו מאמינים באהבה ..
לעיתים היא מחייכת אלינו ומקבילה את פנינו בשימחה...
ולעיתים היא מצטנפת..מכונסת...
אבל תמיד היא שם בביתו ובליבו של כל מי שבחר בהזדמנות לבנות באהבתו תא משפחתי חדש
...כך אני מאמינה. מה שאני מנסה לומר רולן, זה שבעצם כולנו משתתפים בפורום הזה כי באמת נתמזל מזלנו...ושפר עלינו גורלנו ...וזכינו לאהוב ולבנות קן חדש. כבר סופרו כאן סיפרים נהדרים ממש על אהבה וחברות וזוגיות...וגם על קשיים עם ילדים ואקסים... חלק מהחבילה. אנחנו פה מתוך הערכה רבה ,עמוקה וכנה לחיינו לבני זוגנו לילדים כולם...לתא המשפחתי החדש - שאנו כה עסוקים באהבה בבנייתו. ומתוך חשיבות ורצינות ודבקות במטרה הנעלה - אנחנו פה נעזרים ועוזרים...משתפים ...לומדים. אז כפי שכבר כתבתי לך...מחמם את הלב לראות עוד אהבה... מי ששוררת אהבה בליבו יידע לזהותה אצל אחרים ...
יום נ
פ
ל
א

*יערית

New member
עזרת....../images/Emo141.gif

וחיזקת את השיטה שבה אנו דוגלים ולפעמים זה מתפספס.. אז אין דבר..מחר נקנה עוד אבוקדו

למעלה